مفتی

توجه: در صورت تمایل می توانید کامنت و  /- برای این مطلب ثبت نمایید.

ضمانت بازگشت وجه

13 مرداد 01 ساعت 21:16
با خیال راحت در مفتی دات کام فعالیت نمایید، چه برای خرید ها و چه برای درآمد های شما، ضمانت کاملی وجود دارد که به هیچ عنوان حقی از شما ضایع نخواهد شد. خرید های شما هم در صورت وجود هرگونه مشکل، پس گرفته خواهند شد و پول شما به شما برگشت داده خواهد شد.
ضمانت بازگشت وجه

مفتی دات کام یک سایت معمولی نیست، ایده ها و هدف های بزرگی دارد که تحمل از دست دادن حتی یک مشتری را هم ندارد!

قرار نیست مدتی کوتاه در این سایت کسب درآمدی باشد و بعد دیگر اثری از این سایت باقی نماند، کسب اینماد و دیگر مجوز های لازم، نشان این است که مفتی دات کام راه اندازی شده است برای کسب و کاری دائم، نه کوتاه مدت، یکی از اصلی ترین دلایل باقی ماندن یک کسب و کار، روشن بودن سیستم مالی است، در مفتی دات کام چه عضو همکاران فروش باشید و چه مدرس، خریدار باشید یا همکار، خواهید دید که مهمترین اصل برای ما در مفتی دات کام، روشن بودن سیستم مالی است. چرا که ما می دانیم حساب و کتاب درست است که اعتبار می سازد نه موارد دیگر ...

در مفتی دات کام با خیال راحت دوره ها و آموزش های ما را خرید کنید، همه چیز با ضمانت کامل است، حتی در صورت وجود مشکل، اصل پرداختی شما به صورت کامل به حساب شما، عودت داده خواهد شد.

در مفتی دات کام با خیال راحت دوره های آموزش برخط خود را برای فروش ثبت نمایید، سیستم مالی شفاف ما، جای هیچ گونه ابهامی را باقی نمی گذارد، پس هیچ گاه اختلافی هم وجود نخواهد داشت.


در مفتی دات کام بدون نگرانی از ضایع شدن هرگونه حقی، ما را به دیگران معرفی کنید، با لینک هایی که مفتی دات کام در اختیار شما قرار می دهد، همه چیز به صورت سیستمی ثبت و کنترل می شود و هر گونه ورودی از سمت شما در نظر گرفته خواهد شد.ما آماده پاسخ گویی به شما هستیم، با ما در تماس باشید ...

امتیاز دهی به مقالهمسابقه

شرکت کننده ها: 6 نفر

1. کارشناس اسلامی
2. رضا فرهادی
3. مرتضی حدادی
4. ریبوار خاکپور
5. الهه مهاجر
6. محمد علی آذرارجمند

به قید قرعه، به یک نفر از کسانی که به سوال زیر پاسخ دهند 250000 ریال اهدا می شود. (قرعه کشی بین همه شرکت کنندگان)

شروع مسابقه: 1401/7/4    پایان: 1401/7/29


سوال) بهترين نوع ضمانت براي خريد فايل به صورت اينترنتي چيست؟
برای شرکت در مسابقه ابتدا به پنل خود وارد شوید. ورود
این مسابقه به پایان رسیده است.

برنده ها: 1) کارشناس اسلامی   

 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ضمانت بازگشت وجه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ضمانت بازگشت وجه