توجه: عضویت و کسب درآمد در پایگاه کسب درآمد اینترنتی مفتی دات کام (بانک)، کاملاً رایگان است ...

باناک یعنی: رسیدن به درآمد دائمی در کمترین زمان ممکن ...

.

آشنایی با روش کسب درآمد در باناک

..

این بخش به زودی ویرایش خواهد شد ...

هدفا (زیر مجموعه باناک) چیست؟

برای همکاری در فروش، توضیحاتی را در مورد یک محصول یا خدمات خاص، منتشر می کنیم تا هر فردی که از این طریق خریدی انجام دهد، درصدی از سود فروش برای ما باشد. ادمین یک گروه اجتماعی هم با ثبت مطالب جدید و پاسخگویی به اعضا، حقوق مشخصی خواهد داشت. وقتی معایب این دو شغل را رفع کنیم و هر دو را با هم ادغام نماییم، در واقع می شود یک شغل ایده آل با امکان کسب درآمد دائمی و عالی ...

در هدفا همیشه فعالیت های مشخصی برای انجام وجود دارد و می توانید به انتخاب خودتان هر یک از آنها را انجام دهید. زمان و نیروی شما برای ما بسیار ارزشمند است و همواره فعالیت مشخصی برای انجام در اختیار شما قرار خواهد گرفت که در این صورت بیشترین بازدهی را بابت فعالیت های خود خواهید داشت.

کسب درآمد حتی بیشتر از میزان تلاش شما!

در هدفا مجبور نیستید برای رسیدن به درآمد دیگران را تشویق به خرید محصول یا خدمات نمایید. چرا که روش بسیار فرسایشی و کم بازده است. در هدفا با انتشار مطالب مفید و سودمند، دیگران تشویق به عضویت در مفتی دات کام خواهند شد. هر فردی که با مشاهده مطالبی که شما منتشر نموده اید، عضو مفتی دات کام شود، تا همیشه شما بابت فعالیت های ایشان، درآمد خواهید داشت!

با یک ثبت نام ساده و فعالیت در سیستم کسب درآمد مفتی دات کام، هر روز مطالب و محتوای بسیار زیادی برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد که برای کسب درآمد، کافی است این مطالب و محتواها را در فضای مجازی منتشر نمایید. قابل ذکر است که محتواهای پیشنهادی با عنوان های مختلف در دسترس شما قرار خواهند گرفت تا بتوانید به انتخاب خودتان، مطالب دلخواه را منتشر نمایید. دیگران با مشاهده این مطالب تشویق به بازدید از سایت مفتی دات کام خواهند شد و در صورت ثبت نام در این سایت، تا همیشه شما به عنوان معرف ایشان شناخته خواهید شد.

هر روز تعدادی محتوای جدید، هوشمندانه و مفید به صورت فیلم، عکس و متن، توسط تیم تولید محتوای مفتی دات کام، در موضوعات مختلف تولید می شود و در پنل کاربری شما اعضای محترم قرار می گیرد. شما می توانید با انتشار آنها در فضای مجازی، در جذب اعضا و افزایش آمار مفتی دات کام مشارکت داشته باشید. هر محتوایی که منتشر می نمایید حاوی آدرس منحصر به فردی برای شما است که دقیقاً و بدون امکان خطا، برای سیستم مفتی دات کام مشخص می نماید که هر فرد، با معرفی کدام یک از اعضا، به سایت مفتی دات کام وارد شده است و این یعنی هرگز حقی از شما پایمال نخواهد شد.

توضیحات بیشتر

اين روزها يکي از بهترين روش هاي کسب درآمد از طريق اينترنت، سيستم هاي همکاري در فروش هستند، اما به دليل وجود تعداد زياد اين سيستم ها، يافتن بهترين و ساده ترين آن کمي دشوار است، به طوري که بسياري از افراد يا قبل از شروع و يا مدت کوتاهي پس از شروع اين روش، نا اميدانه از ادامه همکاري، منصرف مي شوند! بهترين سيستم همکاري در فروش اينترنتي، سيستمي است که بتوان با کمترين فعاليت بيشترين درآمد را کسب کرد و نياز به دانش و مهارت خاصي نداشته باشد، پورسانت بالايي در نظر گرفته شده باشد و مهمتر از همه، به صورت منظم و روزانه، امکان تسويه حساب در آن وجود داشته باشد!

بله اين همه خصوصيات به همراه مزاياي بي نظير ديگر، فقط در سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، يافت مي شود ...

اگر هم اکنون کسب و کار اينترنتي داشته باشيد، با همکاري در اين سيستم، درآمد شما چندين برابر خواهد شد و اگر هنوز کسب و کاري در اينترنت نداريد، با شروع همکاري در اين سيستم، بدون هيچ محدوديتي، صاحب درآمدي خواهيد شد که بيش از حقوق چندين فرد عادي خواهد بود!

.

میزان درآمد

درآمد افراد نيمه حرفه اي در سايت معروف و بزرگ د.ي.ج.ي.ک.ا.ل.ا به بيش از 50 ميليون تومان در ماه مي رسد!

اما در سايت آمازون، افرادي که در سيستم همکاري در فروش آن فعاليت دارند، درآمدشان بر اساس ريالي، خيلي بيشتر از صدها ميليون تومان در ماه است! مي دانيد دليل آن چيست؟

دليل اصلي آن به معروف بودن و يا بزرگي اين فروشگاه ها نيست! بلکه به محصولاتي است که به فروش مي رسانند!

عمده محصولات در فروشگاه معروف ايراني، محصولات فيزيکي (قابل لمس) هستند اما در آمازون عمده محصولات به صورت فايل ها و کتاب هاي الکترونيکي (قابل دانلود) هستند! و اين يعني در فروشگاهي که محصولات فيزيکي به فروش مي رساند، گاهي تا چندين روز زمان لازم است تا محصول فروخته شده به دست مشتريان برسد که در مورد فروش فايل ها، بلافاصله پس از خريد، مشتري محصول خريداري شده را از طريق دانلود، دريافت مي کند! شايد در نگاه اول تفاوت چنداني مشاهده نشود! به فرمول زير دقت کنيد تا تفاوت اين دو را بهتر بدانيد:

شما از طريق معرفي به ديگران، موفق مي شويد يک مشتري را به فروشگاه هدايت نماييد!

پس از چند دقيقه محصول را خريداري مي کند و در حالت عادي 48 ساعت بعد کالاي خريداري شده را دريافت مي نمايد! بعد از دريافت محصول، با توجه به توضيحاتي که براي مشتري ارائه داده شده است، محصول خريداري شده را به چند نفر از دوستان و آشنايانش هم معرفي مي کند! يعني شما حدوداً دو روز ديگر، حداقل دو مشتري ديگر از طريق مشتري اول، به دست مي آوريد! خودتان حساب کنيد اگر افرادي که محصولات قابل دانلود را خريداري مي نمايند هم بعد از هر خريد، محصول را به دوستان و آشنايان خود معرفي نمايند، به چه سرعتي، شما به يک فروش بسيار عالي دست خواهيد يافت!؟ خصوصاً اينکه در مورد محصولات فيزيکي، معمولاً مشتريان بسيار کمتري نسبت به محصولات دانلودي، وجود دارد!

يک توضيح ديگر:

فرض کنيد براي فروش يک فايل آموزشي، معرفي به ديگران را شروع مي نماييد! به نظر شما يک فايل آموزشي کاربردي چند برابر يک محصول فيزيکي کاربردي مي تواند فروش داشته باشد!؟يک موضوع مهمتر!

در محصولات فيزيکي به دلايلي مثل هزينه توليد، حمل، نگهداري و ... امکان پرداخت پورسانت بالا وجود ندارد! شايد در ازاي هر يک ميليون تومان فروشي که از طرف شما صورت بگيرد، بين 50 تا 100 هزار تومان هم سهم شما نباشد! اما در محصولات دانلودي موضوع کاملاً متفاوت است! در اين نوع محصولات معمولاً يک سوم قيمت محصول، از آن شما خواهد بود!

با اين توضيحات از شما دعوت مي کنم با ما همراه باشيد ...

اصلا چرا سيستم همکاري در فروش اينترنتي مفتي دات کام؟

حتماً افراد زيادي را مي شناسيد که سعي در کسب درآمد از طريق اينترنت داشته اند ولي موفق نبوده اند! مهمترين مزيت سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، نسبت به ديگر کسب و کارها اين است که نياز به ارائه محصول يا خدمات خاصي نداريد! در اين صورت نيازي به اجاره دفتر، انبار براي نگهداري محصولات، استخدام نيروي کار، پشتيباني و خدمات پس از فروش و خيلي از دنگ و فنگ هاي ديگر را نخواهيد داشت!

اين يعني در کل نيازي به هيچ سرمايه اوليه نخواهيد داشت و با يک وبلاگ ساده يا يک پيج کوچک در فضاي مجازي، مي توانيد درآمدتان را شروع کنيد.

و اين يعني در سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، نقش اصلي شما معرفي محصولات است و نياز به ارائه خدمات خاصي نيست. به همين سادگي مي توانيد در سود فروش محصولات و خدمات ما شريک باشيد!

يک واقعيت مهم که بايد درباره همکاري در فروش بدانيد:

همين حالا سايت هايي در وب خارج وجود دارند مثل thewirecutter.com که بدون ارائه هيچ محصولي و فقط با همکاري در فروش با آمازون، کليک بانک، علي اکسپرس و ديگر سايت ها درآمدي بالغ بر 100 هزار دلار در ماه دارند. به همين راحتي و بدون هيچ دردسري...

خبر خوب اين است که به دليل ماهيت محصولات موجود در مفتي دات کام، کافي است يک بار تبليغات يک محصول را مثلاً در يک مطلب يا يادداشت، در وبلاگ خود درج نماييد! همين امر دليلي خواهد بود که فقط از همان مطلب سالها کسب درآمد داشته باشيد! به اين صورت که با انتشار يک معرفي و درج لينک مخصوص خود که آموزش هاي آن هم پس از ثبت نام در اختيار شما قرار خواهد گرفت، هر زمان که فردي در مورد موضوع مطلب شما جستجو نمايد، مي تواند وارد صفحه توضيحات شما شده و با استفاده از لينک مخصوص شما خريد خودش را انجام دهد! شما مي توانيد در اينترنت صد ها و هزاران صفحه بسازيد و در اين صورت است که درآمي باور نکردني به سمت شما سرازير مي شود! اين يعني کسب درآمد حتي هنگامي که خواب هستيد!

پس سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، يک کسب و کار واقعي، مطمئن و پايدار براي شما خواهد بود نه موقتي!چرا از شما دعوت مي کنيم که در سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، ثبت نام نماييد؟

پاسخ بسيار ساده است، هرچقدر تعداد شما عزيزان در مفتي دات کام بيشتر باشد، مفتي دات کام گسترش بيشتر و درآمد بهتري خواهد داشت. پس مطمئناً شما به عنوان يکي از همکاران خوب ما، از اهميت بالاي براي ما برخوردار هستيد. همه تلاش ما رسيدن شما به موفقيت در اين سيستم است که موفقيت شما در اين سيستم دليل مفقيت کل مجموعه خواهد بود.

با ثبت نام شما در مفتي دات کام و شروع همکاري شما در سيستم همکاري در فروش آن، مفتي دات کام، نکات بسيار مهم و در عين حال تجربي را در اختيار شما قرار مي دهد که کمتر کسي از آن ها با خبر است. خيلي از ترفندهاي مهم و پولساز که در سيستم هاي همکاري در فروش، کمتر شخصي از آنها با خبر است را به زودي فرا خواهيد گرفت.مهمترين کاري که هم اينک بايد انجام دهيد، شروع همکاري با ما است

قرار نيست هيچ چيزي از دست بدهيد، شما زمان و پشتکار خود را در جايي هزينه خواهيد نمود که ارزش آن را به خوبي مي دانند و بابت هر فعاليت، درآمدي عالي براي شما در نظر گرفته شده است. خيلي ساده است، شما با استفاده از متون و تبليغات آماده موجود و يک سري تغييرات ساده در آن، صفحات مختلفي را در اينترنت، ثبت مي کنيد و باعث مي شويد ديگران از وجود محصولات و خدمات ما با خبر شوند، حالا هر فردي که از طريق معرفي هاي شما، وارد سايت مفتي دات کام شده و هرگونه خريدي انجام دهد، پورسانت مشخصي براي شما در نظر گرفته خواهد شد! به همين سادگي! نحوه تغييرات و ويرايشات در متن ها و تبليغات بسيار ساده است و آموزش کامل آن پس از ثبت نام در اختيار شما قرار خواهد گرفت، ضمناً براي ثبت متون تبليغاتي خود در دنياي اينترنت هم نگران نباشيد، همه آموزش هاي لازم، از طرف مفتي دات کام، به زباني ساده ولي اصولي، در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

در سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، شما با نام هاي معرف، نمايش دهنده تبليغ، تبليغ کننده يا بازارياب شناخته مي شويد.

خلاصه کار بازارياب در سيستم هاي همکاري در فروش عبارت است از: توليد يا استفاده از محتواي معرفي محصولات و انتشار آن در فضاي مجازي و صفحات وب، همچنين لينک مخصوص خود را هم قرار مي دهيد تا افراد با کليک روي لينک شما، وارد سايت مفتي دات کام شده و خريد خود را انجام دهند! در اين روش شما يک بار يک محتوا را منتشر مي کنيد و بار ها و بارها از طريق آن، مشتريان زيادي را به سمت محصولات مفتي دات کام هدايت مي کنيد! و هر بار مفتي دات کام به صورت سيستمي پورسانت مشخصي را بابت خريد ها براي شما در نظر مي گيرد، به همين سادگي!فراموش نکنيد که:

يکي از مزاياي بسيار خوب براي سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، اين است که به دليل وجود يک سيستم يکپارچه و حرفه اي، علاوه بر اينکه درآمد شما قطعي و حتمي است، تا زماني که به هرنوع فعاليت خود در اين سيستم ادامه مي دهيد، درآمد شما به صورت چشم گيري، افزايشي خواهد بود! چرا؟!

به دليل وجود اين سيستم حرفه اي و يک پارچه، تبديل افراد مختلف به مشتري بسيار ساده است!

هرچه تعداد صفحات معرفي يک محصول بيشتر باشد طبيعتاً افراد بيشتري آن را مشاهده خواهند نمود و در نتيجه فروش بيشتري را تجربه خواهيد نمود!

شما هم اين مشکل را داريد؟

يکي از معايب هر نوع کسب و کاري، سردرگمي است، يعني مشخص نبودن اين که چه نوع فعاليتي بايد داشته باشيم! معمولاً ما تمائل داريم سخت تر کار کنيم اما کار ما مشخص و تعيين شده باشد! نه اينکه ساده تر و آسانتر کار کنيم ولي سردرگم باشيم و مشخص نباشد چه فعاليتي بايد انجام دهيم يا اينکه به دليل ديده نشدن فعاليت هايمان، هميشه حق ما پايمال مي شود! يا اصلاً دليلي براي بيشتر کار کردن نداشته باشيم!خبر خوب اين است که مفتي دات کام، همه فعاليت هاي شما را ثبت مي کند و بابت آن به شما پاداش مي دهد، شما بعد از ثبت نام، لينک هاي مخصوصي را در بخش همکاري در فروش خواهيد داشت که مي توانيد با استفاده درست از آنها، اين امکان را به مفتي دات کام بدهيد تا همه فعاليت هاي شما را ثبت کند و بيشترين پاداش و درآمد را براي شما در نظر بگيرد! با مفتي دات کام ديگر نگران سردرگمي ها و بي برنامگي ها نخواهيد بود. اينجا همه چيز مشخص است و همه شرايط براي کسب و کار و داشتن درآمد نا محدود، مهيا است.

لينک مخصوص چگونه خريد مصرف کننده را رديابي مي کند؟

وقتي هر بازديد کننده اي، روي لينک مخصوص شما کليک نمايد، يک پرونده کوچک به نام کوکي در دستگاه بازديدکننده ذخيره مي شود.

از طريق اين کوکي، مشخص مي شود فروش انجام شده و پورسانت آن متعلق به چه شخصي است.

در مفتي دات کام، اين کوکي تا مدت ها ذخيره مي ماند تا چنانچه فردي که از طريق لينک شما وارد مفتي دات کام شده است، همان لحظه خريدي انجام ندهد، حتي اگر خريد خود را طي روز هاي آينده انجام دهد، پورسانت آن براي شما باشد.

يک برتري بسيار مهم در مفتي دات کام:

يکي از بزگترين مزاياي سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام که باعث مي شود اين سيستم برتري بسيار زيادي نسبت به ديگر سيستم ها داشته باشد اين است هر فرد براي فعاليت در مفتي دات کام، بايد ثبت نام نمايد، يعني هر فردي که بخواهد از طريق لينک هاي شما خريدي اجام دهد، ابتدا بايد در مفتي دات کام ثبت نام نمايد، خبر خوشحال کننده براي شما اين است که تا هميشه سيستم مفتي دات کام، شما را به عنوان معرف افرادي که از طريق لينک هاي شما، در مفتي دات کام ثبت نام نموده اند، خواهد شناخت! اين يعني هر زمان ديگري هم اين افراد از مفتي دات کام هرگونه خريدي انجام دهند، پورسانت آن براي شما منظور خواهد شد و همچنين بابت ثبت نام در مفتي دات کام يک هديه نقدي دريافت خواهيد کرد که اين هديه براي معرف شما هم منظور مي گردد و اين يک فرصت بي نظير است براي معرفي مفتي دات کام به ديگران و کسب درآمد نامحدود از طريق آن!

مزاياي کسب درآمد از طريق سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام:

همکاري در فروش از مزاياي بسياري برخوردار است و سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام هم اينک بهترين راه کسب درآمد بالا از طريق اينترنت مي باشد که مزاياي بسياري دارد، در زير به چند نمونه آن اشاده مي نماييم:

يکي از مزاياي مشترک اکثر کارها و مشاغل اينترنتي، آزادي عمل است. ساعت کاري شما کاملا در دستان خودتان است و شما در خانه خود وقتي در لباس هاي راحتي خود هستيد، به آساني مي توانيد کسب درآمد کنيد. هرچند رقابت در اين بازارها نيز بسيار بالا است و شما نبايد در تلاش کوتاهي کنيد؛ اما قطعا اگر آن را با رفتن به محيط کار هرروز در يک ساعت مشخص مقايسه کنيم، آزادي عمل و راحتي در هنگام کار بيشتري را با خود به همراه دارد.

کار در منزل و کسب درآمد از منزل:

کسب درآمد از طريق کار در خانه، اين روزها يکي از پرطرفدارترين روش هاي درآمدزايي است. همه اين مواردي که در بالا به آن ها اشاره کرديم، همکاري در فروش را به يکي از بهترين روش هاي کار در خانه تبديل کرده است. شما در خانه خود و در هرزماني که در طول روز براي اين کار تمايل داشته باشيد مي توانيد فعاليت خود را انجام مي دهيد و کسب درآمد کنيد. انعطافي که در تعيين برنامه کاري مي توانيد به خرج بدهيد از مهم ترين مزيت هاي همکاري در فروش است.

رييس خودتان هستيد:

در اين سيستم بالاترين فرد خود شما هستيد، اين شما هستيد که وقت کاري و ميزان آن را براي خود تعيين مي کنيد، اين شما هستيد که تصميم مي گيريد براي کدام محصولات معرفي انجام دهيد و اين شما هستيد که براي خود مرخصي رد مي کنيد و مهمتر از همه اين شما هستيد که هر زمان بخواهيد مي توانيد حقوق خود را دريافت نماييد.

جمع بندي:

همکاري در فروش ويژه افرادي است که به دنبال بهترين و بالاترين راه کسب درآمد از اينترنت هستند. از اين طريق شما با تمام مزايايي که نام برديم، مي توانيد در خانه خود کار کنيد و حتي زماني که خواب هستيد، درآمد داشته باشيد. البته در پايان بهتر است دوباره متذکر شويم، هرچند کاملا درست است که کسب درآمد از طريق سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، به دليل نياز نداشتن به سرمايه اوليه، آزادي در عمل و انعطاف برنامه کاري، بسيار جذاب و سودآور است و اينکه بسيار کار آساني است؛ اما براي رسيدن به موفقيت در اين راه نيز بايد تلاش و پشتکار را فراموش نکنيد.

تلاش و پشتکار و توجه به آموزش هاي مفيد ما، جاده را براي رسيدن به درآمد بسيار بالا و بدون دردسر را هموار خواهد نمود.

سوالات متداول شما:

سوال؟

من قبلاً سابقه همکاري با سيستم هاي ديگر را داشته ام و در هيچ کدام موفقيت خوبي نداشتم، در کل نظر مثبتي به اين کارها ندارم، چطور به شما اعتماد کنم؟

پاسخ:

بهترين راه اعتماد، مشاهده است! لطفاً ثبت نام نماييد و با توجه به توضيحات ارائه شده در بخش هاي مختلف، اقدام به همکاري نماييد، به زودي شاهد درآمد خيلي خوبي خواهيد شد. در ضمن هيچ هزينه اي از شما اخذ نخواهد شد، پس با خيال راحت، همکاري خود را شروع نماييد.

سوال؟

تسويه حساب ها در سيستم شما چگونه است؟ آيا محدودتي براي انتقال درآمدم به حساب بانکي ام خواهم داشت؟

پاسخ:

به صورت منظم و روزانه مي توانيد درخواست برداشت خود را ثبت نماييد، هيچ محدودتي هم وجود ندارد. اين يکي از مزاياي خوب مفتي دات کام است.

سوال؟

آيا ممکن است در اين سيستم ثبت نام کنم و هيچ درآمدي کسب نکنم؟

پاسخ:

فقط در يک صورت اين امکان وجود دارد که در سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، به درآمد نرسيد! عدم فعاليت! به اين دليل که حتي اگر روزانه 15 دقيقه طبق روش هاي توضيح داده شده ما عمل نماييد، درآمد مناسبي کسب خواهيد نمود.

سوال؟

من تمايل به بازاريابي و ارسال پيام هاي تبليغاتي براي ديگران ندارم، حس مي کنم اين کار خوبي نيست، چطور مي توانم با شما همکاري نمايم؟

پاسخ:

در سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، هيچ کس متوجه نخواهد شد که شما در حال معرفي محصول هستيد، شما صفحاتي را طبق آموزش هاي ما، ايجاد مي کنيد و ديگران با مشاهده آن، اقدام به خريد از طرف شما خواهد نمود، در اين سيستم خبري از ارسال پيام هاي تبليغاتي براي ديگران نيست، همه چيز به عنوان اطلاع رساني ها و ايجاد صفحات مجازي، صورت خواهد گرفت.

سوال؟

آيا براي همکاري، نياز به داشتن سايت يا پيج دارم؟

پاسخ:

داشتن سايت و يا پيج در فضاي مجازي مي تواند باعث سرعت در پيشرفت شما باشد اما لازمه فعاليت شما نيستند، شما به راحتي و به رايگان مي توانيد هر مطلبي را در اينترنت منتشر نماييد، همه راه هاي آن هم بعد از ثبت نام، در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

سوال؟

براي معرفي محصولات، مي توانم به انتخاب خودم، براي محصول يا محصولات خاصي، معرفي را انجام دهم يا سيستم براي مت تعيين مي کند براي کدام محصولات معرفي انجام دهم؟

پاسخ:

انتخاب محصولات براي معرفي، کاملاً در اختيار شما است، اما سيستم همکاري در فروش مفتي دات کام، همواره پيشنهادات ويژه اي براي شما دارد و اينکه از طريق نمايش ميزان فروش و پورسانت هر محصول، امر انتخاب را براي شما ساده تر نموده است.

سوال؟

ربات هوشمند پایا چگونه می تواند برای رسیدن به درآمد بالا به من کمک کند؟

پاسخ:

این ربات بر اساس هوش مصنوعی بهترین فعالیت های ممکن را به شما پیشنهاد می دهد که می توانید با انجام آنها، بیشترین درآمد را داشته باشید.

سوال؟

مي خواهم شروع کنم، آيا همه توضيحات و آموزش هاي لازم در اختيار من قرار خواهد گرفت؟

پاسخ:

بله، در قسمت همکاري در فروش مي توانيد توضيحات و آموزش هاي کامل ما را مشاهده فرماييد.

شروع کنيد ...ورود به پنل
Log in
ثبت نام
Sign Up
590000
پشتیبانی: بابک نیکبخت
۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
09197690145
پشتیبانی
پشتیبانی
moofti
fa