مفتی
فروشگاه همواره تخفیف مفتی دات کام، در خدمت شما است ...
توپ ماشین لباسشویی کلین بالز

توپ ماشین لباسشویی کلین بالز

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

توپ ماشین لباسشویی کلین بالز

در هنگام شستشوی لباس ها مقداری از مواد شوینده در بافت لباس ها باقی می ماند. این مواد شیمیایی باعث ایجاد حساسیت پوستی و کاهش طول عمر لباس ها می شوند. توپ ماشین لباسشویی کلین بالز به واسطه داشتن دانه های سرامیکی ویژه و بالا بردن خاصیت قلیایی آب موجب شستشوی بهتر لباس ها می شود. عمل اصلی توپ لباسشویی مجیک بالز ضد عفونی کردن، از بین بردن بوی نامطبوع و حذف مواد شوینده باقی مانده در لباس ها می باشد.

توپ لباسشویی میزان مصرف مواد شوینده را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. با استفاده از این توپ لباسشویی دیگر نیازی به خالی کردن مواد شوینده به مقدار زیاد در دستگاه لباسشویی نخواهید داشت. توپ جادویی ماشین لباسشویی بسیار مناسب برای شستن لباس نوزادان، کودکان و افراد حساس به پودرهای شیمیایی می باشد.

هر توپ لباسشویی Clean Ballz مناسب برای شستشوی 3 کیلوگرم لباس خشک می باشد. پس اگر دستگاه لباسشویی شما 7 کیلوگرمی یا بیشتر می باشد حتماً از دو عدد توپ لباسشویی استفاده شود. شما می توانید 1000 دفعه از توپ لباسشویی Clean Ballz استفاده کنید. به عبارت ساده تر اگر شما همه روزه از ماشین لباسشویی استفاده می کنید تا سه سال این محصول قابل استفاده می باشد. جهت شارژ توپ شستشوی ماشین لباسشویی پس از 50 دفعه استفاده آن را در محلول آب و سرکه (1 قسمت سرکه و 3 قسمت آب) به مدت 30 ثانیه شستشو داده و حداکثر 5 دقیقه در معرض نور مستقیم آفتاب قرار دهید.

نحوه استفاده از توپ ماشین لباسشویی کلین بالز

توصیه می گردد قبل از شستشو، لباس های رنگی و معمولی را از هم تفکیک کرده و به میزان 20 الی 30 درصد استفاده پودر در حالت عادی، به ماشین لباسشویی پودر اضافه کنید. توپ کلین بالز را همراه با لباس ها داخل ماشین لباسشویی قرار دهید و مراحل شستشو را کامل کنید. در نهایت لباس ها را خارج نموده و پس از آبکشی توپ کلین بالز، آن را برای استفاده بعدی داخل دستگاه لباسشویی قرار دهید.

مشخصات توپ ماشین لباسشویی کلین بالز:

  • کاهش میزان مصرف مواد شوینده
  • صرفه جویی در مصرف آب و برق به دلیل کاهش استفاده از مواد شوینده
  • هر توپ لباسشویی مناسب برای 3 کیلوگرم لباس خشک
  • قابلیت استفاده به میزان 2500 دفعه
  • قابلیت شارژ توپ شستشو پس از 50 دفعه استفاده
  • ضد عفونی کردن، از بین بردن بوی نامطبوع و حذف مواد شوینده باقی مانده در لباس ها
  • افزایش طول عمر لباس ها
  • مناسب برای شستشوی لباس نوزادان و کودکان
  • مناسب برای افراد حساس به پودرهای شیمیایی
  • سازگار با محیط زیست

ارسال این محصول توسط شرکت ملی پست ایران (پست پیشتاز) و در ساعات اداری صورت می گیرد.

تاریخ ارسال کالا به اداره پست و مدت زمان تحویل کالا از اداره پست به مشتری در صفحه سفارشات شما نمایان می شود همچنین از طریق ایمیل و پیامک آخرین وضعیت به شما اطلاع داده خواهد شد.

توپ ماشین لباسشویی کلین بالز
توپ ماشین لباسشویی کلین بالز
توپ ماشین لباسشویی کلین بالز
توپ ماشین لباسشویی کلین بالز
محصول: توپ ماشین لباسشویی کلین بالز
تاریخ به روزرسانی: 1401/10/28
ابعاد: 12 * 12 * 12 سانتیمتر
وزن: 450 گرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره توپ ماشین لباسشویی کلین بالز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: توپ ماشین لباسشویی کلین بالز ، مفتی دات کام ، شستشوی لباس ، Clean Ballz ، هر توپ لباسشویی ، نحوه استفاده از توپ ماشین لباسشویی کلین بالز ، شارژ توپ شستشوی ماشین لباسشویی