محصول خوب از شما، فروش بی نظیر با ما

محصول خوب از شما؛ فروش بی نظیرش با ما

اگر صاحب کالا، خدمات و یا فایل های قابل فروش در اینترنت هستید و یا مهارت لازم جهت تدریس دارید و اگر به دنبال محلی برای فروش به صورت اینترنتی هستید که شرایط ایده آلی داشته باشد، مفتی دات کام انتخاب بسیار خوبی است چرا که در مفتی دات کام:

 • با توجه به سیستم قدرتمند همکاری در فروش مفتی دات کام، برای داشتن فروش عالی، کافی است محصولات خود را در مفتی دات کام، فقط یکبار به همراه توضیحات کامل آن، ثبت نمایید. همه مسئولیت معرفی به دیگران و فروش آن بر عهده مفتی دات کام است!
 • اگر محصول و یا خدمات شما به صورت فایل های قابل دانلود باشد، مفتی دات کام به صورت سیستمی، محصول خریداری شده را در اختیار مشتری قرار می دهد!
 • نیاز به پرداخت هزینه های تبلیغاتی وجود ندارد.
 • شما فقط به عنوان فروشنده، مسئولیت تحویل کالا و کیفیت آن را خواهید داشت!
 • به جای پرداخت هزینه های نگه داری، انبار داری، تبلیغات و ...، درصدی از مبلغ فروش را به اختیار خودتان، برای مفتی دات کام در نظر خواهید گرفت!
 • نیازی به مهارت بازاریابی و یا تلاش برای یافتن مشتری و فروش، نخواهید داشت! فروش را به مفتی دات کام می سپارید.
 • تبلیغات و معرفی های بسیاری از محصولات شما در سطح اینترنت منتشر خواهد شد که این امر اعتبار خوبی را برای محصولات شما به همراه خواهد داشت.
 • تضمین فروش بالا! فقط شرط این است که محصول شما در ازای قیمت آن، از ارزش کافی برخودرار باشد! در این صورت فروش بسیار بالا را تضمین می کنیم.
 • حتی اگر تمایل داشته باشید می توانید تمامی امور طراحی، متون تبلیغاتی و ... در مورد محصول خود را به مفتی دات کام بسپارید، البته در این صورت هزینه ای به صورت توافقی از شما اخذ خواهد شد.
 • و خلاصه اینکه محصول با کیفیت و مجاز از شما، فروش بسیار عالی از ما! پورسانت ما را هم شما تعیین خواهید کرد!

حالا دیگر کسب درآمد بالا، در صورتی که محصول یا خدماتی برای فروش داشته باشید، بسیار ساده است!

خصوصاً اگر محصولات و خدماتی داشته باشید که محدودیتی در تولید و تعداد آن نداشته باشید!

حتماً باعث شادی شما است، اگر به شما بگوییم که مفتی دات کام حتی آماده فروش فایل های شما به تعداد نا محدود است!

بله دقیقاً به تعداد نا محدود! و این یک شعار نیست! بلکه عین حقیقت است!

محصولات و خدمات خود را برای فروش بالا، در مفتی دات کام ثبت نمایید تا ما برای شما بازاریابی کرده و مشتری پیدا کنیم. ما به صورت کاملا رایگان و با استفاده از روشهای بازاریابی اینترنتی، برای محصولات شما بازاریابی می کنیم و مشتری می یابیم. پس از فروش محصول، درصدی از مبلغ فروش (به انتخاب خود شما) به سایت مفتی تعلق می گیرد.

تعریف فروشنده در سایت مفتی:

در سایت مفتی، فروشنده به کسی گفته می شود که مسوولیت فروش کالا را به عهده دارد. در واقع فروشنده شخصا کالا را برای مشتری ارسال می کند و پشتیبانی آن را به عهده می گیرد که در مورد محصولات دانلودی تحویل به مشتری کاملاً سیستمی و بلافاصله پس از پرداخت هزینه خواهد بود.

فروشنده نباید خودش واسطه فروشنده دیگر باشد بلکه می بایست مستقیما عرضه کننده و فروشنده کالا باشد. یعنی کالا را در اختیار داشته باشد و مسوولیت فروش آن را مستقیما به عهده بگیرد.

از ثبت سفارش تا برداشت موجودی:

هر گاه یک کاربر، محصول شما را سفارش دهد، بلافاصله در پنل فروشندگان (در بخش سفارشات) ثبت می شود. شما می توانید با کلیک بر سفارشات منتظر پرداخت، سفارشات را مشاهده كنيد و با کلیک بر هر سفارش وارد جزئیات آن سفارش شوید. با استفاده از آیکن ارسال پیام، می توانید توضیحات تکمیلی خود را برای سفارش دهنده ارسال کنید.

اگر مشتری مبلغ سفارش را به سایت پرداخت کند، سفارش وی به وضعیت پرداخت شده تبدیل می شود و مبلغ سفارش به موجودی شما افزوده می گردد و پورسانت آن از موجودی شما کم می شود. سفارشاتی که وضعیتشان پرداخت شده است می بایست توسط شما به آدرس مشتری ارسال شوند (البته محصولات غیر دانلودی). هر سفارشی را که به آدرس مشتری ارسال کردید لازم است حتما کد مرسوله را در فیلد مربوطه وارد کنید تا سفارش به وضعیت ارسال شده تبدیل شود.

ما سفارشات ارسال شده را از طریق کد مرسوله و با استفاده از سایت https://tracking.post.ir پیگیری می کنیم. هر سفارش به دست مشتری برسد، به وضعیت تحویل شده تبدیل می شود که در این صورت می توانید از طریق بخش برداشتها، موجودی خود را برداشت کنید.

فرآیند فروش پستی به شیوه پرداخت آنلاین یا واریز به حساب

مشتری وارد سایت مفتی شده، سایر مشخصات و امکانات محصول را دقیق مطالعه و بررسی می کند، و در صورت تمایل به خرید آن محصول، ثبت سفارش می کند. اگر مشتری مبلغ سفارش را پرداخت کند، مبلغ کالا و هزینه پست به پنل کاربری فروشنده افزوده می شود و بلافاصله مشخصات سفارش دهنده از جمله آدرس پستی، در پنل فروشنده نیز ثبت می گردد. سپس با ایمیل به فروشنده اطلاع رسانی می شود. فروشنده باید به پنل کاربری خود وارد شده و با کلیک بر دکمه سفارشات پرداخت شده، کالاهای مربوطه را به آدرس پستی سفارش دهنده ارسال کند و کد مرسوله را ثبت نماید.

مهم: مسئولیت ارسال و تحویل کالا به مشتری به عهده خود فروشنده می باشد. فروشنده باید سفارشات را از طریق پست یا تیپاکس ارسال کرده و کد مرسوله را برای آن سفارش در فیلد مربوطه ثبت کند. زیرا فقط در این صورت ما می توانیم سفارش را پیگیری کرده و مبلغ سفارش را برای فروشنده قابل برداشت کنیم.

فرایند فروش به شیوه پرداخت درب منزل

هر گاه کاربر، محصول یا محصولاتی را سفارش دهد، وضعیت سفارش در ابتدا منتظر پرداخت خواهد بود. اگر کاربر شیوه پرداخت درب منزل را انتخاب کند آن سفارش به وضعیت پرداخت درب منزل تبدیل خواهد شد. سفارشی که وضعیتش پرداخت درب منزل است می بایست توسط فروشندگان مربوطه به آدرس مشتری ارسال شوند (فروشندگان باید با پست یا شرکتهای واسط پستی قرارداد پرداخت در محل داشته باشند) و پس از ارسال، کد مرسوله را در فیلد مربوطه برای آن سفارش وارد کنند تا سفارش به وضعیت ارسال شده تبدیل شود. مدیر سایت، سفارشات ارسال شده را از طریق کد مرسوله و با استفاده از سایت https://tracking.post.ir پیگیری می کند. هر سفارش به دست مشتری برسد، به وضعیت تحویل شده تبدیل می شود و به صورت اتوماتیک پورسانت سفارش از موجودی پنل فروشنده کسر می شود. بدیهی است، در زمان ثبت سفارش، وضعیت پرداخت درب منزل تنها برای سفارشاتی قابل انتخاب است که فروشندگان مربوطه به مقدار پورسانت مربوطه، موجودی داشته باشند و همه اقلام سبد خرید از نوع پستی باشند.

فرآیند فروش محصولات دانلودی

اگر محصولات شما به صورت فایل (قابل دانلود) است، می توانید آن محصولات را ثبت کنید. تا سایت مفتی به صورت آنلاین آنها را بفروشد.

برای فروش محصولات دانلودی، همه کارها از زمان ثبت سفارش تا تحویل فایل به مشتری، به صورت اتوماتیک انجام می شود و نیازی به پیگیری سفارش توسط فروشنده نیست. بلکه فروشنده فقط ضامن محصول و پاسخگوی سوالات و مشکلات مشتریان خواهد بود.

شما می توانید انواع فایلهایی که خودتان طراحی کرده اید برای فروش در مفتی قرار دهید. فایلهای شما می توانند مجموعه عکس یا فیلم یا انیمیشن یا برنامه های کاربردی یا کتاب آموزشی تهیه شده توسط خودتان باشند. شرط پذیرش فایل شما این است که طراح آن خود شما باشید. بنابراین لازم است در فایلهای شما مشخصات شما ثبت شده باشد.

هر فردی می تواند فروشنده خوبی باشد و درآمد خوبی از این راه کسب کند. مثلا فرض کنید شما مجموعه ای زیبا از تصاویر مناظر طبیعی استان خود گردآوری کرده اید و اکنون قصد دارید آن را بفروشید. یا اینکه یک انیمیشن کوتاه طراحی کرده اید و قصد فروش آن را دارید یا یک برنامه جالب تولید کرده اید یا یک فایل pdf آموزشی نوشته اید. همه اینها محصولاتی هستند که متعلق به خود شما هستند و نام خودتان را به عنوان طراح در آنها می نویسید و برای فروش در مفتی آپلود می کنید. پس خود شما می توانید بدون کپی برداری از محصولات دیگران فروشنده محصولات اورجینال خودتان باشید و کسب درآمدی مناسب داشته باشید.

کمی انگیزه:

فرض کنید یک فایل مفید و کاربردی تهیه نموده اید، این فایل را به همراه یک تصویر و توضیحات کافی در مفتی دات کام ثبت می نمایید، حالا مفتی دات کام پس از انجام پروسه های لازم، فایل شما را در لیست معرفی های حرفه ای سیستم همکاری در فروش خود قرار می دهد! با تعداد معرفی های انجام شده، به زودی شما روزانه بیش از یکصد فروش خواهید داشت که همه این ها را هم مفتی دات کام برای شما انجام می دهد! شما فقط برای ثبت درخواست تسویه حساب به مفتی دات کام مراجعه می نمایید! حالا خودتان حساب کنید درآمد روزانه و ماهانه شما از طریق یک فایل مناسب چقدر خواهد بود! پس دست به کار شوید و همین حالا اقدام کنید ...

دوره های آموزشی و مطالب علمی

اگر دانش و مهارت لازم را دارید، با تولید فایل ها و دوره های آموزشی و ثبت آن در مفتی دات کام، افراد زیادی را از علوم خود بهره مند نموده و بابت آن درآمد عالی کسب نمایید. سیستم همکاری در فروش مفتی دات کام مسئولیت معرفی شما به دیگران را بر عهده دارد. کافی است فایل ها و دوره های تولید شده شما، ارزش لازم را داشته باشند. در این صورت مزایای زیر شامل حال شما خواهد شد:

 • آزادی زمانی کامل دارید
 • آزادی مکانی کامل دارید (رئیس خودتان هستید)
 • نیاز به رفت و آمد به محل تدریس ندارید
 • به پوشیدن لباس های فرم خاص نیازی ندارید (مگر در آموزش های که تصویری هستند)
 • نیاز به رعایت پروتکل های خاص آموزشگاه ها یا مدارس ندارید.
 • درآمد بسیار مناسبی خواهید داشت.
 • شغل تان قابلیت گسترش و رشد بالا را دارد.
 • جذابیت شغلی زیادی دارید.
 • تعداد افرادی که در دوره های شما شرکت خواهند نمود، نا محدود هستند.
 • همه مسئولیت معرفی و فروش دوره های شما با مفتی دات کام خواهد بود.
 • علاوه بر اینها، شغل آموزش شغلی است که در عین درآمد باعث رشدتان شده و به هیچ عنوان شما را در یک نواختی قرار نمی دهد.

مقررات کلی بخش فروشندگان:

 • در زمان ثبت محصول، در فیلد پورسانت محصول، درصدی از قیمت محصول را که بابت هر فروش می توانید به سایت مفتی بپردازید مشخص کنید. مسلما هر چه درصد بالاتری تعیین شود در تبلیغ و جذب مشتری برای محصول مؤثرتر خواهد بود. تعیین میزان پورسانت برعهده خود فروشنده می باشد. و نرخ آن درصدی از قیمت محصول است که فروشنده در زمان ثبت محصول تعیین می کند و مدیر مفتی پس از بررسی تایید می کند.
 • اگر قصد ثبت محصولات دانلودی دارید، علاوه بر فایل یا فایلهای اصلی محصول، یک فایل متنی در کنار فایل یا فایل های اصلی قرار دهید و در آن فایل متنی نام و ایمیل و تلفن خود را بنویسید و ذکر کنید که پشتیبانی و مسئولیت فروش این محصول به عهده خودتان می باشد. در زمانی که مشتری محصول را خریداری می کند و پرداخت آنلاین را انجام می دهد به صورت اتوماتیک لینک دانلود محصول برای وی تولید شده و در اختیارش قرار می گیرد.
 • اگر قصد ثبت محصولات دانلودی دارید، باید خود شما تولید کننده محصول باشید و مجوز فروش محصول را در صورت نیاز داشته باشید.
 • اگر محصول شما کتاب است، تمامی مشخصات کتاب مانند شماره شابک، نویسنده و انتشارات و... را در فیلد شرح محصول درج نمایید. البته کتاب هایی که قصد چاپ آنها را ندارید و صرفاً یک فایل PDF هستند، نیاز به ثبت رسمی ندارند.
 • اگر محصول شما به صورت CD و DVD و یا انواع حافظه ها است، در صورت نیاز باید مشخصات ثبتی داشته باشید. مگر در موراد شخصی.
 • فروش، انجام و تدوین پایان نامه و پروژه و پروپزال دانشجویی به صورت مستقیم پذیرفته نمی شود. اما هرگونه راهنمایی و کمک به تولید آن بلامانع است.
 • بانک ایمیل و بانک موبایل پذیرفته نمی شود.
 • فیلتر شکن و آموزش هک و آموزش دور زدن فیلتر پذیرفته نمی شود.
 • عرضه تجهیزات ماهواره مانند دیش، رسیور، LNB و DVB ... پذیرفته نمی شود.
 • عرضه لوازم جنسی مانند داروهای جنسی، لوازم زناشویی و ... پذیرفته نمی شود.
 • عرضه دارو مانند داروهای چاقی و لاغری، داروهای ترک اعتیاد و مکمل های ورزشی و ... پذیرفته نمی شود.
 • عرضه تجهیزات جاسوسی مانند دستگاههای شنود، ساعتهای دوربین دار، عینک دوربین دار و ... پذیرفته نمی شود.
 • عرضه اقلام نظامی مانند گاز اشک آور، گازهای بیهوشی، انواع شوکر و ... پذیرفته نمی شود.
 • عرضه اقلام مستهجن مانند فیلمهای مستهجن، فیلم آموزش رقص و ... پذیرفته نمی شود.
 • محصولات آموزش کسب درآمد اینترنتی و آموزش کسب درآمد از سایتهای اینترنتی و سرمایه گذاری اینترنتی مگر برای سایت های رسمی و دارای مجوز، پذیرفته نمی شوند.
 • نرم افزار پذیرفته نمی شود مگر اینکه طراح نرم افزار خود فروشنده باشد و نام و اطلاعات تماس شما در فایل اجرایی نرم افزار موجود باشد.

سخن پایانی؛

کسب درآمد از طریق فروش فایل ها محصولات غیر فیزیکی

امروزه فروش فایل از طریق اینترنت بسیار رواج یافته و روز به روز بر آمار فروش انواع فایل ها از طریق اینترنت، افزایش می یابد!

فروش فایل امری تازه و امتحان نشده نیست! از زمانی که اولین فروش های اینترنتی شروع شده است، فروش فایل ها رواج داشته و این روند روز به روز گسترش بیشتری خواهد داشت!

غیر از فروش فایل های نرم افزاری و حرفه ای که به هر حال درصد فروش بالایی را از آن خود نموده اند، فایل های دیگری هم از طریق اینترنت قابل فروش است، احتمالاً شما هم قادر به تولید فایل هایی برای فروش در اینترنت خواهید بود. با ما در تماس باشید ...

سوالات متداول شما:

سوال؟

برای ثبت محصول چرا باید هزینه پرداخت نمایم؟

پاسخ:

به نظر شما اینکه هزینه ی اولیه از شما بابت ثبت محصول دریافت شود و در عوض فروش بالایی داشته باشید بهتر است یا بتوانید به صورت رایگان محصول خود را ثبت کنید و مدت ها برای رسیدن به فروش، منتظر بمانید!؟

مفتی دات کام فقط یک بار بابت ثبت هر محصول، مبلغ 100,000 (یکصد هزار) تومان، از شما دریافت می نماید و در عوض فروش محصول شما با آمار قابل قبول، حداکثر 5 روز بعد شروع خواهد شد. این هزینه بابت جستجو در مورد محصول، سئو کردن صفحه محصول، اصلاح شرح و عکسهای محصول، افزودن محتوای مناسب به شرح محصول و پاراگراف بندی و ... می باشد. همچنین از دلایل دیگر آن می توان به عدم ثبت آزمایشی و تست، اشاره نمود، ضمناً دریافت مبلغ جهت ثبت محصول باعث خواهد شد تا از ثبت محصولات بی کیفیت، خودداری به عمل آید.

سوال؟

مفتی دات کام بابت فروش هر محصول چقدر هزینه دریافت می کند؟

پاسخ:

فروشنده در هنگام ثبت هر محصول، میزان سهم مفتی دات کام را بابت فروش، به درصد، تعیین می نماید، یعنی این فروشنده است که سهم مشخصی را برای مفتی دات کام در نظر می گیرد، سهم در نظر گرفته شده برای مفتی دات کام، در هر فروش، از مبلغ پرداختی مشتری کسر و مابقی قابل انتقال به حساب بانکی فروشنده است.

سوال؟

چند درصد از پورسانت تعیین شده سهم خود مفتی دات کام است؟

پاسخ:

حدود 25 درصد از پورسانت هر محصول، سهم خود مفتی دات کام است و از 75 درصد باقی مانده، 50 درصد سهم بازاریاب مستقیم و 25 درصد بین معرف های دیگر از جمله معرف فروشنده و بازاریاب، تقسیم خواهد شد.

سوال؟

من می خواهم تعداد زیادی محصول را در مفتی دات کام به ثبت برسانم، در این صورت آیا بابت ثبت هر محصول تخفیفی برای من وجود دارد؟

پاسخ:

خیر! هزینه ثبت هر محصول لازم است به صورت کامل پرداخت شود، دلیل آن هم این است که تفاوتی ندارد شما صدها محصول ثبت نموده باشید یا فقط یک محصول! مفتی دات کام موظف است برای هر محصولی که ثبت می شود، تمام و کمال اقدامات لازم برای رسیدن به بالاترین فروش ممکن را صورت دهد.

سوال؟

بعد از فروش محصولاتم، چطور می توانم مبلغ آن را به حساب بانکی ام انتقال دهم؟

پاسخ:

در حساب کاربری شما، قسمتی به نام درخواست برداشت وجود دارد، با کلیک روی آن، می توانید موجودی حساب کاربری خود را به حساب بانکی خود انتقال دهید. کلیه درخواست های برداشت، کمتر از 24 ساعت پس از ثبت، انجام خواهند شد.

سوال؟

محصولات من به صورت فیزیکی است و سود کمتری نسبت به محصولات دانلودی دارد، آیا برای محصولات من هم به اندازه کافی تبلیغات صورت می دهید؟

پاسخ:

فروش هر نوع محصول در مفتی دات کام، باعث افزایش اعتبار آن است، پس به هر حال برای همه محصولات ثبت شده در مفتی دات کام به اندازه کافی تبلیغات و معرفی صورت خواهد گرفت که میزان فروش هر محصول با توجه به نوع، ارزش، کاربردی بودن و ... متفاوت خواهد بود.

سوال؟

من می خواهم محصولاتم را برای فروش در مفتی دات کام ثبت کنم، می خواهم بدانم اولاً چه اقدامی باید انجام دهم و دوماً بعد از ثبت محصولاتم، حدوداً چند روز بعد فروش محصولاتم در مفتی دات کام آغاز خواهد شد؟

پاسخ:

برای ثبت محصولات خود در مفتی دات کام، نیاز است ابتدا ثبت نام نمایید سپس از طریق گزینه های موجود، محصولات خود را درج نمایید. در مفتی دات کام فروش محصولات شما از همان لحظه ثبت و تأیید ممکن است اما طی چند روز بعد، به طور چشم گیری این فرایند افزایش خواهد یافت. معمولاً به صورت رسمی 5 روز پس از ثبت و تأیید هر محصول، فروش عالی برای محصول شما آغاز خواهد شد.

سوال؟

آیا محدودیتی در برداشت موجودی و درآمد حاصل از فروش محصولات وجود دارد؟

پاسخ:

خیر! هیچ محدودیتی برای برداشت وجود ندارد. به محض تحویل کالا به مشتری، می توانید درآمد خود را برداشت نمایید. در مبلغ برداشتی هم محدودیتی وجود ندارد. البته قابل ذکر است که چنانچه برای یک محصول ضمانت برگشت وجه انتخاب نموده باشید، تا زمان پایان مهلت ضمانت، درآمد شما قابل برداشت نخواهد بود.

سوال؟

آیا برای ثبت محصول، آموزش های لازم وجود دارد؟

پاسخ:

بله، در پنل فروشندگان، توضیحات و آموزش های کافی برای شما وجود دارد و تیم پشتیبانی هم پاسخگوی هر سوال شما خواهد بود.


هزینه ثبت هر محصول 17,000 تومان می باشد. هزینه ثبت محصول فقط یکبار برای هر محصول اخذ می شود. این هزینه، بابت جستجو در مورد محصول، سئو کردن صفحه محصول، اصلاح شرح و عکسهای محصول، افزودن محتوای مناسب به شرح محصول و پاراگراف بندی و ... می باشد. همچنین هزینه ثبت محصول موجب می شود که:
1. فروشنده با دقت بیشتری محصولات خود را ثبت کند.
2. برای محصولی که ثبت می کند اهمیت قائل باشد.
3. صرفا برای معرفی محصول خود و یا تست، محصول ثبت نکند. بلکه برای تعهد به همکاری طولانی مدت، به ثبت محصول بپردازند.
4. اگر می خواهد محصولات زیادی ثبت کند هزینه آن را بپردازد تا براحتی پس از مدتی انصراف ندهد. زیرا پس از فعال شدن محصولات فروشنده و ایندکس شدن محصولات وی در گوگل، اگر فروشنده انصراف دهد و محصولاتش غیرفعال شود، لطمه جبران ناپذیری به رتبه مفتی وارد می کند.

ورود به پنل
Log in
ثبت نام
Sign Up
کلمات کلیدی:keywords:
575000
پشتیبانی: بابک نیکبخت
۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
09197690145
پشتیبانی
پشتیبانی
moofti
fa