مفتی

قوانین سایت مفتی دات کام

قوانین سایت مفتی دات کام:

کلیه محصولات و خدمات ارائه شده در این سایت، هر کدام برای خود دارای مجوز های مربوطه می باشد. به هیچ عنوان محصول یا خدمات غیر مجاز در این سایت عرضه نخواهد شد.

با مطالعه کامل این بخش، می توانید از ایجاد هر گونه مشکل پیش گیری نمایید.

در مفتی دات کام هم مثل تمامی نهاد ها و سایت های دیگر در کشورمان ایران، قوانین جمهوری اسلامی ایران کاملاً پذیرفته شده است و همه موارد بر اساس قوانین کشورمان می باشد.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های مفتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های مفتی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ورود کاربران به وب سایت مفتی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح ها و سایر خدمات ارائه شده توسط مفتی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات مفتی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مفتی از سوی کاربر است.

مقررات هر سایت و فروشگاه ممکن است تفاوت هایی با یکدیگر داشته باشد که مطالعه آن می تواند هرگونه ابهام را از بین برده و تعامل سازنده ای را بین کاربر و مدیریت، برقرار نماید. لطفاً مقررات زیر را با دقت مطالعه بفرمایید:

مقررات کلی مفتی دات کام

استفاده از خدمات، محصولات و امکانات سایت مفتی دات کام، نیاز به ثبت نام کاربر دارد، در صورت عدم ثبت نام و یا ثبت نام با نام و نشان های ناصحیح، مسئولیت عدم ارائه خدمات، بر عهده شخص شما است.

برای کلیه محصولات قابل دانلود از جمله دوره های آموزشی و ...، حداقل یک روز ضمانت برگشت وجه وجود خواهد داشت.

به هر دلیل چنانچه از خرید خود در این سایت رضایت نداشته باشید، اول با فروشنده محصول که مشخصات آن در محصول (فایل یا دوره خریداری شده) موجود است، تماس بگیرید، چنانچه توافقی حاصل نشد، موضوع را از طریق گزینه تماس با ما، در همین سایت مطرح نمایید. چنانچه توضیحات یک محصول با خود محصول همخوانی نداشته باشد، اصل پرداختی شما به حساب کاربری شما عودت داده خواهد شد که در صورت ثبت درخواست شما، مبلغ ذکر شده به حساب بانکی شما واریز می گردد.

کلیه محصولات و خدمات مفتی دات کام به صورت آنلاین بلافاصله پس از پرداخت وجه، برای شما قابل استفاده خواهند بود.

در مورد دوره های آموزشی که تعداد دروس آن بیش از یک جلسه باشد، ممکن است تحویل آن به صورت مرحله به مرحله باشد.

در هر سفارش گزینه ای برای استرداد و یا انصراف از خرید وجود دارد که مهلت استفاده از آن معمولاً 24 ساعت خواهد بود. در صورت انتخاب آن هزینه پرداختی پس از عودت محصول، به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز به تماس با مفتی دات کام، گزینه چت با مدیریت و قسمت تماس با ما، در اختیار شما است.

نحوه پرداخت وجه خدمات و محصولاتی که قصد خرید آنها را دارید، به دو صورت آنلاین (از طریق درگاه پرداخت بانکی) و یا از طریق واریز به حساب بانکی مدیر مفتی دات کام خواهد بود.

کلیه اطلاعات ثبت شده در مفتی دات کام محفوظ بوده و مسئولیت حفظ آن برعهده مفتی دات کام است.

بعد از هر خرید، قسمتی برای شما مهیا است که می توانید نظرات و پیشنهادات خود را ثبت نموده و یا از خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید.

جهت ثبت هرگونه شکایت، کافی است از طریق سیستم چت این سایت، مستقیماً با مدیریت در تماس باشید.

قوانین مربوط به ثبت محتوا

در مفتی دات کام هر شخصی می تواند بعد از ثبت نام، اقدام به ثبت محتوا و مقالات خود نماید. کنترل صحت یا عدم صحت مشخصات و اطلاعات محتواها و مطالب مندرج در آنها عملا غیرممکن است. بنابراین در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی متوجه مدیران سایت نمی شود.

محتواهایی که برخلاف شئونات اسلامی و مغایر با موازین جمهوری اسلامی ایران باشد، در مرحله تایید، از سایت حذف خواهند شد.

در همه محتواها باید مشخصات فردی صاحب آنها مشخص باشد تا برای مشتریان قابل پیگیری باشند.

رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور (مانند موارد زیر) جهت تایید محتوا لازم است.

مثال:

محتوا نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیتها، لهجه ها و گویشهای مختلف شود.

در محتوای تبلیغاتی، نباید تلویحا و تصریحاً کالا و یا خدمات مشابه، نفی شود.

محتوا نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نشان دهد.

استفاده ابزاری از زن در محتوا، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.

غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.

هرگونه محتوای غیر مجاز

هر نوع محتوای سیاسی، اجتماعی یا مذهبی ( مانند انتخابات - انجمن ها - عزاداری ... ) که جنبه تجاری نداشته باشد.

هرگونه آموزش های غیر مجاز

هرگونه محتوایی که عیناً کپی برداری از سایت ها و یا مقالات دیگران باشد.

هرگونه محتوای بی ارزش که نتوان واژه مفید را در مورد آن به کار برد.

قوانین مربوط به برگزاری دوره ها و فایل های آموزشی

هر فردی که توانایی برگزاری دوره های آموزشی را داشته باشد و یا بتواند فایل های آموزشی قابل فروش در اینترنت را تولید نماید، می تواند محصولات خود را در مفتی دات کام جهت فروش و استفاده از سیستم همکاری در فروش مفتی دات کام، ثبت نماید. در مفتی دات کام به این افراد، فروشنده گفته می شود.

ثبت هر محصول یک هزینه اولیه خواهد داشت، این هزینه جهت تبلیغات، معرفی، ویرایشات، بهینه سازی و ... است و یکی از دلایل اخذ آن، عدم ثبت بی مورد محصولات و دقت بیشتر در انتخاب و تهیه محصولات است.

درج توضیحات کامل هر محصول و دوره، برعهده فروشنده آن است.

هر فروشنده می بایست مشخصات لازم برای پیگیری خرید را در محصولات خود درج نماید.

مسئولیت هر محصول بر عهده شخص فروشنده است، مفتی دات کام ناظر و میزبان است.

فروش هرگونه آموزش غیر مجاز و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، ممنوع است.

مفتی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند مقایرت با قوانین، بدون اطلاع قبلی، برای مفتی محفوظ است.

ثبت، پردازش و تحویل محصول به مشتری

در مفتی دات کام به دلیل ماهیت محصولات، کلیه خدمات و محصولات، به محض پرداخت هزینه در اختیار مشتری قرار خواهند گرفت. البته در مورد دوره های آموزشی، ممکن است به صورت بخش بخش این امر صورت گیرد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند و یا وارد حساب کاربری خود شوند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس ایمیل و شماره همراه، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مفتی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مسأله دقت لازم را داشته باشند.

در هنگام ثبت نام لطفاً از مشخصات واقعی و حقیقی خود استفاده نمایید، هرگونه ایجاد مشکلی که بابت عدم صحت اطلاعات شما به وجود آید بر عهده شخص شما خواهد بود.

قوانین مربوط به سیستم همکاری در فروش

هر فردی که در مفتی دات کام ثبت نام نماید می تواند با روش های مختلف موجود، مفتی دات کام و محصولات آن را به دیگران معرفی و بابت آن پورسانت دریافت نماید. توضیحات و آموزش های لازم در بخش مربوطه موجود است.

کلیه درآمد های این بخش به صورت روزانه، قابل انتقال به حساب بانکی است که توضیحات بیشتر در بخش مربوطه موجود است.

همه فعالیت ها باید عرفاً و شرعاً مجاز و در چهارجوب قانون باشد. هر گونه فعالیت غیر مجاز و استفاده از روش های نادرست، باعث قطع همکاری ها خواهد شد.

لطفاً توجه داشته باشید که در هر تراکنش تسویه حساب، مبلغ 3,000 تومان بابت هزینه های جاری، دریافت خواهد شد.

قوانین مربوط به پایگاه کسب درآمد باناک؛

مفتی دات کام با شعار کسب درآمد برای همه، اقدام به راه اندازی پایگاه کسب درآمد باناک نموده است. باناک در واقع یک سیستم همکاری در فروش جدید است که از مهمترین مزایای آن این است که هرگاه شما فردی را به این مجموعه دعوت نمایید و ایشان عضو شوند، تا همیشه شما به عنوان معرف ایشان شناخته خواهید شد و بابت فعالیت های ایشان از مفتی دات کام، پاداش و پورسانت دریافت خواهید نمود.

لطفاً توجه داشته باشید که:

برای کسب درآمد بیشتر لازم است کلیه ثبت نام ها واقعی باشند، مطمئن باشید بابت ثبت نام های غیر واقعی و فیک، درآمد خاصی در انتظار شما نخواهد بود.

تا زمان فعال شدن کامل باناک برای شما، امکان برداشت موجودی را نخواهید داشت. در این صورت افرادی که برای تست ثبت نام می نمایند، به درآمد نخواهند رسید و تنها درآمد برای افرادی خواهد بود که حداقل فعالیت لازم را داشته باشند.

توضیحات و آموزش های لازم در هر بخش از این پایگاه موجود است.

کلیه درخواست های برداشت، اولین روز کاری بعد رسیدگی و انجام خواهد شد.

و مهمترین قانون مربوط به پایگاه کسب درآمد باناک این است که تا می توانید کسب درآمد داشته باشید!

© کلیه محتویات سایت مفتی شامل قانون حق تکثیر است و به سایت مفتی تعلق دارد.