مفتی

سوره مبارکه انعام، آیه 59

23 هزار تومان کمک هزینه خرید از مفتی دات کام

.

ارزانسرای مفتی دات کام یه پیشنهاد خوب برای شما:

مشتری پیدا کن برای محصولات ما

و

350 هزار تومان به بالا پورسانت بگیر ...

.

فقط با یک ثبت نام ساده:

برای رسیدن به درآمد عالی آماده هستید!؟

اگر به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستید، باید بدانید که بهترین انتخاب پیش روی شما است! همین حالا می توانید کسب و کار جدید خود را شروع نمایید و خیلی زود به درآمد های بالا برسید. مسیر را درست آمده اید، از این فرصت عالی بهره مند شوید ...

.

درآمد بسیار خوبی در انتظار شما است، به زودی اولین درآمد به حساب بانکی شما واریز خواهد شد ...

مهمان ما هستید؟
برای شروع کسب درآمد، ثبت نام نمایید.

.


.

بعد از ثبت نام لازم است ایمیل و شماره همراه خود را تأیید نمایید:

نحوه تأیید ایمیل و شماره همراه

با کلیک بر روی گزینه "فعالسازی حساب کاربری" صفحه مربوطه برای شما نمایش داده خواهد شد.

  • برای تأیید شماره همراه، کافی است عدد خواسته شده را از طریق پیامک به شماره مشخص ارسال نمایید.
  • و برای تأیید ایمیل، لازم است کدی که به ایمیل شما ارسال شده است را در بخش مربوطه درج نمایید. (راهنمایی بیشتر در ادامه آورده شده است)

به منظور فعالسازی حساب کاربری، از این گزینه استفاده نمایید:

چنانچه پس از فعالسازی حساب کاربری، وارد مرحله بعدی نشدید، اینجا کلیک نمایید.

توجه:

  • برای تأیید شماره همراه خود، مطمئن شوید که شماره همراه خود را به صورت صحیح وارده نموده باشید. همچنین لازم است کد را به درستی بدون حرف یا فاصله اضافه به شماره خواسته شده ارسال نمایید. کاهی ممکن است تحویل پیامک شما به سامانه پیامکی ما، با چند لحظه تأخیر همراه باشد.
  • در تأیید ایمیل نیز توجه داشته باشید که ایمیل صحیح وارد نموده باشید. گاهی ممکن است کد تأیید ایمیل در پوشه هرزنامه (اسپم) قرار گرفته باشد. لطفاً با دقت بررسی نمایید. اما معمولاً بیشترین دلیل عدم دریافت ایمیل، ورود آدرس ایمیل نا صحیح می باشد.

نکته مهم و سوال پرتکرار شما عزیزان درباره دریافت ایمیل تأیید:

بلافاصله پس از فشردن گزینه دریافت ایمیل تأیید ایمیل تأیید به آدرس ایمیلی که در حساب کاربری خود ثبت نموده اید ارسال می شود، اما اگر آن را مشاهده نمی نمایید، ابتدا مطمئن شوید که آدرس ایمیل خود را صحیح وارد نموده اید. بعد از بررسی مجدد و دقت در ایمیل های دریافتی در صندوق اصلی (InBox یا صنوق اصلی) بخش هرزنامه ایمیل خود را مشاهده نمایید. به این منظور با فشردن گزینه بیشتر (more یا بیشتر) می توانید تمامی صندوق های ارسال، دریافت و ... را در ایمیل خود، مشاهده نمایید. البته گاهی بدون نیاز به فشردن گزینه بیتشر (more یا بیشتر)، تمامی گزینه ها قابل مشاهده هستند. برای مشاهده صندوق هرزنامه بر روی گزینه مربوطه (spam یا هرزنامه) کلیک نمایید. حالا می توانید ایمیل دریافتی از طرف مفتی دات کام را مشاهده و کد تأیید را دریافت نمایید.

همچنین می توانید برای اینکه ایمیل های بعدی در صندوق اصلی شما قرار گیرد و ایمیل های مهم از جمله اطلاع رسانی از پرداختی ها و ... را از دست ندهید، ایمیل دریافتی را با فشردن گزینه Not Spam یا هرزنامه نیست، از بخش هرزنامه ها جدا کنید. با این عمل از این پس ایمیل های دریافتی از طرف این سایت، مستقیم در پوشه اصلی دریافت (InBox یا صنوق اصلی) قرار خواهد گرفت.

بعد از فعالسازی حساب کاربری می توانید فعالیت خود را آغاز نمایید ...

-

logo-samandehi اعتماد سازی و رضایت مشتری پیگیری سفارشات
تلگرام مفتی را دنبال کنید اینستاگرام مفتی را دنبال کنید