فروشگاه همواره تخفیف مفتی دات کام، در خدمت شما است ...
دوره آموزش کامل کسب درآمد میلیونی ریبان

دوره آموزش کامل کسب درآمد میلیونی ریبان

وضعیت:  
غیر فعال
دوره آنلاین: پس از خرید می توانید شروع به دیدن دوره کنید.
طول دوره: 450 دقیقه
گواهینامه دوره: گواهی رسمی از مفتی دات کام
مدرس های دوره: بابک نیکبخت، سینا حسین زاده، احمد بهادری
فایل های دوره: متن و تصویر
نتیجه دوره: شروع کسب درآمد از درس اول
موجود شد به من اطلاع بده

دوره آموزش کامل کسب درآمد میلیونی ریبان

به فضل الهی موفق شدیم با دانش و تجربه چندین ساله، بهترین راهکارهای عملی برای کسب درآمد اینترنتی را به صورت کاملاً علمی در قالب یک دوره آموزشی تولید کنیم و آن را به متن و تصویر در اختیار کارجویان عزیز قرار دهیم. انشالله، امید است در این شرایط سخت بتوانیم کمکی باشیم برای شما ...

با مطالعه مطالب زیر، برای آینده شغلی خود، یک تصمیم مهم بگیرید، ما همه چیز را به روشنی توضیح داده ایم، انتخاب با خود شما است.

این روزها شنیدن اینکه افرادی با مهارت های معمولی، درحال کسب درآمدهای چند صد میلیونی از طریق اینترنت هستند، دیگر عادی شده است.

حالا دیگر قابل باور شده است که کسب درآمد بسیار بالا از طریق اینترنت امکان پذیر است. اما آیا تنها راه آن حرفه ای بودن در امر بلاگری یا داشتن یک پیج با صدها هزار عضو است!؟ خیر!

هم اینک شما هم می توانید با ثبت نام در دوره آموزش کسب و کار ریبان، خیلی زود صاحب یک درآمد عالی شوید.

دوره آموزشی کسب و کار ریبان، شامل یک مقدمه و ده جلسه درسی است. در هر درس یک سری فعالیت های عملی وجود دارد که با انجام آنها به راحتی علاوه بر یادگیری ساده، به درآمد خوبی خواهید رسید.

کسب درآمد از طریق اینترنت بسیار ساده تر از آنی است که تصورش را دارید! خوب است بدانید که با شروع مقدمه این دوره ارزشمند، درآمد شما شروع خواهد شد و به طرز چشم گیری، درآمد شما مرحله به مرحله افزایش خواهد یافت ...

با انجام فعالیت های هر درس، درس بعدی برای شما شروع می شود.

شما خیلی زود می توانید با شرکت در دوره آموزش کسب و کار ریبان، به جمع میلیونرهای خود ساخته بپیوندید.

دور راهی ثبت نام دوره های مفتی

بهترین کسب و کار:

بهترین شغل و کسب و کار آن است که اولاً از هر نظر امنیت داشته باشد و ترسی از اتمام آن نباشد و دوماً کسب و کار منظم و دقیق باشد و هیچ گونه سردرگمی در آن وجود نداشته باشد، طوری که به روشنی مشخص باشد که در هر لحظه چه اقداماتی باید صورت گیرد و همه فعالیت ها در آن ثبت شود تا حقی از شما ضایع نشود.

کسب و کاری که قرار است یاد بگیریم، علاوه بر امکانات بالا، هیچ گونه محدودیتی در سن و سال، زمان و مکان و یا اینکه شما آقا هستید یا خانم، نخواهد داشت! حتی با 5 دقیقه فعالیت روزانه به درآمد خواهید رسید و فعالیت های موجود برای انجام، محدودیتی ندارد. می توانید به هر میزان که تمایل دارید، فعالیت داشته باشید.

  • در این کسب و کار هیچ کس به شما دستور نخواهد داد!
  • شما رئیس خودتان هستید!
  • هر زمان که مایل بودید، فعالیت می کنید.
  • هر فعالیتی که تمایل داشته باشید را برای انجام انتخاب می کنید.
  • گزینه های بسیاری برای انجام و کسب درآمد به صورت 24 ساعته وجود دارد.
  • درآمد خود را هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید به حساب بانکی خود واریز نمایید، حتی هر روز!
  • محدودیتی در انتقال درآمد شما به حساب بانکی، وجود ندارد! یک ریال باشد یا چندین میلیارد تومان! پس از ثبت درخواست شما، فوراً به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.
  • همه آموزش های لازم برای شما در این دوره آورده شده است، هزینه ای هم که لازم نیست پرداخت کنید، همه شرایط هم آماده است، پس بشتابید برای کسب درآمد حلال و پر برکت ...

راز رسیدن به ثروت؛ داشتن درآمدی بیشتر از مخارج است

دوره کامل آموزش کسب درآمد ریبان در مفتی دات کام

پایان انتظارها، کاملترین سایت کسب درآمد اینترنتی:

حتماً می دانید که روش های کسب درآمد از طریق اینترنت بسیار زیاد است، از بازاریابی ساده گرفته تا برنامه نویسی های حرفه ای! البته احتمال دارد با توجه به دلایل مختلف، نسبت به کسب و کارهای اینترنتی بد بین باشید، به هرحال این روزها افراد بسیاری هستند که از طریق اینترنت، درآمدهای خوبی دارند. همچنین سایت های مختلف و قابل اعتمادی در دنیای اینترنت برای کسب درآمد اینترنتی و بدون نیاز به سرمایه اولیه وجود دارند. اما نیاز به یک سایت کامل و جامع به شدت احساس می شود!

حالا دیگر انتظارها به پایان رسیده است!

مفتی دات کام، کاملترین سایت کسب درآمد اینترنتی است که همه راه های کسب درآمد اینترنتی را به صورت یکجا برای شما آماده نموده است.

در این دوره قرار است با یک روش شیرین و ساده و در عین حال بسیار جدید آشنا شوید تا بتوانید یک درآمد دائم داشته باشید، درآمدی که روز به روز در حال افزایش باشد!

به زودی با روشی آشنا خواهید شد که با انجام آن، درآمد نامحدودی را برای خود خواهید ساخت ...

کسب درآمد ریبان در مفتی دات کام

قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود

بزرگترین امتیاز این دوره آموزشی:

تصور کنید فردی که مقاله های بسیاری در قالب فایل PDF نوشته است، یکی از مقاله های خودش را با تبلیغات بسیار در رسانه های رسمی، به 20 هزار نفر فروخته است! اما برای تحویل این مقاله ها به کمک نیاز دارد! این فرد به شما پیشنهاد می دهد بابت تحویل هریک از این مقاله ها، صد تومان (هزار ریال) به شما پرداخت نماید! خبر خوب این است که این فرد ایمیل همه این افراد را دارد که در اختیار شما قرار خواهد داد.

شما کدام گزینه را انتخاب می کنید؟

  1. ارسال ایمیل برای تک تک مشتریان و پیوست فایل مقاله!
  2. ارسال ایمیل گروهی و پیوست فایل مقاله!

احتمالاً شما گزینه دوم را انتخاب می کنید! چرا که بسیار سریعتر است و در عرض چند دقیقه می توان با این روش، فایل مقاله را به دست همه مشتریان رساند!

البته که ارسال ایمیل گروهی بسیار سریع است اما فقط برای یک بار مورد استفاده قرار خواهد گرفت! شما در این روش درآمد دائم نخواهید داشت! مفتی دات کام می خواهد روشی را به شما معرفی نماید تا بتوانید صاحب یک درآمد عالی و دائمی باشید!

در مثال بالا، مفتی دات کام پیشنهاد می کند با صاحب مقالات صحبت کنید که برای فروش بیشتر، درصدی را برای شما در نظر بگیرد، سپس یک صفحه اینترنتی بسازید که دسترسی آن برای مشتریان ممکن باشد، در این صفحه مقالات دیگر را هم معرفی کنید و آدرس صفحه و نحوه وارد شدن به این صفحه را برای مشتریان ایمیل نمایید (به صورت گروهی). همچنین در این صفحه از مشتریان بخواهید صفحه شما را به دیگران هم معرفی کنند و امکان خرید مقالات را برای همه در این صفحه فراهم کنید!

در این صورت رفته رفته شاهد افزایش مشتریان و خرید های بیشتر خواهید بود! فقط کافی است مقالات جدید را به این صفحه اضافه کنید و مطالب جدید در این صفحه قرار دهید و مطالب لازم را از طریق این صفحه به همه مشتریان خود، اطلاع دهید. به همین سادگی شما در این روش توانسته اید تنها با ایجاد یک صفحه اینترنتی، درآمدی دائمی، افزایشی و بسیار مناسب، برای خود ایجاد نمایید!

در این دوره آموزشی نحوه ساخت چنین صفحاتی را به شما یاد خواهیم داد تا خیلی زود شما هم صاحب یک درآمد بسیار عالی، دائمی و افزایشی شوید!

نگران نباشید، آموزش ها بسیار ساده و آسان هستند و نیازی به یادگیری برنامه نویسی یا مهارت های تخصصی نیست! تغریباً همه چیز آماده است، فقط لازم است به سادگی، با توجه به آموزش های این دوره، چنین صفحاتی را ایجاد نموده و پشتیبانی نمایید. همین!

هیچ ابهامی وجود ندارد!

قبل از اقدام به ثبت نام، خوب است بدانید چه دوره ارزشمندی پیش روی شما است:

عناوین درسهای دوره آموزشی ریبان، به شرح زیر است

مقدمه: ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی

در مقدمه با توضیح کامل شرایط کاری، هرگونه ابهام و سوالات شما پاسخ داده خواهد شد. در مقدمه، همه آنچه باید فرا بگیرید را به صورت خلاصه به شما توضیح داده ایم. به دنیای واقعی کسب و کار اینترنتی، خوش آمدید.

درس اول: شروع درآمدها، تسویه حساب روزانه

در درس اول روش های اولیه برای شروع کار را به شما توضیح خواهیم داد، در این درس شما با یادگیری روش های عملی، در کمترین زمان ممکن، به درآمد خواهید رسید و به صورت روزانه درآمدها به حساب بانکی شما واریز می شود. اما این کافی نیست! ادامه آموزش ها درآمد شما را چندین برابر خواهد نمود.

درس دوم: ورود به دنیای حرفه ای ها

شما خیلی با افرادی که در حال کسب درآمد های بسیار بالا از اینترنت هستند، فاصله ای ندارید، توضیحات و آموزش های این درس شما را به راحتی هم سطح افراد حرفه ای قرار خواهد داد، شما در این درس توانایی لازم برای کسب درآمد بیشتر را کسب خواهید نمود. اما همچنان ادامه دهید، این پایان راه نیست.

درس سوم: درآمد دائمی با تولید محتوا

همه آموخته های دروس قبلی را اگر با آموزش تولید محتوای مفید و مناسب یکجا قرار دهیم، شما به تنهایی می توانید صاحب یک درآمد بی نظیر باشید. تولید محتوا اصول و روش های مخصوصی دارد که در صورت یادگیری علاوه بر اینکه درآمد خود را به طرز چشم گیری افزایش می دهید، می توانید کم کم برای شروع فعالیت تیمی خود جهت رسیدن به هدف های بزرگتر، آماده شوید.

درس چهارم: شروع فعالیت های تیمی

با آموزش های این درس می توانید یک تیم برای خود تشکیل دهید و کم کم به فکر میز مدیریت برای خود باشید! کسب و کار انفرادی شما وقتی تبدیل به تیم شود و شما به عنوان مدیر آن شروع به فعالیت کنید، درآمد شما چندین برابر خواهد شد. کم کم وقت پوشیدن کت و شلوار مدیریت است.

درس پنجم: آموزش کیمیاگری در کسب ثروت

در این درس با قانونی آشنا خواهیم شد که ما به آن می گوییم قانون طلایی ثروت، این قانون همان دلیل و برهانی است که همیشه می گوییم پول پول می آورد! ارزش ثروت و مال با استفاده درست، چندین برابر می شود. یادگیری این قانون و به کار بردن آن به قدری مهم است که عدم اطلاع از آن همان دلیلی است که افراد بعد از رسیدن به ثروت، آن را از دست می دهند.

درس ششم: روش های تشکیل تیم های بزرگتر

حالا وقت این است که تیم های بیشتری را ایجاد و مدیریت نمایید، با تشکیل هر تیم جدید، درآمد شما چند برابر خواهد شد. اما مدیریت تیم ها و تشکیل آن، اصول و قوانین مخصوص به خودش را دارد، با اتمام این درس شما صاحب چندین تیم بزرگ خواهید شد که درآمد شما دیگر قابل محاسبه نخواهد بود.

درس هفتم: پیشرفت های بیشتر در کسب و کار

کم کم وقت آن است تا فعالیت خود را گسترش دهید، محدودیت ها را رها کنیم و به موضوعات بیشتر توجه کنیم، حالا وقت آن است که یاد بگیریم چگونه از سد هر مشکلی می توان گذشت، شما در این مرحله، صاحب یکی از بزرگترین درآمد های اینترنتی خواهید شد.

درس هشتم: روش های کارآمد برای سرمایه گذاری

با رسیدن به درآمد های عالی، کم کم باید به فکر سرمایه گذاری هم باشید، در این درس با انواع روش هایی آشنا خواهیم شد که می توان با سرمایه گذاری در آن، صاحب کسب و کارهای دائمی شد. در این درس با انواع سرمایه گذاری ها و بهترین پیشنهادات مربوط به آن، آشنا خواهیم شد.

درس نهم: بایدها و نباید های تجارت

وقت آن است که با قوانین تجارت آشنا شویم، منظور فقط قوانین جمهوری اسلامی ایران نیست، بلکه یک سری قوانین نانوشته در دنیای تجارت داریم که عدم رعایت آنها به مراتب خطرات بیشتری از عدم رعایت قوانین نوشته شده دارد. به عنوان مثال اینکه اگر حقوق کارگر را ندهیم، طبق قوانین نوشته شده، جریمه می شویم اما اگر در تجارت خود یک سری اصول را رعایت نکنیم نه تنها کل تجارت را از دست می دهیم بلکه همه آنچه از قبل هم موجود بوده از دست خواهیم داد. پس توجه به بایدها و نبایدهای تجارت بسیار مهم است.

درس دهم: فوت آخر، موفقیت همیشگی

در درس دهم یا همان آخرین درس، باید یاد بگیریم که چگونه می توان موفقیت خود را دائمی و همیشگی کرد. همیشه ترس از شکست وجود دارد، حتی وقتی مانند ترامپ در بالاترین نقطه قدرت قابل لمس باشیم، این احتمال وجود دارد که موفقیت هایمان را از دست بدهیم! برای دائمی شدن موفقیت ها هم اصول و قوانینی حاکم هستند که تا زمانی که آنها را رعایت کنیم، موفقیت ما تضمین شده است.

همین حالا شروع کنید، تعداد افرادی که می توانند در دوره آموزشی ریبان شرکت نمایند کمتر از آن است که فرصت داشته باشید بعداً در مورد ثبت نام در این دوره تصمیم بگیرید، همه شرایط مهیا است، همه هزینه ثبت نام را هم مهمان ما هستید! پس دیگر جای هیچ ابهامی نیست، همین حالا اقدام کنید و از بقیه زندگی خود بیشتر لذت ببرید ...

در ادامه یک بار دیگر عناوین درس ها را مرور می کنیم

 

عناوین درسهای این دوره آموزشی:

- مقدمه: ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی

- درس اول: شروع درآمدها، تسویه حساب روزانه

- درس دوم: ورود به دنیای حرفه ای ها

- درس سوم: درآمد دائمی با تولید محتوا

- درس چهارم: شروع فعالیت های تیمی

- درس پنجم: آموزش کیمیاگری در کسب ثروت

- درس ششم: روش های تشکیل تیم های بزرگتر

- درس هفتم: پیشرفت های بیشتر در کسب و کار

- درس هشتم: روش های کارآمد برای سرمایه گذاری

- درس نهم: بایدها و نباید های تجارت

- درس دهم: فوت آخر، موفقیت همیشگی

دوره آموزش کامل کسب درآمد میلیونی ریبان

محصول: دوره آموزش کامل کسب درآمد میلیونی ریبان

چت با فروشنده

درباره مدرس (بابک نیکبخت)

سلام...

 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (25)
ترتیب
صفحه 1
2
سید مهدی تقوی کد: 335

خوب است یه بخش،هایی از این دوره به عنوان تبلیغ دوره و اطلاع مشتری از کلیت آن در اختیار اعضا و... قرار بگیره.

پاسخ
1402/01/03
ans_result_335
مهناز جعفری کد: 240

ارسالش یکم طول کشید ولی منکه از خریدم راضی بودم حتی از محتواش ایکاش بقیه قسمت های فروشگاهم ایجاد بشه ک بتونیم واسه عید خرید کنیم

پاسخ
1401/12/09
ans_result_240
ستاره پورجم کد: 239

ایکاش میشد ب این سایت ستاره داد یا تشویق کرد چون قمتای به صرفه‌ای داره👌

پاسخ
1401/12/09
ans_result_239
احمد منزوی کد: 238

برای رشته های مهندسی حتما پیشنهادش میکنم👌

پاسخ
1401/12/09
ans_result_238
علی اکبر سبکتکین کد: 204

رابطه هیجان و عقلانیت!
تحقیقات روان‌شناسی نشان داده که وقتی انسان هیجان‌ زده می‌شود، عقل و خِرد او به "یک‌ سوم" افت پیدا می‌کند (چه مثبت و چه منفی، چه عاشق و چه عصبانی، پر از خشم و نفرت و يا محبت افراطی و ...)
یعنی اگر ما از درجه ۱۸۰ IQ (ضریب هوشی) برخوردار و جزو نوابغ باشیم، وقتی هیجان‌زده شویم، ضریب هوشی‌مان به ۶۰ می‌رسد (نُرمالِ ضریب هوشی، ۱۰۰ است) ،
یعنی مثل یک آدم عقب‌مانده تصمیم می‌گیریم ...!
خونسردی، آرامش و متانت و تصميم نگرفتن در لحظه های خشم و عصبانيت و يا عشق زياد، راهِ درست زندگی کردن و موفق و خوشبخت شدن است.
با پیوستن به کسب و کار اینترنتی گامی جهت نزدیکی به موفقیت بردارید. متشکرم

پاسخ
1401/11/25
ans_result_204
علی اکبر سبکتکین کد: 200

سه تا قانون مهم ذهن:
قانون باور: این قانون میگه اگر با تمام احساسات و عواطف چیزی که میخوایی رو باور کنی به حقیقت تبدیل میشه وین دایر میگه:«اگر باوری عمیق و طولانی مدت به چیزی داشته باشید دیر یا زود به حقیقت میپیوندد.»
قانون جذب: این قانون میگه ذهن شما اهنرباست!هر چیزی رو که الان دارید و بخاطر شخصیت و تفکر خودتونه! اگر شخصیت و تفکرتون رو تغییر بدید زندگیتون هم تغییر میکنه.
قانون تطابق: این قانون میگه زندگی بیرونی شما، آیینه زندگی درونی شماست.
به عبارتی:هر جا برید و با هرکسی باشید؛به همونجا میرسید و شبیه به همون ها میشید!
پس دور خودتون رو با آدم‌های که انرژی مثبتی دارند، هم هدف با شما هستن،انگیزه دارن و موفقن پُر کنید.
.

پاسخ
1401/11/22
ans_result_200
علی اکبر سبکتکین کد: 184

سلام هر روز چیزی جالب تر یاد میگیرم و به داشته هایم اضافه میشود واقعا عالی و بی نظیر است. به آینده امیدوار شدم. بالاخره من هم دارایی خواهم داشت. متشکرم

پاسخ
1401/11/17
ans_result_184
علی اکبر سبکتکین کد: 162

دوره آموزشی خبلی شیوا و ذوانذبه مطالب پرداخته و خیلی به روشی ساده مطالب را عنوان میکند که فراگیری برای همه و در ماساژت ترین سطوح قابل حضم میباشد تشکر ث سپاس

پاسخ
1401/11/04
ans_result_162
علی اکبر سبکتکین کد: 161

سلام هر روز که میام اینجا یک؟ یز جدید یاد میگیرم و مطمعنم بزودی درامد هم خوام داشت. تشکر و قدردانی از همه مدیران وهمچنین شما دوستان گزای

پاسخ
1401/11/04
ans_result_161
علی اکبر سبکتکین کد: 127

با سلام و تشکر از زحمات شمل جها فراگیری دز امد اینترنتی و یاداوری دورس گذشته که قبلا توسط شما فرا گرفته بودیم بدین طریق قدردانی کرده و سپاسگزارم

پاسخ
1401/10/28
ans_result_127
زهرا بازقندی (خریدار) کد: 117

اولین کاراینترنتی هستین که میشه بهش اعتماد کرد و بدون نگرانی کسب درآمد کرد
کارتون بیسته حرف نداره
حرف=عمل

پاسخ
1401/10/20
ans_result_117
حسام مرادی کد: 115

توضیحات‌نوشته‌شده‌‌کامل‌بخونید‌وبه‌درامد‌برسید

پاسخ
1401/10/20
ans_result_115
حسین رحمانی کد: 106

توضیحات نوشته بود کمتر از 12 ساعت به کسب درآمد میرسید! خیلی تعجب کردم و راستش اول باورم نشد .ولی خود من یکی دو ساعت بعد از ثبت نام تو این دوره درامدم شروع شده واقعا کارتون درسته

پاسخ
1401/10/09
ans_result_106
نسترن خداکرمی کد: 105

فقط یک کلمه = بهترینه

پاسخ
1401/10/09
ans_result_105
محسن رستمی کد: 104

به نظر من کاملترین دوره اموزشی کسب درآمدی هست که تو کل اینترنت وجود داره .هم رایگانه و هم خیلی ساده توضح داده و سریع میشه به درآمد رسید که این عالیه از نظر من

پاسخ
1401/10/09
ans_result_104
سجاد یونسی (خریدار) کد: 75

به درد نمیخوره الکی است

پاسخ
1401/09/10
تیم پشتیبانی (فروشنده) کد: 76

با احترام به نظر شما، بله وقتی این دوره را خرید کنید و هیچ یک از فعالیت های خواسته شده آن را انجام ندهید، این دوره به درد شما نخواهد خورد! دوستان توجه داشته باشید تنها خرید این دوره درآمد زا نیست! بلکه انجام فعالیت های خواسته شده است که درآمد خوبی برای شما خواهد داشت.

پاسخ
1401/09/10
ans_result_76
ans_result_75
سیدعیسی آقائی (خریدار) کد: 72

ممنون

پاسخ
1401/09/07
ans_result_72
محمدرضا بهجتی (خریدار) کد: 70

عالی متشکرم از پشتیبانی واقعی شما

پاسخ
1401/08/30
ans_result_70
ثنا خنفری (خریدار) کد: 63

وقت بخیربرای خریددوره اموزش از حساب بانکی ۱۰۰۰ کسرمیشود بایداطلاعات بانکی رو درپروفایل وارد کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ
1401/08/24
تیم پشتیبانی (فروشنده) کد: 64

سلام. بعد از فعالسازی پروفایل و با تأیید ایمیل و شماره همراه، مبلغ هزار تومان هدیه عضویت برای شما منظور خواهد شد که می توانید با این هدیه، هزینه این دوره آموزشی را پرداخت کنید.نیازی بها وارد کردن اطلاعات حساب بانکی نیست مگر برای واریز درآمدها که فقط نیاز به شماره کارت بانکی است.

پاسخ
1401/08/25
ans_result_64
ans_result_63
سحر نوظهور کد: 59

واقعا عالی و فوق العادست🤌🤌

پاسخ
1401/08/21
حسام مرادی کد: 116

چجوری‌درامدکسب‌کنیم

پاسخ
1401/10/20
ans_result_116
ans_result_59
صفحه 1
2
کلمات کلیدی: کیمیاگری، فعالیت های تیمی، درآمد دائمی، تولید محتوا، تسویه حساب روزانه، دنیای کسب و کار اینترنتی، روش های تشکیل تیم، بهترین کسب و کار اینترنتی، دوره آموزش کامل کسب درآمد میلیونی ریبان، مفتی دات کام
574060
fa