قوانین سایت مفتی دات کام

با مطالعه این بخش، از تمامی شرایط و قوانین این سایت باخبر خواهید شد.

= در نظر داشته باشید که فعالیت در سایت مفتی دات کام، یعنی قبول تمامی شرایط ذکر شده در این صفحه!

= این بخش با توجه به اضافه شدن بخش های مختلف، ممکن است به روز شود! لذا جهت بهره مندی بیشتر و اطلاع از آخرین تغییرات، لازم است همواره از به روزرسانی های این بخش آگاه باشید.

آخرین ویرایش این بخش مربوط به ساعت 08:04 تاریخ 1402/11/15 می باشد.

= به روز رسانی این بخش همواره از طریق پیام رسان سایت مفتی، به اطلاع تمامی اعضای محترم این سایت خواهد رسید.

* * * * *

قوانین سایت مفتی دات کام

قوانین کلی مفتی دات کام:

- کلیه محصولات و خدمات ارائه شده در این سایت، هر کدام برای خود دارای مجوز های مربوطه می باشد. به هیچ عنوان محصول یا خدمات غیر مجاز در این سایت عرضه نخواهد شد.

- در مفتی دات کام هم مثل تمامی نهاد ها و سایت های دیگر در کشورمان ایران، قوانین جمهوری اسلامی ایران کاملاً پذیرفته شده است و همه موارد بر اساس قوانین کشورمان می باشد.

- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های مفتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های مفتی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

- ورود کاربران به وب سایت مفتی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح ها و سایر خدمات ارائه شده توسط مفتی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات مفتی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مفتی از سوی کاربر است.

- مقررات هر سایت و فروشگاه ممکن است تفاوت هایی با یکدیگر داشته باشد که مطالعه آن می تواند هرگونه ابهام را از بین برده و تعامل سازنده ای را بین کاربر و مدیریت، برقرار نماید. لطفاً مقررات زیر را با دقت مطالعه بفرمایید:

* * * * *

شرایط عمومی مفتی دات کام:

استفاده از خدمات، محصولات و امکانات سایت مفتی دات کام، نیاز به ثبت نام کاربر دارد، در صورت عدم ثبت نام و یا ثبت نام با نام و نشان های ناصحیح، مسئولیت عدم ارائه خدمات، بر عهده شخص شما است.

برای کلیه محصولات قابل دانلود از جمله دوره های آموزشی و ...، حداقل یک روز ضمانت برگشت وجه وجود خواهد داشت.

همچنین برای کلیه محصولات فیزیکی، به اندازه کافی زمان برای بازگشت وجه کالا وجود دارد تا مشتری بتواند با خیال آسوده اقدام به خرید نماید.

به هر دلیل چنانچه از خرید خود در این سایت رضایت نداشته باشید، اول با فروشنده محصول که مشخصات آن در محصول (فایل یا دوره خریداری شده) موجود است، از طریق سیستم پیام رسان سایت مفتی، تماس بگیرید. چنانچه توافقی حاصل نشد، موضوع را از طریق گزینه تماس با ما، در همین سایت مطرح نمایید. چنانچه توضیحات یک محصول با خود محصول همخوانی نداشته باشد، اصل پرداختی شما به حساب کاربری شما عودت داده خواهد شد که در صورت تمایل، مبلغ ذکر شده به حساب بانکی شما واریز می گردد.

برای استفاده از امکان بازگشت وجه کالا، لازم است دلیل مناسبی داشته باشید. بابت هر محصول توضیحات کافی قبل از خرید در اختیار شما قرار گرفته است. در صورت نداشتن دلیل مناسب، درخواست بازگشت وجه کالا برای شما مقدور نخواهد بود. لطفاً پس از ثبت درخواست بازگشت وجه کالا، حتماً پیگیر پیام های فروشنده یا مدیریت سایت باشید.

در مورد دوره های آموزشی که تعداد دروس آن بیش از یک جلسه باشد، ممکن است تحویل آن به صورت مرحله به مرحله باشد.

در هر سفارش گزینه ای برای استرداد و یا انصراف از خرید وجود دارد که مهلت استفاده از آن برای هر محصول مشخص می باشد. در صورت انتخاب آن هزینه پرداختی پس از عودت محصول، به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز به تماس با مفتی دات کام، گزینه چت با مدیریت و قسمت تماس با ما، در اختیار شما است.

نحوه پرداخت وجه خدمات و محصولاتی که قصد خرید آنها را دارید، به دو صورت واریز به حساب مدیریت یا استفاده از موجودی حساب کاربری است.

کلیه اطلاعات ثبت شده در مفتی دات کام محفوظ بوده و مسئولیت حفظ آن برعهده مفتی دات کام است.

بعد از هر خرید، قسمتی برای شما مهیا است که می توانید نظرات و پیشنهادات خود را ثبت نموده و یا از خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید.

جهت ثبت هرگونه شکایت، کافی است از طریق سیستم چت این سایت، مستقیماً با مدیریت در تماس باشید.

* * * * *

قوانین مربوط به ثبت محتوا:

در مفتی دات کام هر شخصی می تواند بعد از ثبت نام، اقدام به ثبت محتوا و مقالات خود نماید. کنترل صحت یا عدم صحت مشخصات و اطلاعات محتواها و مطالب مندرج در آنها عملا غیرممکن است. بنابراین در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی متوجه مدیران سایت نمی شود.

محتواهایی که برخلاف شئونات اسلامی و مغایر با موازین جمهوری اسلامی ایران باشد، در مرحله تایید، از سایت حذف خواهند شد.

در همه محتواها گزینه چت با نویسنده موجود است تا در صورت نیاز بازدید کننده بتواند با نویسنده در تماس باشد.

رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور (مانند موارد زیر) جهت تایید محتوا لازم است.

مثال:

محتوا نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیتها، لهجه ها و گویشهای مختلف شود.

در محتوای تبلیغاتی، نباید تلویحا و تصریحاً کالا و یا خدمات مشابه، نفی شود.

محتوا نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نشان دهد.

استفاده ابزاری از زن در محتوا، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.

غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.

هرگونه محتوای غیر مجاز

هر نوع محتوای سیاسی، اجتماعی یا مذهبی (مانند انتخابات - انجمن ها - عزاداری ...) که جنبه تجاری نداشته باشد.

هرگونه آموزش های غیر مجاز

هرگونه محتوایی که عیناً کپی برداری از سایت ها و یا مقالات دیگران باشد.

هرگونه محتوای بی ارزش که نتوان واژه مفید را در مورد آن به کار برد.

قوانین مربوط به برگزاری دوره ها و فایل های آموزشی

هر فردی که توانایی برگزاری دوره های آموزشی را داشته باشد و یا بتواند فایل های آموزشی قابل فروش در اینترنت را تولید نماید، می تواند محصولات خود را در مفتی دات کام جهت فروش و استفاده از سیستم همکاری در فروش مفتی دات کام، ثبت نماید. در مفتی دات کام به این افراد، فروشنده گفته می شود.

ثبت هر محصول یک هزینه اولیه خواهد داشت، این هزینه جهت تبلیغات، معرفی، ویرایشات، بهینه سازی و ... است و یکی از دلایل اخذ آن، عدم ثبت بی مورد محصولات و دقت بیشتر در انتخاب و تهیه محصولات است.

درج توضیحات کامل هر محصول و دوره، برعهده فروشنده آن است.

هر فروشنده می بایست مشخصات لازم برای پیگیری خرید را در محصولات خود درج نماید.

مسئولیت هر محصول بر عهده شخص فروشنده است، مفتی دات کام ناظر و میزبان است.

فروش هرگونه آموزش غیر مجاز و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، ممنوع است.

مفتی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند مقایرت با قوانین، بدون اطلاع قبلی، برای مفتی محفوظ است.

درجه بندی محتوای شما

مقالات درجه یک:

در مفتی دات کام هرگونه محتوایی که به صورت انحصاری در مفتی دات کام ثبت شود و حاوی مطالب مفید و آموزنده باشد و کپی برداری نباشد، مقاله درجه یک گفته می شود و بالاترین پاداش بابت ثبت آن برای نویسنده در نظر گرفته خواهد شد.

مقالات درجه دو:

به کلیه مقالاتی که با ویرایش کامل حاصل تحقیق و بهره مندی از دیگر مطالب موجود در اینترنت باشد و شامل مطالب مفید باشد، مقاله درجه دو گفته می شود.

مقالات درجه سه:

کلیه مقالات شامل طنز، هنری، اطلاع رسانی، کپی شده و ... که فاقد اطلاعات دست اول و نو باشد، مقاله درجه سه گفته می شود.

- محتوا ها توسط سیستم هوشمند سایت بررسی و درجه بندی می شوند.

- تفاوت مقالات تنها در میزان پاداش اولیه برای نویسنده است و بازدید کننده از درجه مقالات مطلع نخواهد شد.

- میزان پاداش بابت ثبت مقاله را می توانید در بخش مربوطه به صورت به روز مشاهده نمایید.

- تنها مقالاتی تأیید خواهند شد که طبق شرایط ذکر شده در بخش راهنمای ثبت محتوا، ثبت شده باشند.

- توضیحات بیشتر در رابطه با محتوا را در بخش شرایط بخش محتوا، می توانید ببینید.

* * * * *

قوانین مربوط به فروشگاه مفتی دات کام:

در فروشگاه مفتی دات کام، زمان تحویل هر محصول مشخص است، برای محصولات دانلودی معمولاً بلافاصله پس از پرداخت هزینه و برای محصولات دیگر، ممکن تا چند روز زمان نیاز باشد که همه توضیحات لازم برای هر محصول ثبت شده است.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند و یا وارد حساب کاربری خود شوند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، کد پستی، ایمیل و شماره همراه، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، هزینه های ناشی از تصحیح اطلاعات بر عهده خریدار است.

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مسأله دقت لازم را داشته باشند.

در هنگام ثبت نام لطفاً از مشخصات واقعی و حقیقی خود استفاده نمایید، هرگونه ایجاد مشکلی که بابت عدم صحت اطلاعات شما به وجود آید بر عهده شخص شما خواهد بود.

* * * * *

قوانین مربوط به سیستم همکاری در فروش:

هر فردی که در مفتی دات کام ثبت نام نماید، می تواند با روش های مختلف موجود، مفتی دات کام و محصولات آن را به دیگران معرفی و بابت آن پورسانت و پاداش دریافت نماید. توضیحات و آموزش های لازم در بخش های مربوطه موجود است.

کلیه درآمد های این بخش به صورت روزانه، قابل انتقال به حساب بانکی است که توضیحات بیشتر در بخش مربوطه موجود است.

همه فعالیت ها باید عرفاً و شرعاً مجاز و در چهارجوب قانون باشد. هر گونه فعالیت غیر مجاز و استفاده از روش های نادرست، باعث قطع همکاری ها خواهد شد.

لطفاً توجه داشته باشید که در هر تراکنش تسویه حساب، ممکن است تا 3,000 تومان بابت هزینه های جاری دریافت شود.

نکته مهم: جهت فعال شدن امکان برداشت از موجودی حساب کاربری و انتقال آن به حساب بانکی، لازم است مراحل موجود در بخش "باناک" را کامل نمایید.

* * * * *

قوانین مربوط به تجارت الکترونیک در مفتی دات کام:

مفتی دات کام با شعار کسب درآمد برای همه، اقدام به راه اندازی درگاه تجارت الکترونیک باناک نموده است. باناک در واقع یک سیستم همکاری در فروش جدید است که از مهمترین مزایای آن این است که هرگاه شما فردی را به این مجموعه دعوت نمایید و ایشان عضو شوند، تا همیشه شما به عنوان معرف ایشان شناخته خواهید شد و بابت فعالیت های ایشان از مفتی دات کام، پاداش و پورسانت دریافت خواهید نمود.

لطفاً توجه داشته باشید که:

برای کسب درآمد بیشتر لازم است کلیه ثبت نام ها واقعی باشند، مطمئن باشید بابت ثبت نام های غیر واقعی و فیک، درآمدی در انتظار شما نخواهد بود.

تا زمان فعال شدن کامل باناک برای شما، امکان برداشت موجودی را نخواهید داشت. در این صورت افرادی که برای تست ثبت نام می نمایند، به درآمد نخواهند رسید و تنها درآمد برای افرادی خواهد بود که حداقل فعالیت لازم را داشته باشند.

توضیحات و آموزش های لازم در هر بخش از این پایگاه موجود است.

پس از انجام تمامی فعالیت های موجود در پایگاه تجارت الکترونیک باناک، به صورت روزانه می توانید هر میزان از درآمد خود را با ثبت درخواست، به حساب بانکی خود منتقل نمایید.

هدیه یا کارت خرید دارای محدودیت زمانی است، چنانچه حداکثر ده روز پس از اعمال این هدیه در حساب کاربری شما، از آن استفاده ننمایید، این هدیه لغو خواهد شد.

و مهمترین قانون مربوط به پایگاه تجارت الکترونیک مفتی دات کام (باناک) این است که تا می توانید کسب درآمد داشته باشید!

* * * * *

سایر قوانین:

سایر قوانین این سایت، شامل فروشندگان، تبلیغ دهندگان، صاحبان خدمات و ... هر یک به تفکیک و با توضیحات کامل در بخش مربوطه درج شده است ...

© کلیه محتویات سایت مفتی شامل قانون حق تکثیر است و به سایت مفتی تعلق دارد.

648570
fa