فروشگاه همواره تخفیف مفتی دات کام، در خدمت شما است ...
کتاب جاده را روشن ببین

کتاب جاده را روشن ببین

وضعیت:  
غیر فعال
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 584ikB
موجود شد به من اطلاع بده

حضرت علی (ع): شایسته ی مرد عاقل آن است که نظر صائب خردمند را بر اندیشه خود بیفزاید و دانش خویش را به علم دانشمندان پیوند دهد (غررالحکم ، ص 384)

یک ساعت عمر گذشته را به هیچ قیمتی نمی توان باز گرداند اما با دادن مقدار ناچیز پول می توان تجارب تمام عمر بزرگترین عقلا و خردمندان عالم را تصرف کرد. کتاب عمر دوباره است. (منتسکیو)

چرا باید کتاب جاده را روشن ببین را بخوانیم؟

فقط یک بار به دنیا می آییم و فقط طول دوران زندگی را فرصت داریم تا به هدف خود برسیم، برای رسیدن به هدف هم میتوانیم با آزمون و خطا راه درست را پیدا کنیم و آن را طی کنیم و هم میتوانیم با استفاده از تجارب چندین هزار ساله زندگی بشریت، جاده موفقیت را روشن ببینیم و در آن به راحتی قدم برداریم. این کتاب حاصل تجربه جمع کثیری از بزرگانی است که به اوج موفقیت رسیده اند. این جدیدترین و بهترین و کاملترین کتابی است که میتواند به خوبی جاده را برای شما روشن کند.

امید به زندگی:

در دنیای پر از آشوب و اضطراب که سرعت گذر همه چیز بسیار تند و سرسام آور است، آن بخشی از انسان که بیشتر از هر زمانی نیاز به رسیدگی دارد، روان آدمی است. واقعیت این است که برای ادامه زندگی، پیشرفت، ارتقای شغلی، روان سالم و…، داشتن انگیزه و امید بیشتر از هر زمان دیگری مهم شده و به همین بهانه کتاب های انگیزشی نقش پررنگ تری در زندگی کتاب خوان ها پیدا کرده اند. یا بهتر است بگوییم کتاب های انگیزشی، راه نجاتی شده اند که بتوانیم راه درست را پیدا کنیم، از سردرگمی نجات یابیم و به سمت بهترین خودمان رهسپار شویم.

همین حالا آنلاین خرید کنید و آنلاین دریافت کنید

ما از محصول خودمان اطمینان داریم

چنانچه از کتاب رضایت نداشته باشید

وجه پرداختی شما عودت داده خواهد شد

جاده را روشن ببین:

حقیقت جالبی در مورد ما انسان ها وجود دارد! اینکه ما همه چیز را میدانیم ولی نمیدانیم چگونه باید از آن استفاده کنیم! طلا در دل زمین وجود دارد، فقط باید راه بدست آوردن آن را بدانیم! این کتاب روشنایی لازم برای پیمودن جاده موفقیت را برای ما تأمین خواهد کرد!

هر مشکلی راه حلی دارد:

در این کتاب؛ علاوه بر همه دانش هایی که می آموزیم، داستان فردی را خواهیم خواند که به بهانه ساخت و ساز، از تمام دوست و آشنایانش پول گرفته و هیچ اقدامی برای ساخت و ساز هم انجام نداده است، حالا این فرد تمام پول ها را خرج خوشگذرانی هایش کرده و همه چیز را از دست داده است او مانده و بدهی های فراوان که حتی بازپرداخت آنها برایش قابل تصور هم نیست! این داستان واقعی، به صورت عملی به ما نشان میدهد که چگونه این فرد توانسته با توجه به آموخته هایی که بعد از تحمل سختی های فراوان دریافت می کند، طی یک دوره کوتاه، علاوه بر پرداخت همه بدهی هایش، صاحب شغلی پردرآمد و اعتبار فراوان شود!

روشنایی راه:

شاید شنیدن عبارت «کتاب انگیزشی یا کتاب موفقیت»، شما را یاد پیام هایی شبیه به اینکه باور «مثبت بیندیش تا کام روا شوی» می اندازند! اما واقعیت این است که مثبت اندیشی تنها، حاصلی جز خوش خیالی بی ثمر نخواهد داشت! چقدر خوب بود اگر راهنمایی داشتیم که راه درست زندگی را برایمان کاملاً روشن میکرد! روشن شدن راه نیمی از کار است، بعد از روشن شدن راه، باید در مسیر روشن شده، حرکت کرد.

کتاب های امید بخش و موفقیت چند دسته اند:

- برخی از آن ها حالت معنوی دارند و به شما کمک می کنند تا معنای زندگی را در پرتو روان سالم تر و سبک زندگی ساده تر پیدا کنید.

- گروه دیگر، در دسته کتاب های انگیزشی و موفقیت قرار می گیرند که برای پیشرفت شغلی، یا پیشرفت در زندگی شخصی، مهم هستند.

- دسته دیگر، جنبه خودیاری دارند و به شما کمک می کنند تا مهارت های شخصی تان را تقویت کنید.

کتاب جاده را روشن ببین، معنای واقعی و کامل موفقیت را برای ما شرح می دهد و همه آنچه که برای رسیدن به هدف نیاز داریم را برای ما به صورت علمی و عملی، مشخص و روشن خواهد ساخت.

امید بخشی از طریق نشان دادن راه:

خواندن این کتاب علاوه بر راهکارهایی که برای پیشرفت در زندگی به آنها نیاز داریم، از نظر امید بخشی نیز تأثیر بسیار زیادی روی ذهن خواهد داشت. این دو در کنار هم باعث می شوند قدرت ذهنی بیشتری برای شروع کارها داشته باشیم. همین عامل سرعت موفقیت را چند برابر می کند. این کتاب، از نتایج تجربه افراد موفق و بزرگ در زندگی جمع آوری شده اند و منابع بسیار غنی ای دارد. از این رو اگر می خواهید یک الگوی بی نظیر داشته باشید، بهتر است خواندن این کتاب را هرچه زودتر شروع کنید.

حاصل تمام کتاب های موفقیت و امید بخش:

کتاب هایی که در زمینه موفقیت منتشر شده اند، حاصل کار نویسندگان بزرگی در سراسر دنیاست. این کتاب ها به زبان های مختلفی ترجمه می شوند. هر چند تنوع کتاب های موفقیت و ثروت بسیار زیاد است؛ ولی نویسندگانی که بسیار شناخته شده هستند، تعدادشان محدود است. با این وجود این نویسندگان آثار غنی ای از خود بر جای گذاشته اند. در این کتاب حاصل تمام تجربه های افراد مشهور و موفق را گرد هم آورده ایم و بهترین نتیجه را در اختیار جویندگان واقعی موفقیت قرار داده ایم.

مناسب برای همه:

با توجه به این که کتاب جاده را روشن ببین، دارای محتوا و معنای ساده و پر مفهومی است، برای تمام گروه های سنی مناسب است. در نگارش این کتاب از اضافه گویی خودداری شده تا خواننده بدون احساس خستگی، در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند آن را مطالعه نماید.

بهترین و کاملترین و جدیدترین کتاب موفقیت و امید بخش:

کتاب جاده را روشن ببین، بهترین و جدیدترین کتاب موفقیت است که نکته های بسیار جالبی از قانون های حاکم در زندگی، را در خود جای داده است. مطالبی کارآمد و پربار در این کتاب گردآوری شده است تا مخاطب به کمک آن ها بتواند به خواسته های مادی و معنوی خود دست یابد. این کتاب به ما کمک میکند تا قانون های حاکم در زندگی را بهتر بشناسیم تا بتوانیم در هر زمینه ای از جمله سلامت، ثروت، آرامش و غیره به کمال برسیم. اگر به دنبال کتابی هستید که در چالش ها و فراز و نشیب های زندگی به کمکتان بیاید، باید بدانید که بهترین انتخاب را انجام داده اید.

همه چیز از ذهن شروع میشود:

تمام تغییرات بزرگ از ذهن آغاز می شود. داشتن ذهنی بزرگ امید کافی برای حرکت و پیشرفت را در ما ایجاد میکند. وقتی زندگی خوب و خوش آیندی داشته باشید، خیلی زودتر و سرحال تر از خواب بیدار خواهید شد، اما هنگامی که امید شما از دست رفته است، انگیزه کافی حتی برای بیدار شدن هم نخواهید داشت. این کتاب تغییرات زیادی در زندگی افراد جویای موفقیت ایجاد می کند.

افکار مثبت یا تلاش زیاد، هیچ کدام به تنهایی حاصلی ندارند!

نه افکار مثبت به تنهایی باعث ثروتمند شدن هستند و نه تلاش و کار زیاد بدون هدف؛ خیلی از افراد با وجود تلاش بسیار زیاد، باز هم نتوانسته اند به ثروت برسند همانطور که خیلی از افراد مثبت اندیش هم نصیبی جز خوش خیالی های توهم آمیز، از زندگی ندارند. در کتاب جاده را روشن ببین، این موضوع هم کاملاً شرح داده شده است.

برای شمایی که میخواهید تغییرات بزرگی در زندگی ایجاد کنید.

این کتاب به خصوص برای کسانی که فکر می کنند باید تغییرات بزرگ در زندگی خود بدهند بسیار مناسب است. افراد با خواندن این کتاب می توانند درک کنند که تغییرات جزئی در سبک زندگی می تواند به مرور زمان باعث پیشرفت های بزرگی در زندگی باشد.

هدف خود را مشخص کنید:

هدف از زندگی چیست؟ ما فقط یک هدف می توانیم داشته باشید، اینکه معمولاً هدف را به صورت جمع به کار می بندیم و می گوییم اهداف، یعنی برای رسیدن به هدف اصلی، باید از هدف های فرعی گذشت، یعنی هیچ هدف بزرگی وجود ندارد که برای رسیدن به آن بتوانیم مستقیماً حرکت کنیم. این دلیلی است که معمولاً از هدف اصلی دور می شویم چرا که ما معمولاً به دلیل عدم انتخاب هدف اصلی یا عدم تلاش برای رسیدن به آن، با رسیدن به یک پله از پله های هدف، همان مقدار را کافی می دانیم و از تلاش بیشتر دست میکشیم، یا شاید بدتر از آن هم باشد، یعنی اینکه تلاش و کوشش کنیم تا به چیز هایی برسیم که واقعاً هیچ ارزشی ندارند و فقط در نظرمان زیبا باشند! وقتی بتوانیم هدف خود را با بیشترین جزئیات بنویسیم، این یعنی ما هدف را می شناسیم و تا زمانی که هدف را می شناسید میتوانید در راه رسیدن به آن قدم بردارید، چگونه ممکن است که به هدفی که نمیدانیم چیست برسیم!؟ و از آن هم تعجب برانگیزتر اینکه چگونه ممکن است با رسیدن به هدفی که آن را نمیشناسیم، احساس خوشبختی کنیم! درست مثل این است که بهترین رایانه دنیا را در اختیارمان قرار دهند، ولی طرز کار آن را ندانیم! حتی نتوانیم آن را روشن کنیم!!!

آمادگی لازم را داشته باش:

در این کتاب توضیح داده شده است که می توان قبل از به هم ریختن شرایط زندگی و کسب و کار، چاره ای پیدا کرد تا به یک باره غافلگیر شرایط جدید نشد. اگر به اندازه کافی قدرتمند باشیم، وقوع شرایط مختلف، به سادگی نمی توانند تأثیر منفی ای در ما ایجاد کنند.

همین حالا خرید کنید

مواظب آنچه که در خود جمع میکنی باش:

از کوزه همان برون تراود که در اوست! از ظرفی که طی سالها زندگی آن را با سستی و تنبلی و کارهای بی ثمر پر کرده ایم، چگونه میتوان انتظار بهره برداری خوبی داشت!؟ این کتاب به ما می آموزد که چگونه وجودمان را از هر بدی پاک کنیم و آن را با تمام خوبی ها پر کنیم تا بتوانیم به اهداف بزرگمان برسیم.

راز ثروت:

با خواندن این کتاب پی خواهید برد که چرا ثروتمندان روز به روز ثروتمندتر و بدهکار ها، بدهکارتر می شوند. همه این مسائل به نگرش و طرز برخورد آن ها با مسائل زندگی مرتبط است. آموزش سواد مالی یک نیاز اساسی است. ثروتمندان برای پول کار نمی کنند. روی هم رفته خواندن این کتاب به شما کمک می کند تا برخورد خود را درباره کسب و کار و پول، روشن تر کنید و ثروت بیشتری را به سمت خود بکشانید.

گذشته، حال و آینده:

این کتاب به ما یاد می دهد که برعکس تمام افرادی که می گویند گذشته و آینده را رها کنید و زمان حال را دریابید، به ما یاد می دهد که چگونه با توجه به تجارب گذشته و برنامه ریزی برای آینده، بهترین استفاده را از زمان حال داشته باشم. اگر از گذشته استفاده نکنیم، یعنی هنوز زندگی نکرده ایم و مجبور به تکرار آن هستیم! اگر برای آینده برنامه ریزی نکنیم چگونه ممکن است بتوانیم برای پستی و بلندی های زندگی آمادگی لازم را داشته باشم!

برنامه ریزی برای رسیدن به هدف:

وقتی هدف مشخصی برای زندگی انتخاب کردیم، باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم، برای رسیدن به هدف، باید کارهای زیادی را در طول عمر خود انجام دهیم، این کارها باید طی روز ها و لحظه های ما صورت بگیرند، برنامه ریزی می کنیم تا بدانیم برای امروز چه کارهایی باید انجام دهیم و تا زمانی که نشاط لازم را داریم، سخترین آن را انجام می دهیم تا بعد از آن برنامه های بعدی را راحت تر انجام دهیم. وجود برنامه در زندگی، باعث می شود هدف اصلی را فراموش نکنیم تا بازدهی بیشتری داشته باشیم. چرا که انرژی و زمان را، فقط روی هدف خودمان قرار می دهیم.

آنچه میدانی به کار بگیر:

وقتی از آنچه می دانید و می توانید، استفاده کنید، حتماً فرصت های جدید و علم بیشتری به سمت شما خواهد آمد. معرفی این کتاب به شما، دلیل این است که شما می خواهید به موفقیت بیشتری برسید. مفهوم و معنی این شعر پرمعنی:

ابر و باد و مه و خورشید و فلک درکارند تا تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری

این است که همه چیز برای رسیدن به موفقیت ما آماده اند، اگر تلاش کنیم و آنچه را که می دانیم و می توانیم را به کار بگیریم، آنچه را نمی دانیم و آنچه را که نمی توانیم را هم به دست خواهیم آورد.

تجربه واقعی رسیدن از پایین ترین درجه به بالاترین درجه موفقیت:

علاوه بر اینها، در این کتاب داستانی واقعی فردی که خودش را در مشکلات بسیار زیادی گرفتار نموده است و از همه جا نا امید شده است را می خوانیم که چگونه طی یک دوره کوتاه توانسته به اوج موفقیت ها دست پیدا کند. داستان فردی که به بهانه ساخت و ساز، از تمام دوست و آشنایانش پول گرفته و هیچ اقدامی برای ساخت و ساز هم انجام نداده است، حالا این فرد تمام پول ها را خرج خوشگذرانی هایش کرده و همه چیز را از دست داده است او مانده و بدهی های فراوان که حتی بازپرداخت آنها برایش قابل تصور هم نیست! این داستان واقعی به صورت عملی به ما نشان میدهد که چگونه این فرد توانسته با توجه به آموخته هایی که بعد از تحمل سختی های فراوان دریافت می کند، طی یک دوره کوتاه، علاوه بر پرداخت همه بدهی هایش، صاحب شغلی پردرآمد و اعتبار فراوان شود!

جاده پیش روی شما است، آن را روشن ببین:

برق وجود دارد! چه آن را ببینیم و چه نبینیم! آیا می توان آن را باور نداشت! موارد بسیاری وجود دارد که برای درک چگونگی آن، نیاز به راهنما داریم. ولی چه آنها را بدانیم و چه ندانیم، آنها وجود دارند! در این کتاب، علمی است برای روشن کردن مسیر و جاده موفقیت تا بتوانیم با دید بهتری مسیر را طی کنیم، جاده ای که از قبل هم پیش روی ما است ولی نیاز به روشنایی بیشتری داریم تا بهتر در آن قدم برداریم!

فقط یک بار هزینه خواهید کرد ولی یک عمر از دانش این کتاب استفاده خواهید نمود ...

پس همین حالا این کتاب پر محتوا و پر ارزش را تهیه و مطالعه نمایید ...

شما اولین افرادی باشید که این علم بزرگ را می آموزید ...

کتاب جاده را روشن ببین

محصول: کتاب جاده را روشن ببین

حجم فایل: 584ikB

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: خرید مستقیم کتاب الکترونیکی جاده را روشن ببین، چرا باید کتاب جاده را روشن ببین را بخوانیم؟، بهترین کتاب سال 1401، خرید کتاب الکترونیکی، جاده را روشن ببین، حاصل تمام کتاب های موفقیت و امید بخش
576010
fa