مفتی

توجه: در صورت تمایل می توانید کامنت و  /- برای این مطلب ثبت نمایید.

دعوت به همکاری

13 مرداد 01 ساعت 22:23
مفتی دات کام با ایجاد بستری مناسب برای تمامی افرادی که می خواهند با روش های قانونی، از اینترنت کسب درآمد نمایند، آماده پذیرش هرگونه درخواست همکاری می باشد. فروشندگی، بازاریابی، معرفی به دیگران، تولید محتوا، خرید اینترنتی، ثبت دوره های آموزشی و ...، با ما همراه باشید ...
دعوت به همکاری

دعوت به همکاری در مفتی دات کام

برای کسب درآمد از طریق اینترنت، یکی از بهترین و مناسب ترین روش ها، فروش اینترنتی است، حال هر فعالیتی که بتواند به این روند کمک کند، می تواند به معنای واقعی پول ساز باشد. شما یا باید تولید کننده محصول یا خدماتی باشید که قابل عرضه در اینترنت است یا اینکه با روش های مرسوم، کاری کنید تا محصول یا خدمات دیگران به فروش برسند و بابت آن پاداش بگیرید!

اگر به دنبال کسب درآمد از طریق اینترنت هستید، ما بستر مناسبی را برای شما فراهم نموده ایم که فقط کافی است همکاری خود را با ما آغاز نمایید.

شما هم می توانید با انتخاب یک یا چند مورد از موارد زیر، همکاری خوبی را با ما شروع نمایید.آیا محصول آموزشی و قابل فروش در اینترنت دارید؟ (انواع فایل های آموزشی!)


ما در حال تکمیل فضایی هستیم که با وجود صدها بازاریاب فعال، هر محصول مجازی را در کمترین زمان ممکن به بیشترین تعداد معرفی کنیم تا فروش بالایی را تجربه نمایید. کافی است درصدی از مبلغ فروش محصول را برای سیستم ما در نظر بگیرید تا بازاریابان ما با توجه به سهمی که برایشان در نظر گرفته اید، تصمیم بگیرند برای محصولات شما چقدر زمان صرف کنند و محصولات شما را به دیگران معرفی کنند.

حتی می توانید محصولاتی که قابل دانلود هستند را به شرط اینکه تولید کننده آن خود شما باشید، برای فروش گسترده، در مفتی دات کام ثبت نمایید. برای مثال فایل های PDF تولید کنید و آن را برای فروش در مفتی دات کام ثبت نمایید.

میزان فروش در مفتی دات کام به زودی شما را شگفت زده خواهد کرد. به هر حال اگر تمایل دارید محصولات یا خدمات خود را از طریق مفتی دات کام به فروش برسانید، همین حالا شروع کنید، کافی است ثبت نام کنید، هر سوالی باقی بماند، ما برای پاسخ گویی به شما آماده ایم.

کسب درآمد عالی از دوره های آموزشی آنلاین

دوره های آموزشی

اگر مهارت خاصی دارید یا خصوصاً توانایی تدریس دارید و یا به هر طریق می توانید یک دوره آموزشی مفید برگزار نمایید، مفتی دات کام بهترین گزینه است تا شما را به درآمدی که لایق آن هستید، برساند.

کافی است توضیحات کامل و شرح دوره مورد نظر را به همراه میزان توانایی خودتان را در سیستم مفتی دات کام ثبت نمایید تا شاهد ثبت نام افراد زیادی باشید که تمایل به بهره مندی از دوره های آنلاین شما را دارند.

تولید دوره آموزشی با شما، فروش با ما، در این صورت هم کافی است درصدی را برای سیستم ما به انتخاب خودتان، در نظر بگیرید تا بازاریابان ما، شما را به اندازه کافی به دیگران معرفی نمایند.

با تولید محتوا درآمد دائمی داشته باشید

امروزه تولید محتوا فعالیتی بسیار سود آور است، برای درک بهتر، تصور کنید محصولی پرکاربرد به تازگی به بازار آمده است و نیاز به معرفی دارد تا افراد مختلف با آن آشنا شده و آن را تهیه نمایند. شما می توانید به عنوان یک تولید کننده محتوا، در ازای دریافت مبلغی، محتوای متنی یا تصویری یا صوتی خوبی برای این محصول تولید کنید و آن را در اختیار فروشنده آن قرار دهید، در این صورت، هرچند دستمزد خوبی خواهید گرفت، اما فقط یک بار این دستمزد را دریافت خواهید کرد.

ما از شما می خواهیم با تولید محتوایی که تاریخ مصرف نداشته باشید و با مرور زمان تازگی خودش را از دست ندهد، ما را در فروش محصولاتمان یاری دهید و در ازای میزان بازدید و پسندیده شدن مطالب خود، از ما پاداش بگیرید. کافی است مطالب، مقالات و هرگونه محتوای مجازی را که فکر می کنید می تواند به هر نحو برای دیگران مفید باشد را تولید و در سایت مفتی دات کام به صورت دائمی به نمایش در آورید. فقط کافی است محتوای تولید شده، کپی برداری نباشد.

محتوای شما می تواند هر عنوان و هر موضوعی را شامل شود، در این مورد هیچ محدودیتی نخواهیم داشت، فقط کافی است محتوای تولید شده مجاز باشد و کپی برداری نباشد.

میزان درآمد شما در ازای تولید محتوا، دقیقاً برابر است با میزان پسندیده شدن توسط بازدید کنندگان!

همین مطلبی که در حال مطالعه آن هستید، یک نمونه از محتوا است که توسط تیم پشتیبانی مفتی دات کام تهیه شده است و به این صورت در اختیار شما قرار داده شده است.

کافی است محتوای شما بتواند باعث افزایش بازدید از مفتی دات کام بشود، پس در موضوعات مختلف می توانید محتوا و مقاله تهیه و در مفتی دات کام ثبت کنید. چنانچه به راهنمایی های بیشتر نیاز داشته باشید، همه راهنمایی ها بعد از ثبت نام، در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

تا زمانی که محتوای تولید شده شما در مفتی دات کام، بازدید کننده جدید داشته باشد، می توانید از پاداش آن بهره مند شوید.

کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

همکاری در فروش

یکی از روش های بسیار ساده و پر سود، برای هر فردی که مایل باشد از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشد، بازاریابی و همکاری در فروش است، این روزها کم نیستند سایت هایی که با وعده درآمد بالا، بازاریاب جذب می کنند ولی بعد به دلایل مختلف، قادر به انجام آن نیستند. شاید وجود آنها باعث عدم اعتماد خیلی از افراد به سایت های جذب بازاریاب باشد. اما بهتر از موضوعی را برای شما بگویم تا بهتر بتوانید به ما اعتماد کنید.

هر فروشنده ای که افرادی به عنوان بازاریاب برایش تبلیغات انجام دهند، می تواند فروش خوبی را تجربه کند، اما برای فروش خوب موارد دیگری هم لازم است، از جمله انتخاب محصولات و خدمات مناسب، فراهم بودن محل مناسب برای عرضه و فروش، آگاهی داشتن و داشتن تجربه کافی در فروش، فراهم نمودن بستر مناسب برای بازاریاب تا بازاریاب بتواند به بهترین نحو ممکن فعالیت نماید و تلاشی پر بهره داشته باشد و موارد بسیار دیگر که به هر حال فروشنده ای می تواند بازاریاب جذب کند و بعد از جذب، بازاریابان خود را به درآمد برساند که از تجربه و دانش کافی بهره مند باشد و بستر لازم را هم فراهم نموده باشد.

مدیر این سایت با داشتن سالها تجربه فروشندگی و بازاریابی در اینترنت، بستری را فراهم نموده تا هر شخصی چه مبتدی و چه حرفه ای، بتواند از درآمد قابل توجهی بابت بازاریابی، بهره مند شود.

شیوه کار بسیار ساده است، بعد از تکمیل ثبت نام، لینک هایی در اختیار شما قرار داده خواهد شد که هرگاه فردی با هر یک از لینک های شما، وارد سایت مفتی دات کام شود و هر فعالیتی انجام دهد، سود و پاداشی برای شما در نظر گرفته خواهد شد. سیستم مالی بسیار شفاف مفتی دات کام هم جای هرگونه نگرانی را برای شما از بین برده است تا با دلگرمی به فعالیت خود بپردازید.

کافی است درآمد شما فقط به ده هزار تومان برسد تا بتوانید آن را به حساب بانکی خود انتقال دهید، شما با تکمیل ثبت نام خود در مفتی دات کام مبلغ یک هزار تومان هدیه خواهید گرفت و با معرفی هر فرد دیگر به مفتی دات کام هم هزار تومان دیگر هدیه خواهید گرفت. این برای شروع کار است، فعالیت های پول ساز بسیاری در این سایت وجود دارد، شما می توانید با توجه به اینکه مفتی دات کام فعالیت خود را به تازگی شروع کرده، افرادی را پیدا کنید تا محصولات و خدماتشان را از طریق مفتی دات کام به فروش برسانند، بابت این کار تا زمانی که فروشنده معرفی شده توسط شما، با مفتی دات کام همکاری می کند، پاداشی بابت هر فروش از محصولات و خدماتش برای شما در نظر گرفته خواهد شد، این یک درآمد دائمی و عالی است.

برای همکاری در فروش و بازاریابی هم کافی است محصولاتی که در حال ثبت در این سایت است را به دیگران معرفی کنید، آموزش های لازم هم بعد از تکمیل ثبت نام، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

همه چیز فراهم است تا همکاری خوبی را شروع کنیم. همین حالا شما هم به جمع اعضای مفتی دات کام بپیوندید.
منتظر هرگونه پیشنهاد و انتقاد شما هستیم

به هر حال می دانیم کسب و کار ما کامل نیست، تمام تلاشمان را برای بهترین بودن به کار بسته ایم، اما به کمک شما نیاز داریم تا پیشرفتمان سرعت بگیرد، پس لطفاً هرگونه پیشنهاد و انتقاد خود را با ما در میان بگذارید.

راه های تماس با ما هم زیاد است، سریعترین روش، انتخاب گزینه "تماس با ما" از منو های بالای همین سایت است.


این مطلب به صورت خلاصه نوشته شده است، بعد از ثبت نام در مفتی دات کام، هر سوالی داشته باشید، ما برای پاسخ گویی آماده هستیم.

موفق و پیروز باشید. در پناه حق

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دعوت به همکاری نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دعوت به همکاری در مفتی دات کام