مفتی

بهترین محل برای فروش اینترنتی

ویژه فروشندگان فایل ها، دوره ها و محصولات در مفتی دات کام

اگر صاحب کالا، خدمات و یا فایل های قابل فروش در اینترنت هستید و یا مهارت لازم جهت تدریس دارید و اگر به دنبال محلی برای فروش به صورت اینترنتی هستید که شرایط ایده آلی داشته باشد، مفتی دات کام انتخاب بسیار خوبی است چرا که در مفتی دات کام:

 • با توجه به سیستم قدرتمند همکاری در فروش مفتی دات کام، برای داشتن فروش عالی، کافی است محصولات خود را در مفتی دات کام، فقط یکبار به همراه توضیحات کامل آن، ثبت نمایید. همه مسئولیت معرفی به دیگران و فروش آن بر عهده مفتی دات کام است!
 • اگر محصول و یا خدمات شما به صورت فایل های قابل دانلود باشد، مفتی دات کام به صورت سیستمی، محصول خریداری شده را در اختیار مشتری قرار می دهد!
 • نیاز به پرداخت هزینه های تبلیغاتی وجود ندارد.
 • شما فقط به عنوان فروشنده، مسئولیت تحویل کالا و کیفیت آن را خواهید داشت!
 • به جای پرداخت هزینه های نگه داری، انبار داری، تبلیغات و ...، درصدی از مبلغ فروش را به اختیار خودتان، برای مفتی دات کام در نظر خواهید گرفت!
 • نیازی به مهارت بازاریابی و یا تلاش برای یافتن مشتری و فروش، نخواهید داشت! فروش را به مفتی دات کام می سپارید.
 • تبلیغات و معرفی های بسیاری از محصولات شما در سطح اینترنت منتشر خواهد شد که این امر اعتبار خوبی را برای محصولات شما به همراه خواهد داشت.
 • تضمین فروش بالا! فقط شرط این است که محصول شما در ازای قیمت آن، از ارزش کافی برخودرار باشد! در این صورت فروش بسیار بالا را تضمین می کنیم.
 • حتی اگر تمایل داشته باشید می توانید تمامی امور طراحی، متون تبلیغاتی و ... در مورد محصول خود را به مفتی دات کام بسپارید، البته در این صورت هزینه ای به صورت توافقی از شما اخذ خواهد شد.
 • و خلاصه اینکه محصول با کیفیت و مجاز از شما، فروش بسیار عالی از ما! پورسانت ما را هم شما تعیین خواهید کرد!
 • حالا دیگر کسب درآمد بالا، در صورتی که محصول یا خدماتی برای فروش داشته باشید، بسیار ساده است!
 • خصوصاً اگر محصولات و خدماتی داشته باشید که محدودیتی در تولید و تعداد آن نداشته باشید!
 • حتماً باعث شادی شما است، اگر به شما بگوییم که مفتی دات کام حتی آماده فروش فایل های شما به تعداد نا محدود است!
 • بله دقیقاً به تعداد نا محدود! و این یک شعار نیست! بلکه عین حقیقت است!
 • و مهمتر از همه ربات هوشمند پایا ضامن فروش بالا برای شما است ...

.

شما می توانید محصولات فیزیکی خود را هم برای فروش در مفتی دات کام ثبت نمایید اما عمده تمرکز مفتی دات کام روی فروش محصولات و خدماتی است که به صورت آنلاین قابل تحویل به مشتریان عزیز است!

سیستم همکاری در فروش مفتی دات کام، با فراهم نمودن بستر لازم، آمادگی کافی جهت میزبانی هرگونه محصول و خدمات شما را دارد، با ما همراه باشید:

محصول و خدمات شما، شامل کدام دسته بندی است؟

 1. محصولات فیزیکی و قابل لمس
 2. فایل ها و محصولات قابل دانلود!
 3. دوره های آموزشی و مطالب علمی

البته فرقی ندارد محصول شما شامل کدام دسته از موارد بالا باشد، در هر صورت بالاترین فروش ممکن را در مفتی دات کام خواهید داشت، اما به هر حال به دلیل ماهیت محصولات قابل دانلود و محصولاتی که تحویل آنها به صورت آنلاین است، از نظر تعداد، بیشترین فروش را این دسته از محصولات خواهند داشت!

 • محصولات فیزیکی و قابل لمس

امروزه تغریباً همه چیز قابل فروش از طریق اینترنت است و این امکان در مفتی دات کام هم برای شما فراهم است تا با ثبت محصولات فیزیکی خود، فروش بالایی را تجربه کنید. البته در مورد محصولات فیزیکی، باید شرایطی را فراهم نمایید که در کمترین زمان ممکن محصول و یا محصولات خریداری شده، به دست مشتریان برسد!

مفتی دات کام پذیرای هرگونه محصول فیزیکی مجاز و قانونی شما خواهد بود اما به هرحال قوانین مفتی دات کام محدودیت هایی را برای محصولات فیزیکی در نظر گرفته است که می توانید آن را از بخش قوانین سایت مطالعه فرمایید. البته توضیحات و آموزش های کافی و کامل پس از ثبت نام، در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

روش کار برای فروش محصولات فیزیکی به این شکل است که، مبلغ پرداختی مشتری به امانت نزد مفتی دات کام باقی خواهد ماند تا محصول به دست مشتری برسد، بعد از رسیدن محصول به مشتری (بر اساس استعلام از پست) شما می توانید مبلغ سفارش را برداشت نمایید.

 • کسب درآمد از طریق فروش فایل

امروزه فروش فایل از طریق اینترنت بسیار رواج یافته و روز به روز بر آمار فروش انواع فایل ها از طریق اینترنت، افزایش می یابد!

اما فروش فایل امری تازه و امتحان نشده نیست! از زمانی که اولین فروش های اینترنتی شروع شده است، فروش فایل ها رواج داشته و این روند روز به روز گسترش بیشتری خواهد داشت!

غیر از فروش فایل های نرم افزاری و حرفه ای که به هر حال درصد فروش بالایی را از آن خود نموده اند، فایل های دیگری هم از طریق اینترنت قابل فروش است، احتمالاً شما هم قادر به تولید فایل های برای فروش در اینترنت خواهید بود. برای نمونه فایل های زیر را مثال می زنیم:

 • فایل متنی ترجمه کتاب های نایاب

امروزه تعداد کتاب هایی که به صورت دانلود آزاد در سطح اینترنت به زبان ها و موضوعات مختلف موجود هستند، بسیار است! کافی است تعدادی از کتاب های پر طرف دار را از طریق یک جست و جوی ساده اینترنتی یافته و پس از ترجمه، به نام خودتان به صورت اینترنتی به فروش برسانید! اگر از افرادی هستید که توانایی خوبی در ترجمه دارید می توانید کتاب هایی که ترجمه فارسی ندارند را پیدا کرده و ترجمه کنید و از فروش آن ها کسب درآمد قابل توجهی داشته باشید.

پروژه های نرم افزاری

برنامه نویسان عزیز به خوبی از اهمیت پروژه های آماده نرم افزاری آگاه هستند! نوشتن یک برنامه نسبتاً ساده برای یک برنامه نویس، شاید ماه ها زمان نیاز داشته باشد اما اگر بخشی از آن را بتواند به صورت آماده تهیه نماید، نهایتاً با تغیراتی ساده، می تواند پیشرفت زیادی را در امر برنامه نویسی داشته باشد! به هر حال ما میزبان برنامه نویسان عزیز هم هستیم.

پاورپوینت با موضوعات مختلف

به طور مثال اگر رشته تحصیلی شما در دانشگاه، معماری بوده است، می توانید برای موضوعات مختلف پاورپوینت تهیه و آن ها را به فروش برسانید. این شیوه هم برای شما مفید خواهد بود.

فایل های آموزشی

فایل های آموزشی یکی از پر مخاطب ترین مواردی هست که افراد برای آن هزینه می کنند. مثلا شما در مورد کار با ارزهای دیجیتال اطلاعات بسیار بالایی دارید و نحوه درآمد زایی آن را هم می دانید. می توانید با تهیه فایل های آموزشی، مهارت خود را توضیح بدهید و آن ها را به فروش برسانید. مطمئن باشید که فایل های آموزشی از جمله مواردی هست که بیشترین فروش را در اینترنت دارند. به طور کلی اگر در هر موردی مهارت یا تجربه کافی دارید، می توانید به شکل های مختلف از مهارت خود آموزش هایی تهیه کنید و آن ها را به فروش برسانید. از جمله تولید فایل های PDF که این روزها بسیار پرفروش هستند.

کمی انگیزه:

فرض کنید یک فایل مفید و کاربردی تهیه نموده اید، این فایل را به همراه یک تصویر و توضیحات کافی در مفتی دات کام ثبت می نمایید، حالا مفتی دات کام پس از انجام پروسه های لازم، فایل شما را در لیست معرفی های حرفه ای سیستم همکاری در فروش خود قرار می دهد! با تعداد معرفی های انجام شده، به زودی شما روزانه خیلی بیش از یکصد فروش را در روز خواهید داشت که همه این ها را هم مفتی دات کام برای شما انجام می دهد! شما فقط برای ثبت درخواست تسویه حساب به مفتی دات کام مراجعه می نمایید! حالا خودتان حساب کنید درآمد روزانه و ماهانه شما از طریق یک فایل مناسب چقدر خواهد بود! پس دست به کار شوید و همین حالا اقدام کنید ...

دوره های آموزشی و مطالب علمی

اگر دانش و مهارت لازم را دارید، با تولید فایل ها و دوره های آموزشی و ثبت آن در مفتی دات کام، افراد زیادی را از علوم خود بهره مند نموده و بابت آن درآمد عالی کسب نمایید. سیستم همکاری در فروش مفتی دات کام مسئولیت معرفی شما به دیگران را بر عهده دارد. کافی است فایل ها و دوره های تولید شده شما، ارزش لازم را داشته باشند. در این صورت مزایای زیر شامل حال شما خواهد شد:

 1. آزادی زمانی کامل دارید
 2. آزادی مکانی کامل دارید (رئیس خودتان هستید)
 3. نیاز به رفت و آمد به محل تدریس ندارید
 4. به پوشیدن لباس های فرم خاص نیازی ندارید (مگر در آموزش های که تصویری هستند)
 5. نیاز به رعایت پروتکل های خاص آموزشگاه ها یا مدارس ندارید.
 6. درآمد بسیار مناسبی خواهید داشت.
 7. شغل تان قابلیت گسترش و رشد بالا را دارد.
 8. جذابیت شغلی زیادی دارید.
 9. ربات هوشمند پایا در کنار شما است
 10. تعداد افرادی که در دوره های شما شرکت خواهند نمود، نا محدود هستند.
 11. همه مسئولیت معرفی و فروش دوره های شما با مفتی دات کام خواهد بود.
 12. علاوه بر اینها، شغل آموزش شغلی است که در عین درآمد باعث رشدتان شده و به هیچ عنوان شما را در یک نواختی قرار نمی دهد.

سهم مفتی دات کام از فروش هر کالا و خدمات شما:

مفتی دات کام بابت فروش هر محصول یا کالای شما، هنگام فروش درصدی را برای خودش بر می دارد! این درصد را شما هنگام ثبت محصول و خدمات خود، برای مفتی دات کام تعیین خواهید نمود! به هر حال محدودیتی برای حداقل و یا حداکثر درصد سهم مفتی دات کام وجود ندارد اما طبیعتاً درصد های بالاتر تعداد فروش بیشتری را برای محصولات شما رقم خواهد زد چرا که همکاران ما در قسمت سیستم همکاری در فروش مفتی دات کام، معمولاً محصولاتی را برای معرفی به دیگران انتخاب می کنند که علاوه بر داشتن کیفیت و ارزش خرید کافی، درصد سهم بیشتری را برای ایشان در نظر گرفته باشید.

سوالات متداول شما:

سوال؟

برای ثبت محصول چرا باید هزینه پرداخت نمایم؟

پاسخ:

مفتی دات کام سعی نموده است کمترین هزینه ممکن را بابت ثبت محصول از شما دریافت نماید، فقط یک بار مبلغ دو هزار و پانصد تومان (2,500 تومان) در هنگام ثبت هر محصول از موجودی حساب کاربری شما کسر می شود. این هزینه بابت جستجو در مورد محصول، سئو کردن صفحه محصول، اصلاح شرح و عکسهای محصول، افزودن محتوای مناسب به شرح محصول و پاراگراف بندی و ... می باشد. همچنین از دلایل دیگر آن می توان به عدم ثبت آزمایشی و تست، اشاره نمود، ضمناً دریافت مبلغ جهت ثبت محصول باعث خواهد شد تا از ثبت محصولات بی کیفیت، خودداری به عمل آید. لازم به ذکر است که فعلاً هدیه ثبت نام شما در مفتی دات کام، بیشتر از این مبلغ می باشد.

سوال؟

مفتی دات کام بابت فروش هر محصول چقدر هزیننه دریافت می کند؟

پاسخ:

فروشنده در هنگام ثبت هر محصول، میزان سهم مفتی دات کام را بابت فروش، به درصد، تعیین می نماید، یعنی این فروشنده است که سهم مشخصی را برای مفتی دات کام در نظر می گیرد، سهم در نظر گرفته شده برای مفتی دات کام، در هر فروش، از مبلغ پرداختی مشتری کسر و مابقی قابل انتقال به حساب بانکی فروشنده است.

سوال؟

چگونه می توانم از ربات هوشمند پایا استفاده کنم؟

پاسخ:

ربات هوشمند پایا در کنار شما است، در فروشگاه همواره تخفیف مفتی دات کام، یک صفحه ویژه برای استفاده از این ربات وجود دارد که می توانید گزینه مربوط به آن را از منو های بالای سایت مشاهده نمایید.

سوال؟

من می خواهم تعداد زیادی محصول را در مفتی دات کام به ثبت برسانم، در این صورت آیا مزایای خاصی برای من در نظر گرفته خواهد شد؟

پاسخ:

مفتی دات کام، مزایای بسیاری را برای همه اعضا در نظر گرفته است، اما به هر حال با توجه به میزان فعالیت هر فرد، مزایای اختصاصی هم برای شما در نظر گرفته شده است که بعد از ثبت نام و شروع به همکاری، به شما اطلاع داده خواهد شد.

سوال؟

بعد از فروش محصولاتم، چطور می توانم مبلغ آن را به حساب بانکی ام انتقال دهم؟

پاسخ:

در حساب کاربری شما، قسمتی به نام درخواست برداشت وجود دارد، با کلیک روی آن، می توانید موجودی حساب کاربری خود را به حساب بانکی خود انتقال دهید.

سوال؟

محصولات من به صورت فیزیکی است و سود کمتری نسبت به محصولات دانلودی دارد، آیا برای محصولات من هم به اندازه کافی تبلیغات صورت می دهید؟

پاسخ:

فروش هر نوع محصول در مفتی دات کام، باعث افزایش اعتبار آن است، پس به هر حال برای همه محصولات ثبت شده در مفتی دات کام به اندازه کافی تبلیغات و معرفی صورت خواهد گرفت که میزان فروش هر محصول با توجه به نوع و ارزش و کیفیت و ... متفاوت خواهد بود.

سوال؟

من می خواهم محصولاتم را برای فروش در مفتی دات کام ثبت کنم، می خواهم بدانم اولاً چه اقدامی باید انجام دهم و دوماً بعد از ثبت محصولاتم، حدوداً چند روز بعد فروش محصولاتم در مفتی دات کام آغاز خواهد شد؟

پاسخ:

برای ثبت محصولات خود در مفتی دات کام، از طریق گزینه زیر، اقدام به ثبت نام نمایید سپس از طریق گزینه های موجود، محصولات خود را درج نمایید. در مفتی دات کام فروش محصولات شما از همان لحظه ثبت و تأیید ممکن است اما طی چند روز بعد، به طور چشم گیری این فرایند افزایش خواهد یافت.


هزینه ثبت هر محصول 25,000 تومان می باشد. هزینه ثبت محصول فقط یکبار برای هر محصول اخذ می شود. این هزینه، بابت جستجو در مورد محصول، سئو کردن صفحه محصول، اصلاح شرح و عکسهای محصول، افزودن محتوای مناسب به شرح محصول و پاراگراف بندی و ... می باشد. همچنین هزینه ثبت محصول موجب می شود که:
1. فروشنده با دقت بیشتری محصولات خود را ثبت کند.
2. برای محصولی که ثبت می کند اهمیت قائل باشد.
3. صرفا برای معرفی محصول خود و یا تست، محصول ثبت نکند. بلکه برای تعهد به همکاری طولانی مدت، به ثبت محصول بپردازند.
4. اگر می خواهد محصولات زیادی ثبت کند هزینه آن را بپردازد تا براحتی پس از مدتی انصراف ندهد. زیرا پس از فعال شدن محصولات فروشنده و ایندکس شدن محصولات وی در گوگل، اگر فروشنده انصراف دهد و محصولاتش غیرفعال شود، لطمه جبران ناپذیری به رتبه مفتی وارد می کند.

عضو مفتی هستید؟
تازه وارد هستید؟
کلمات کلیدی: فروش محصول, فروش کالا, فروش خدمات, فروش دوره های آموزشی, فروش فایل شما به صورت اینترنتی, بالاترین فروش اینترنتی, فروش فایل, فروش دوره های آموزشی, بهترین سایت فروش فایل, دوره های آنلاین, بهترین سایت فروش دوره های آنلاین, ربات هوشمند پایا
پشتیبانی: بابک نیکبخت
۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
09197690145
پشتیبانی
پشتیبانی
moofti