مفتی

به مفتی دات کام؛ پایگاه کسب درآمد باناک، خوش آمدید

مفتی دات کام همه شرایط لازم برای کسب درآمد عالی از طریق همکاری در فروش را فراهم نموده است، اینجا سعی و تلاش شما دیده خواهد شد!

مفتی دات کام یک سیستم همکاری در فروش جدید است که کسب درآمد را بسیار جذاب نموده است. لطفاً با ما همراه باشید ...

معرفی مفتی دات کام: پایگاه کسب درآمد باناک ...

سایت مفتی دات کام با هدف ایجاد اشتغال پویا، با شعار کسب درآمد اینترنتی برای همه، با ارائه روش های متنوع کسب درآمد مجاز و شرعی از طریق اینترنت، به همراه ایده های بسیار عالی، راه اندازی شده است تا هر فردی (بدون هرگونه محدودیت) بتواند با توجه به علایق و مهارت های خود، کسب درآمد خوبی داشته باشد. پایگاه کسب درآمد باناک، به همین منظور آماده شده است ...

هرچند فعالیت در این سایت بسیار ساده و آسان است اما به هر حال آموزش ها و توضیحات لازم برای هر بخش موجود است.

مفتی دات کام

این روزها تبلیغات بسیاری برای کسب درآمد اینترنتی در سطح وب در حال انتشار است، نیازی نیست بگوییم قابل اعتماد هستند یا خیر، اما لازم است که بگوییم ما بهترین هستیم چرا که:

  • برای ثبت نام و شروع به کار، نیاز به پرداخت هزینه نیست!
  • شروع به کار و فعالیت، نیاز به نصب و یا فعالسازی هرگونه نرم افزار و ... ندارد، هرجا به اینترنت دسترسی داشته باشید و حتی با ساده ترین گوشی های همراه هم می توانید به کسب و کار خود بپردازید.
  • تسویه حساب منظم و روزانه، هرگاه بخواهید درآمدها به حساب بانکی شما واریز می گردد. بدون محدودیت در مبلغ و زمان. فعالسازی با کسب اولین درآمد ...
  • امکان کسب درآمد نا محدود؛ در مفتی دات کام خبری از هرگونه محدودیت برای رسیدن به درآمد های بیشتر وجود ندارد. داشتن درآمد های نجومی در این سایت، امری عادی است.
  • البته قابل ذکر است که در ابتدای ثبت نام، محدودیت در بخش برداشت درآمد ها برای شما وجود خواهد داشت که این محدودیت موقتی است ...
  • و مهمتر از همه "پایگاه کسب درآمد" در مفتی دات کام!

لطفاً در نظر داشته باشید که: هزینه برداشت و انتقال به حساب بانکی، برای هر تراکنش مبلغ 3,000 تومان است که این مبلغ برای تمامی تراکنش ها با هر مبلغی یکسان است.

همچنین خدمات زیر در مفتی دات کام ارائه می شود:

دسترسی به دنیای بی پایان علم و دانش

در بین دوره ها و آموزش ها و مطالب علمی جست و جو کنید و علاوه بر دسترسی به مطالب ارزشمند و رایگان مفتی دات کام، به علوم بسیار خوبی با کمترین هزینه، دسترسی داشته باشید.

محل مناسبی جهت کسب درآمد از طریق علم آموزی

اگر دانش و مهارت لازم را دارید، با تولید فایل ها و دوره های آموزشی و ثبت آن در مفتی دات کام، افراد زیادی را از علوم خود بهره مند نموده و بابت آن درآمد عالی کسب نمایید. سیستم همکاری در فروش مفتی دات کام مسئولیت معرفی شما به دیگران را بر عهده دارد. کافی است فایل ها و دوره های تولید شده شما، ارزش لازم را داشته باشند.

کسب درآمد از طریق تولید محتوا

اگر تمایل داشته باشید می توانید با تولید محتوای مناسب و مفید، درآمد کسب کنید، فقط کافی است محتوای تولید شده خود را در مفتی دات کام ثبت نمایید. پاداش یا درآمد شما در ازای میزان بازدید و پسندیده شدن مطلب ثبت شده محاسبه و پرداخت خواهد شد.

کسب درآمد با سیستم همکاری در فروش مفتی دات کام

استفاده از سیستم همکاری در فروش مفتی دات کام فرصتی مناسب برای کسب درآمد عالی برای شما است، کافی است پس از ثبت نام، به قسمت همکاری در فروش مراجعه و طبق آموزش های کامل ما، محصولات و خدمات ما را به دیگران معرفی نمایید. حتماً پورسانت خوبی بابت معرفی به دیگران خواهید داشت. در این سیستم درآمد شما قطعی است.

کسب درآمد از طریق معرفی مفتی دات کام به دیگران

اگر برای معرفی مفتی دات کام به دیگران، تلاش نمایید، درآمد خیلی خوبی کسب خواهید کرد، چرا که در مفتی دات کام یک هدیه بابت ثبت نام دریافت خواهید نمود، هدیه بعدی را بابت معرفی به دیگران خواهید گرفت، پاداش دیگری که باعث رسیدن به درآمد دائمی برای شما می شود، این است که افرادی که شما معرفی نموده اید، تا زمانی که در مفتی دات کام عضو هستند و مفتی دات کام فعال است (انشالله تا سال های سال) شما بابت هرگونه فعالیت آنها، پاداش و پورسانت خواهید داشت. مخصوصاً بابت ثبت دوره ها و فایل های آموزشی و یا خرید محصولات مفتی دات کام و یا همکاری های دیگر!

کسب درآمد از طریق فروش کالا و خدمات خود به دیگران

اگر فروش کالا یا خدمات خود را به مفتی دات کام بسپارید، از تعداد خریدهایی که برای محصول شما ثبت خواهند شد، متعجب خواهید شد، شعار شما این است، محصول از شما، فروش با ما ...

سوالات متداول شما:

سوال؟

هزینه ثبت نام برای من چقدر است؟

پاسخ:

ثبت نام در مفتی دات کام به هر دلیلی که صورت بگیرد نه تنها نیازی به پرداخت هزینه ندارد بلکه یک هدیه نقدی هم پس از تکمیل ثبت نام برای شما در نظر گرفته می شود.

سوال؟

بعد از ثبت نام چطور می توانم با شما همکاری داشته باشم؟

پاسخ:

تا قبل از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، قادر به مشاهده بسیاری از خدمات ما نیستید، بعد از ثبت نام و وارد شدن به حساب کاربری خود، می توانید با کلیک روی نام خود در بالای سایت، گزینه های موجود را مشاهده و استفاده نمایید.

سوال؟

اگر ثبت نام کنم و هیچ فعالیتی نداشته باشم، باز هم هدیه ثبت نام برای من در نظر گرفته خواهد شد.

پاسخ:

بله ولی به هرحال برای استفاده از آن نیاز به فعالیت دارید.

سوال؟

برای دریافت هدیه بیشتر، آیا می توانم چند بار ثبت نام نمایم؟

پاسخ:

خیر، ثبت نام هر فرد در مفتی دات کام فقط یک بار ممکن است، در صورت ثبت نام تکراری، ممکن است حساب کاربری شما غیر فعال شود که در این صورت مسئولیت آن بر عهده خود شما خواهد بود.

سوال؟

می توانم با یک سیستم چند ثبت نام انجام دهم؟ مثلا برای برادرم.

پاسخ:

برای هر ثبت نام نیاز به ایمیل و شماره همراه مجزا دارید، اما استفاده از یک سیستم برای ثبت نام و استفاده چند فرد، ایرادی ندارد.

سوال؟

من می توانم فایل ها و دوره های آموزشی ایجاد کنم و تعدادی فایل آموزشی هم دارم، اما نگران این هستم که فروش خوبی را با شما تجربه نکنم. چطور می توانم بابت فروش خیالم راحت باشد؟

پاسخ:

کافی است آموزش های مفیدی داشته باشید و متعلق به خود شما باشد، همه مسئولیت فروش آن برعهده سیستم همکاری در فروش مفتی دات کام است. در هنگام ثبت محصولات، شما درصدی را به عنوان سهم بازاریابی در نظر می گیرید، بنابر این فروش محصولات شما، درآمدی را هم برای مفتی دات کام حاصل خواهد نمود، پس ما همه تلاشمان را برای فروش بیشتر محصولات شما خواهیم داشت، شما فقط به فکر تولید محصولات با کیفیت باشید.

سوال؟

آیا برای ثبت محصول یا فایل های آموزشی، باید هزینه ای پرداخت نمایم؟

پاسخ:

بله، هزینه ثبت محصول فقط یکبار برای هر محصول اخذ می شود. این هزینه، بابت جستجو در مورد محصول، سئو کردن صفحه محصول، اصلاح شرح و عکسهای محصول، افزودن محتوای مناسب به شرح محصول و پاراگراف بندی، تبلیغات محصول و ... می باشد که سعی شده است کمترین مبلغ از شما دریافت شود.

سوال؟

جهت ورود به دهکده خوشبختی آیا لازم است هزینه پرداخت نمایم.

پاسخ:

خیر، هرچند برخی از امکانات این بخش غیر رایگان است و با پرداخت مبلغی می توانید از آن استفاده نمایید اما بیشتر امکانات این دهکده، کاملاً رایگان است.

سوال؟

درآمد حاصل از همکاری با شما را چگونه می توانم برداشت کنم؟

پاسخ:

در مفتی دات کام هرگونه درآمدی را می توانید به صورت روزانه، با ثبت درخواست، به حساب بانکی خود منتقل نمایید. اما برای اولین برداشت محدودیت هایی در نظر گرفته شده است تا فعالیت بیشتری داشته باشید.

سوال؟

میزان پورسانت من از بابت همکاری در فروش به چه صورت است؟

پاسخ:

هر کالا، محصول یا دوره آموزشی می تواند به انتخاب تولید کننده و صاحب آن، دارای پورسانت های متفاوتی با یکدیگر باشند، در قسمت همکاری در فروش، می توانید همه محصولات موجود را به همراه میزان پورسانت و توضیحاتشان را مشهاده و هر کدام را که مایل بودید برای معرفی، انتخاب نمایید. تولید کنندگان و صاحبان فایل ها و دوره های آموزشی، با هم بر سر میزان پورسانت و کیفیت محصولاتشان رقابت خواهند داشت.

سوال؟

من مهارت خاصی ندارم، آیا می توانم در پنل همکاری ثبت نام کنم و درآمد داشته باشم؟

پاسخ:

بله، هیچ محدودیتی وجود ندارد، فعالیت های بسیاری در این پنل وجود دارد که نیاز به مهارت یا دانش خاصی برای انجام آن نیست. اما به هر حال برای هر گزینه هم توضیحات و آموزش های لازم وجود دارد.

سوال؟

آیا محدودتی برای میزان فعالیت من وجود دارد؟

پاسخ:

خیر، همانطور که هیچ محدودیتی برای حداقل فعالیت شما وجود ندارد، محدودیتی هم برای حداکثر فعالیت شما نخواهد بود، شما می توانید با استفاده از روش های مختلف درآمد نامحدودی برای خود داشته باشید و برای تسویه حساب ها هم هیچ محدودیتی وجود ندارد.

سوال؟

حداقل مبلغ قابل برداشت برای من چقدر است؟

پاسخ:

هنگام شروع فعالیت ممکن است برای چند روز و تا زمان شروع درآمد ها برای شما، محدودیت هایی برای میزان برداشت وجود داشته باشد، اما با شروع درآمد ها، هیچ گونه محدودیتی برای میزان برداشت شما وجود نخواهد داشت و شما می توانید حتی برای برداشت یک ریال هم درخواست ثبت کنید که البته هزینه انتقال از شما کسر خواهد شد.

سوال؟

من اطلاعات کاملی از نحوه فعالیت شما و مهارت لازم برای همکاری با شما را ندارم، آیا من هم می توانم با شما همکاری نمایم؟

پاسخ:

بله، همه آموزش های لازم به اندازه کافی بعد از ثبت نام شما در مفتی دات کام، در اختیار شما قرار خواهد گرفت، برای همکاری با ما نیاز به مهارت یا داتش خاصی نخواهید داشت، شما نیاز به پشتکار و جدیت در کار خواهید داشت.

سوال؟

چگونه می توانم متوجه افرادی که به مفتی دات کام معرفی نموده ام، بشوم؟

پاسخ:

افرادی که شما معرفی می کنید و ثبت نام می کنند در قسمت همکاری در فروش، برای شما قابل مشاهده هستند، ضمناً قسمتی با عنوان ورودی ها از طرف شما هم وجود دارد که به شما نشان می دهد چه تعداد افرادی با لینک های شما وارد سایت مفتی دات کام شده اند.

سوال؟

من می خواهم همین حالا همکاری خودم را با شما شروع کنم، چه اقدامی را باید انجام دهم؟

پاسخ:

کافی است از طریق گزینه ثبت نام در سایت، ثبت نام خود را انجام دهید، همه توضیحات و پیشنهادات همکاری، بلافاصله پس از تکمیل ثبت نام، برای شما مهیا است. می توانید شروع کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان و همراهان مفتی دات کام

مدیر سایت: بابک نیکبخت

ایمیل: admin[@]moofti[dot]com

در صورت نیاز می توانید از طریق گزینه چت با مدیریت یا هر یک از اعضا و فروشندگان در ارتباط باشید.

2