کسب درآمد از طریق تولید محتوا در مفتی دات کام

کسب درآمد از طریق تولید محتوا و مقالات در مفتی دات کام

آیا می خواهید با تولید محتوا، کسب درآمد داشته باشید!؟

به نظر شما آیا تولید محتوای با کیفیت و مفید، امری دشوار است!؟

آیا می دانستید تولید محتوا، یکی از پولسازترین مشاغل امروزی است؟!

آیا می دانستید در مفتی دات کام همه آموزش های لازم برای تولید محتوا، وجود دارد؟!

کافی است کمی علاقه و پشتکار داشته باشید!

از دلایل اصلی که باعث می شود در کسب و کارهای اینترنتی به درآمدهای بالای برسید، مبحث تولید محتوای جذاب و با کیفیت است. بنابراین هر فردی که می خواهد از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشد باید با اصول تولید محتوا، آشنایی داشته باشد.

یکی از نیازهای اصلی برای اینکه به صفحات اول گوگل و یا حتی رتبه اول گوگل برسید، تولید محتوای مفید و مناسب است.

چه محتوایی محتوای مفید و مناسب است؟

جواب بسیار ساده است، با توجه به نیاز کاربران سایت، تولید محتوا نمایید!

یعنی هدف اصلی شما باید برطرف کردن نیاز مخاطبان و کاربران مفتی دات کام باشد. اگر یک محتوای کامل و جامعی بنویسید و بتوانید نیاز کاربران را برطرف کنید مطمئن باشید استقبال بسیار خوبی از محتوای شما خواهد شد.

قبل از شروع به تولید محتوا، از خودتان این سوال را بپرسید: افرادی که وارد سایت مفتی دات کام می شود، به چه مطاللب و محتوایی نیاز دارند؟ اصلاً چه محتواهایی می تواند برای درج در سایت مفتی دات کام مفید باشد؟

پاسخ این سوال را می توانید با توجه به محصولات و خدمات ارائه شده و اینکه اعضای سایت مفتی دات کام چه افرادی هستند، پیدا کنید. برای مثال شما می توانید برای یکی از محصولات ارائه شده در مفتی دات کام محتوای مناسبی تهیه و در مفتی دات کام ثبت نمایید. البته در این صورت خیلی ساده با درج لینک های مخصوص خود، می توانید در امر همکاری در فروش هم شرکت نموده و درآمد بیشتری کسب نمایید. ضمناً حتماً نیاز نیست محتوای تولید شده شما، در مورد محصولات و خدمات مفتی دات کام باشد، می توانید در موارد مختلف، محتوای با کیفیت تولید و آن را در مفتی دات کام ثبت نمایید. به هر حال هرچه محتوای با کیفیت و مفید، در مفتی دات کام بیشتر باشد، ترافیک بیشتری خواهیم داشت.

چگونه محتوای مفید بنویسیم؟

بزرگترین راز موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی مبحث تولید محتوا است. شاید فکر کنید که تولید محتوا کار بسیار سخت و دشواری است و نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد. در صورتی که اصلاً اینطور نیست!

شاید فکر کنید برای اینکه یک محتوای با کیفیت بنویسید حتماً باید محتوا را خلق کنید. یکی از بزرگ ترین اشتباهات این است که بسیاری از دوستان هنگام تولید محتوا به فکر اختراع محتوا هستند و می خواهند محتوایی را تولید کنند که تا به حال تولید نشده است. این یک فکر بسیار اشتباهی است که مانع می شود شما محتوای با کیفیتی تولید کنید.

برای نوشتن محتوا، می توانید از طریق جمع آوری اطلاعات از منابع مختلف محتوای با کیفیت و بی نظیری تولید کنید.

نحوه جمع آوری اطلاعات

تصور کنید می خواهیم یک مقاله کامل و جامع در زمینه بازاریابی اینترنتی بنویسیم و هیچ مهارت و تخصصی در این زمینه نداریم!

ندانستن عیب نیست، یافتن مطالب مفید از اینترنت بسیار ساده است، کافی است مطالب مختلفی در این مورد یافته و با جمع بندی مطالب و ویرایش آن، یک محتوای جامع به نام خودتان بسازید.

برای جمع آوری اطلاعات منابع زیادی وجود دارد. اگر این اصول را کامل یاد بگیرید می توانید حتی در زمینه ای که هیچ مهارت و تخصصی ندارید محتوای با کیفیتی تولید کنید. راز اصلی تولید محتوا جمع آوری اطلاعات است. برای جمع آوری اطلاعات می توانید از منابع مختلفی استفاده نمایید.

چرا باید به فکر تولید محتوا باشم؟

تولید محتوا کاملاً رایگان است. وقتی شما یاد بگیرید که چطور محتوای با کیفیت تولید کنید، نیاز به هیچ هزینه اضافی نخواهید داشت. تولید محتوا شغلی بسیار پردرآمد و سرگرم کننده است.

با استفاده از تولید محتوای مناسب، به راحتی می توانید مشتریان زیادی را به سمت محصولات و خدمات مفتی دات کام، هدایت نمایید. یکی از راه های افزایش بازدید، تولید محتوا است.

تولید محتوا می تواند بهتر از هر نوع تبلیغاتی، افراد به سمت مفتی دات کام بکشاند! پس درآمد بالا در ازای آن حق شما است.

چند راز مهم در مورد نوشتن محتوا:

در نوشتن محتوای مفید و مناسب، کافی است اصولی را که در ادامه توضیح می دهیم، رعایت نمایید:

انتخاب یک ایده مناسب و جذاب

اولین راز بزرگ برای تولید محتوا انتخاب یک ایده مناسب و جذاب است. البته انتخاب ایده ممکن است کمی سخت و دشوار باشد و ندانید که چه چیزی را برای شروع تولید محتوا انتخاب کنید.

برای انتخاب ایده بهترین راه این است که بررسی کنیده نیاز کاربران و اعضای سایت مفتی دات کام چیست؟

روش اول برای بررسی نیاز ها، مشاهده نظرات و پیشنهادات کاربران است که در تالار گفت و گو و نظرات مطالب و محصولات درج شده است.

روش دوم سرچ و جستجو در اینترنت است، موضوعات مختلف را جستجو کنید تا ایده های جدیدی پیدا کنید.

روش سوم برای کسب ایده مناسب، بررسی سایت های همکار است، سایت های بسیاری در ضمینه های مختلف همانند مفتی دات کام در حال فعالیت هستند، برای تولید محتوا می توانید از آنها الگو برداری کنید.

انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای محتوا

بعد از اینکه یک موضوع مناسب انتخاب کردید باید برای موضوع آن یک کلمه کلیدی مناسب پیدا کنید. منظور از کلمات کلیدی همان کلماتی هستند که مخاطبان و کاربران در گوگل جستجو می کنند. اگر بتوانید بفهمید که در رابطه با موضوع محتوای شما، کاربران چه کلماتی را در گوگل جستجو می نمایند، می توانید امیدوار باشید که بازدید بالایی را برای محتوای خود، خواهید داشت.

راه و روش های زیادی برای انتخاب کلمات کلیدی وجود دارد. به عنوان مثال می توانید از خود گوگل برای انتخاب کلمات کلیدی سایت تان استفاده کنید.

برای این که بهترین کلمه کلیدی را از طریق گوگل انتخاب کنید شما باید اصلی ترین کلمه کلیدی محتوای خود را در گوگل جستجو کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید محتوایی در مورد همکاری در فروش، تهیه نمایید، همین کلمه را در گوگل جستجو نمایید. در این صورت انتهای صفحه، گوگل یک سری کلمات کلیدی مشابه با کلمات کلیدی اصلی پیشنهاد می دهد. کلماتی که گوگل پیشنهاد می دهد می تواند بهترین کلمات کلیدی برای محتوا و تولید آن در موضوع خواسته شده باشد. زیرا گوگل کلماتی را به شما پیشنهاد می دهد که اغلب کاربران دیگر آن ها را در گوگل جستجو می کنند.

بررسی محتواهای مشابه در اینترنت

سومین مرحله برای نوشتن محتوای مفید، بررسی محتواهای مشابه دیگران است. قبل از اینکه شروع به نوشتن محتوا کنید باید به خوبی محتواهایی که برای موضوع انتخابی شما تهیه شده است را از طریق جستجو در گوگل، یافته و بررسی نمایید. برای اینکه بتوانید به نتایج اول گوگل و یا حتی رتبه های اول برسید باید نسبت به دیگران بهتر باشید و محتوای شما با کیفیت تر باشد. چگونه محتوای دیگران را بررسی کنیم؟

برای بررسی محتوای دیگران، در اولین قدم شما باید کلمه کلیدی که انتخاب کرده اید را در گوگل جستجو و چند سایت صفحه اول را بررسی نمایید.

بررسی کنید و ببینید که محتوای دیگران چه مواردی را توضیح داده اند و چه مواردی را توضیح نداده اند. آیا از تصاویر و ویدیو در محتوا استفاده کرده اند. بررسی کنید تصاویر مربوط به محتوایشان چقدر حرفه ای است و… . پس برای اینکه یک محتوای بهتر تولید کنید باید محتوای دیگران را کامل بررسی کنید.

شروع به تولید و نوشتن محتوا کنید

بعد از اینکه محتوای رقیبانتان را کامل بررسی کردید باید شروع به نوشتن کنید. سعی کنید کاملترین و جامع ترین مقاله را بنویسید. به عنوان مثال اگر رقیبانتان 3000 کلمه نوشته اند شما 4000 کلمه بنویسید. می توانید برای اینکه یک محتوای کامل و جامع بنویسید از منابع مختلفی استفاده کنید. در مورد هر چیزی که می دانید بنویسید و با جمع آوری اطلاعات، محتوای آن را کامل تر و جامع تر کنید.

رعایت کردن کامل اصول سئو داخلی

منظور از سئو و بهینه سازی یعنی کاری کنید که محتوا تان برای گوگل بهینه سازی شود به بیان ساده تر یعنی محتوا را طوری ویرایش و تنظیم کنیم که هرگاه شخصی کلمه ای از مطالب ما را در گوگل جستجو نمود، گوگل به راحتی بتواند مطالب و محتوای ما را به فرد پیشنهاد دهد!

برای بهینه سازی محتوا یک سری اصول و فاکتورهایی را باید رعایت کنید که در ادامه به ترتیب شما را با این فاکتورها آشنا خواهیم نمود.

اولین نکته برای تولید محتوای سئو شده این است که سعی کنید محتوای کامل و جامعی بنویسید. همانطور که گفتم سعی کنید نسبت به رقیبانتان 1000 کلمه بیشتر بنویسید. سعی کنید در محتوای تان در مورد تمام موضوعاتی که رقیبانتان صحبت کردند صحبت کنید. این کار باعث می شود که شما یک محتوای جامع و کامل تولید کنید و شانس شما برای رسیدن به نتایج برتر گوگل افزایش پیدا میکند.

سعی کنید کلمه کلیدی اصلی تان را همراه با کلمات کلیدی هم خانواده در محتوای تان تکرار کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید برای کلمه "آموزش بازاریابی اینترنتی" یک محتوای جامع بنویسید، سعی کنید کلمات کلیدی هم خانواده با این کلمه را در محتوا تکرار کنید. این کار باعث می شود که وقتی روی این کلمه از گوگل رتبه گرفتید، روی کلمات کلیدی هم خانواده هم رتبه بگیرید و در نتیجه ترافیک سایت و افزایش پیدا میکند. کلماتی مثل آموزش کامل بازاریابی، چگونه بازاریاب شویم، یک بازاریاب خوب باشیم و ... هم می توانند در گوگل هم خانواده باشند، پس مطمئن شوید که از همه کلمات مشابه استفاده می نمایید.

سعی کنید از تصاویر و ویدیو در محتوای تان استفاده کنید. تا جایی که می توانید از تصاویر مرتبط با موضوع که در موردش محتوا تولید کرده اید استفاده کنید. استفاده از تصاویر باعث می شود که کاربرانی که وارد صفحه محتوای شما می شوند، بیشتر توقف نمایند. البته علاوه بر تصاویر می توانید از ویدیو هم در محتوای آن استفاده کنید. پیشنهاد میکنم حتما بعد از پاراگراف اول یک ویدیو در حد ۵ دقیقه، قرار دهید. استفاده از ویدیو تاثیر فوق العاده ای روی سئو و محتوای شما می گذارد. برای اینکه ویدیو تان را در در بخشی از محتوای خود قرار دهید بهترین راه این است که ویدیو تان را در آپارات یا نماشا آپلود کنید و با استفاده از کدی که به شما می دهند آن کد را در هر قسمتی که می خواهید محتوایتان نمایش داده شود قرار دهید.

سعی کنید در بین محتواهای تان به مقالات مرتبط تان لینک بدهید. دادن لینک داخلی، تأثیر مثبتی روی سئو، دارد. در ضمن می توانید در بین مقالات، لینک های مخصوص خودتان که در بخش همکاری در فروش موجود است را هم قرار دهید.

سعی کنید در محتوای تان به منابع معتبر لینک بدهید. دادن لینک خارجی به منابع معتبر تاثیر مثبتی روی سئو می گذارد. اصلا نیازی نیست به رقیب لینک بدهید. برای مثال شما در هر حوزه ای که محتوا تولید کردید می توانید به سایت های تخصصی خارجی که اعتبار بسیار بالایی دارند لینک بدهید.

اصل و اصول سئو همین مسائل بسیار ساده بود! در مقالات مربوطه، آموزش های بیشتر ما در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

محتوایی که می نویسید را به اشتراک بگذارید

تا اینجا احتمالاً پاسخ چگونه محتوا بنویسیم را گرفته باشید. اما فقط با تولید محتوا نمی توانید به نتایج اول گوگل برسید.

بعد از این که محتوای تان را روی سایت تان منتشر کردید حالا نوبت به ساخت بک لینک می رسد. منظور از بک لینک یعنی که شما در سایتها و فضاهای مجازی، به محتوای خود لینک بدهید و اینگونه محتوای تان را منتشر کنید. یادتان باشد که در مفتی دات کام درآمد شما از محتوا نویسی، بر اساس میزان بازدید و پسندیده شدن است.

بعد از این که محتوای خود را در مفتی دات کام ثبت نمودید و تأیید شد، پیشنهاد می کنم در انجمن ها، شبکه های اجتماعی و یک سری سایت ها که امکان ارسال پست مهمان دارند محتوای تان را منتشر کنید و به محتوای تان لینک بدهید. لینک محتوا یا همان مقاله شما، در قسمت مقالات و محتوای مفتی دات کام، قابل مشاهده و استفاده است.

میتوانید از سرویس های وبلاگدهی استفاده کنید. البته برای ساخت بک لینک باید تمام اصول لینک سازی را بلد باشید و بک لینک های کاملاً طبیعی برای سایتتان بسازید.

توضیحات کامل لینک ها و بک لینک ها را پس از ثبت نام در مفتی دات کام، مشاهده خواهید نمود.

اگر گوگل بفهمد به خودتان و برای محتوای خودتان لینک می سازید، ممکن است شما را در کلمه کلیدی تان پنالتی کند و باعث می شود که دیگر نتوانید با استفاده از محتوا به صفحات اول گوگل برسید. باید پس قبل از شروع کار در مورد لینک ها و بک لینک ها به خوبی مطالعه و سپس اقدام نمایید.

پس یادتان باشد:

برای تولید یک محتوای با کیفیت، اول سعی کنید نیاز مخاطبان و کاربران را برطرف کنید طوری که وقتی کاربران و اعضا، محتوای شما را مطالعه نمودند، نیازهای آنها برطرف شود.

دوم اینکه سعی کنید محتوا تان کامل تر و جامع تر از دیگران باشد.

و سوم اینکه تمام اصول سئو را در محتوایتان رعایت کنید.

بعد از انجام این سه نکته و انتشار محتوا، مهمترین کار برای دیده شدن بیشتر محتوا، تولید بک لینک است، توضیحات کامل آن را بعد از ثبت نام و در قسمت بک لیک، مشاهده خواهید نمود.

سوالات متداول شما:

سوال؟

میزان درآمد من برای تولید محتوا در مفتی دات کام به چه صورت است؟

پاسخ:

مقدار درآمد شما در ازای تولید محتوا و مقاله، در مفتی دات کام به هیچ عنوان محدودتی ندارد! چرا که شما می توانید به تعداد نا محدود در مفتی دات کام، مقالات و محتوای مختلف، ثبت نمایید.

سوال؟

چگونه می توانم درآمد حاصل از تولید محتوا را به حساب بانکی خودم انتقال دهم؟

پاسخ:

هر زمان که مایل باشید می توانید از طریق گزینه درخواست برداشت، در حساب کاربری خود، درخواست خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن، درآمد شما به حساب بانکی شما واریز گردد.

سوال؟

در چه موضوعاتی می توانم محتوا تولید نمایم؟

پاسخ:

مفتی دات کام پذیرای محتوای شما در همه موضوعات، بدون هیچ گونه محدودتی می باشد، تنها شرط این است که محتوای شما کپی برداری محض نباشید و محتوای آن برخلاف قوانین و شرع نباشد.

سوال؟

چگونه می توانم محتوایم را در مفتی دات کام ثبت نمایم؟

پاسخ:

در قدم اول، باید ثبت نام خود را در مفتی دات کام، تکمیل نمایید، سپس محتوای خود را آماده نمایید و به قسمت درج محتوا در بخش مقالات و محتواها، بروید و محتوای خود را در مفتی دات کام ثبت نمایید.

سوالات بیشتری دارید؟ ما پاسخ گوی شما هستیم ...

ورود به پنل
Log in
ثبت نام
Sign Up
574510
fa