توجه: لطفاً نظر خود را از طریق ثبت کامنت و یا  /- برای این مطلب ثبت نمایید.

کسب و کار

نویسنده: النا بیلگه
1401/08/30   03:22
در واژه نامه‌ی آکسفورد از کسب و کار‌ به معنی خرید و فروش و تجارت یاد شده، کسب و کار شکلی است از مشغولیت و به طور دیگر، شامل فعالیت‌هایی است که تولید و خرید کالاها و خدمات با هدف فروش آنها را به مقصود کسب درآمد در بر می گیرد.
کسب و کار

یکی از راه های برتر کسب و کار و درآمد زایی از طریق تولید محتوای حرفه ای است محتوا باید توسط فردی نوشته شود، بخش شبکه های اجتماعی بیشترین تقاضا را برای تولید محتوا دارد ، تولید محتوا یک فرآیند کم هزینه است، چون تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر یا موبایل است و اینترنت ، در اصل تنها چیزی که باید برای تولید محتوا صرف کنید زمان است.

راه های آسان دیگری هم برای کسب درآمد وجود دارند مثل مدیریت و نظارت شبکه های اجتماعی

داشتن رابطه خوب با افراد در واقع یک استعداد است بعضی در این هنر خوب عمل می کنند و برخی عالی و برخی هم همانطور که میدانید .... بسیاری از کسب و کارها وقت انجام آن را ندارند، نگاه مثبت این است که با وجود اینکه وقت ارتباط با مشتریان را ندارند ولی به کسانی نیاز دارند که بتوانند این مسئولیت را به عهده بگیرند و حقوقشان را دریافت کنند، هنر اجتماعی ، خوب و مدرن بودن در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، واین، پریسکوپ و ... بسیار مهم هستند، لازم است بدانید هر پلتفرم برای چه افراد جذابیت دارد و در هر یک از این جوامع ارتباطی چگونه باید حاضر شوید و این کار چندان سختی نیست .

از راه های نه چندان سخت دیگر کسب درآمدی که میتوان اشاره کرد مترجمی است مثل تولیدکننده ی محتوا، خدمات ترجمه لازم به متنی است که می خواهند از یک زبان به یک زبان کاملا متفاوت برگردانده شود. افراد زیادی هستند که استعداد خاصی در زبان های خارجه دارند و آسان تر از دانش های دیگر زبان های مختلف را خیلی زود فرا میگیرند در نتیجه برای چنین افرادی بهترین راه کسب درآمد ترجمه است ؛ هزینه ی اولیه ی استارت آپ شامل هزینه ی اینترنت یا تلفن و نیز مخارج مربوط به سفر است و همینطور مخارج بازاریابی هم می تواند در هزینه های استارت آپ اعمال شود. فقط یادتان باشد که اگر در هیچ زبانی تسلط یا مهارت ندارید، بهتر است سراغ این کار نروید و فکر نکنید برنامه هایی مثل گوگل ترجمه می تواند اینکار را کاملا درست برایتان انجام دهد هرچند گوگل ترجمه بی نظیر است، ولی همیشه کارش را عالی انجام نمی دهد.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کسب و کار
648460
fa