مفتی
فروشگاه همواره تخفیف مفتی دات کام، در خدمت شما است ...
تابلوفرش بافی در منزل

تابلوفرش بافی در منزل

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

کسب درآمد از طریق قالی بافی در آپارتمان!

اگر شما هم تمایل دارید در آپارتمان و یا منزل خود قالی بافی کنید و از این راه کسب درآمد خوبی داشته باشید ولی نگران این موضوع هستید که برای همسایگان خود مبادا با قالی بافی مزاحمت ایجاد کنید! پیشنهاد می کنم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید چرا که قرار است ابتدا با راهکارهای عملی قالی بافی در منزل بدون مزاحمت برای دیگران آشنا شوید و سپس اقدام به کسب درآمد از طریق قالی بافی کنید.

قالی بافی در آپارتمان

قالی بافی جزء آن دسته از هنرها و شغل هایی است که در منزل می توانید انجام دهید و قالی بافی کنید و مناسب برای علاقه مندانی است که شرایط کار در خارج از خانه را ندارند و یا دوست دارند در منزلشان اینکار را انجام دهند.

اما مهمترین دغدغه هر هنرجویی برای قالی بافی این است که مزاحمتی برای همسایه ها ایجاد نکند. چرا که بیشتر خانه ها آپارتمانی هستند و با کوچکترین حرکتی صدا ایجاد می شود و اگر دیوار ها عایق مناسبی نداشته باشند باعث انتقال صدا به سایر واحدها و ایجاد مزاحمت برای سایرین می گردد.

از آنجایی که وقتی فیلم های قالی بافی را در تلویزیون و یا جایی دیده باشیم همراه با صدای دفه زدن است که به صورت کوبش انجام می شود. و این حرکت بعد از هر رج باید عمل دفه زنی انجام شود. بر فرض مثال شما اگر روزی بخواهید 10 رج قالی بافی کنید برای هر رج بافت باید یکبار پودکشی ضخیم و یکبار پودکشی نازک را انجام دهید که برای هر دو عمل نیاز به دفه زنی است.

به عبارتی هر چند دقیقه و یا ساعت و تا اخر روز کاری 20 بار دفه شما به صدا در می آیید و اگر این صدا به واحدهای دیگر ساختمان منتقل شود می تواند برای همسایگان شما سرسام آورم باشد و صدای دفه مانند این است که به دیوار میخ بکوبید! در نتیجه همسایه های شما شاکی شده و از مزاحمت ایجاد شده حتی شکایت کنند!

اما ویدئوهایی که شما در تلویزیون و یا مستند قالی بافی و یا حتی ممکن است حضوراً دیده باشید، برای دارقالی های بزرگ با دفه های بزرگ در اندازه های فرش های 6 متری و 12 متری است.

اما اگر قصد بافت یک تابلو فرش تا انداز یک متر را دارید با خیال راحت ابزار و وسایل قالی بافی را خرید کنید و با خیال راحت قالی بافی در آپارتمان را انجام دهید.

آیا تابلو فرش را می توان در آپارتمان بافت؟

جواب این سوال بله است.

شما اگر قصد بافت یک تابلو فرش را دارید، به راحتی می توانید نخ و نقشه و ابزار لازم را تهیه و شروع به بافت کنید.

الان مثل قدیم نیست که دارهای قالی بصورت چوبی باشد و با هربار دفه زدن صدای دفه در داخل دار بپیچید و صدا را چند برابر کند و انتقال دهد.

دارقالی های موجود از جنس آهن بوده و با دفه زدن صدای زیادی را تولید نمی کنند و همچنین به دلیل کوچک بودن دارقالی و دفه های کوچک، صدای زیادی مزاحمی تولید نمی شود و با قالی بافی تابلو فرش هیچ مزاحمتی برای همسایگان یا اهل منزل، ایجاد نمی کنید.

و به دلیل کوچک بودن و قابل جابجایی بودن دار قالی می توانید دار قالی را به دیواری از خانه تکیه دهید که رو به اتاق دیگرتان باشد و به دیواری که با همسایه شما مشترک است تکیه ندهید.

راهکارهای کاهش صدای دفه زدن چیست؟

اگر میخواهید همان صدای بسیار نا چیز دفه هم منتقل نشود، راهکارهایی وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

اولین راهکار را در بالا گفتیم که به دیوار مشترک با هم واحدی خود، دارقالی را تکیه ندهید و در کنار یکی از دیوارهای اتاق خود بگذارید و شروع به قالی بافی کنید.

راهکار بعدی استقاده از پتو است! بله شما به راحتی میتوانید، یک پتو را چند لایه کنید و در زیر دار قالی قرار دهید تا صدای دفه کاهش پیدا کند و هیچ صدایی به واحد پایین منتقل نشود. پتو به دلیل داشتن پرز، عایق مناسبی برای کاهش صدا است و با این کار صدای دفه زدن را به حداقل می رسانید و مزاحمتی برای همسایه پایینی ایجاد نمی کنید.

راهکار سوم برای کسانی است که مجبورند دار قالی را به دیواری که با همسایه مشترک است تکیه دهند! برای جلوگیری از ایجاد صدا برای واحد کناری، می توانید دوباره از پتو و یا پارچه استفاده کنید و دو تا گوشه دار قالی را با پتو و یا پارچه پوشش دهید تا به کاهش صدا کمک کنید. در این صورت صدایی به واحد کناری منتقل نمی شود و می توانید با خیال راحت قالی بافی کنید.

شروع به کار

پس اگر شما هم جزو آن دسته از هنردوستانی هستید که به قالی بافی علاقه دارید و در آپارتمان زندگی می کنید و دغدغه شما ایجاد مزاحمت برای همسایه ها بود، با توضیحات بالا، مشکل شما قابل حل است و با خیال راحت می توانید شروع کنید.

آموزش کامل تابلو فرش بافی

حتی اگر تا به حال مستند قالی بافی هم ندیده باشید، نگران نباشید! اولاً یاد گیری قالی بافی بسیار ساده تر از آنی است که فکر می کنید و ضمناً آموزش صفر تا صد به صورت فایل تصویری آموزشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نقشه قالی بافی و مشتری

ارسال نقشه قالی بافی، از طرف ما برای شما انجام خواهد شد، شما سفارشات ما را انجام می دهید و تابلوفرش ها را نقداً از شما خریداری می کنیم.

البته چنانچه بخواهید برای مشتریان خودتان سفارشی را انجام دهید مشکلی نخواهد بود، اما مطمئناً بالاترین قیمت خرید از طرف ما صورت خواهد گرفت.

هزینه های اولیه و دستمزد

قیمت یک تابلو فرش بسیار ساده دستبافت، از دو میلیون تومان شروع می شود که یک تابلو فرش ابریشمی را تا رقم میلیارد هم می توان قیمت گذاری کرد. اما برای شروع لازم نیست خیلی حرفه ای باشید، شما به سادگی و یک نفره، به راحتی می توانید هر هفته یک تابلو فرش ببافید! در این صورت ماهانه حداقل 20 میلیون تومان درآمد خواهید داشت.

نحوه سفارش:

برای سفارش وسایل مورد نیاز، دار قالی، مواد خام و ...، حداقل به سی میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز است، اما مفتی دات کام شرایط خوبی را برای شما فراهم نموده که تنها با پرداخت مبلغ پنج میلیون تومان بتوانید تمام لوازم مورد نیاز را دریافت نمایید. بابت پرداخت الباقی هزینه ها هم، می توانید بعد از اتمام بافت هر تابلو فرش، 15 درصد آن را برای پرداختی بدهی خود در نظر بگیرید.

جهت سفارش کافی است، با تکمیل خرید خود، مبلغ 5 میلیون تومان بپردازید، سفارش شما حداکثر طی 5 روز آماده و به شهر شما ارسال خواهد شد. موقع تحویل، قرارداد همکاری امضا خواهد شد.

در صورت نیاز به پشتیبانی، از گزینه زیر استفاده نمایید.

چت با پشتیبانی

تابلوفرش بافی در منزل
محصول: تابلوفرش بافی در منزل
تاریخ به روزرسانی: 1401/10/28
ابعاد: 135 * 120 * 10 سانتیمتر
وزن: 50 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره تابلوفرش بافی در منزل نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: تابلوفرش بافی در منزل