توجه: لطفاً نظر خود را از طریق ثبت کامنت و یا  /- برای این مطلب ثبت نمایید.

افزایش موجودی

نویسنده: باناک
1402/04/26   17:30
شارژ کیف پول و استفاده از آن برای خرید یا خدمات مفتی دات کام بسیار ساده و لذت بخش است. ممکن است به دلایل مختلف بخواهید موجودی کیف پول خود را افزایش دهید، پاسخ سوالات شما در این مقاله موجود است.
افزایش موجودی

افزایش موجودی؛

در مفتی دات کام بنا به دلایل مختلف از جمله نیاز به خرید محصولات و خدمات، ممکن است تمایل داشته باشید موجودی حساب کاربری یا همان کیف پول الکترونیکی خود را افزایش دهید. به این منظور لازم است مبلغ مورد نظر را از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب، به یکی از شماره حساب ها یا شماره کارت های تعیین شده واریز نمایید و مشخصات پرداختی را در بخش مربوطه ثبت نمایید. معمولاً در کوتاه ترین زمان ممکن به چنین درخواست هایی رسیدگی خواهد شد.

نحوه افزایش موجودی کیف پول الکترونیک

به این منظور ابتدا مبلغ مورد نظر خود را به حساب یا شماره کارت مدیریت مفتی دات کام (بابک نیکبخت) واریز نمایید و برای ثبت مشخصات واریزی، وارد حساب کاربری خود در سایت مفتی دات کام شوید و از بالای سایت، بر روی نام خود به منظور باز شدن منوی دسترسی کلیک نمایید.

گزینه ثبت فیش بانکی

با کلیک بر روی گزینه "افزایش موجودی" وارد بخش ثبت فیش بانکی می شوید. در این صورت مشخصات و زمان پرداخت وجه را ثبت نمایید و سپس گزینه ثبت را فشار دهید. در این صورت با پیام زیر رو به رو خواهید شد.

فرم ثبت فیش بانکی در مفتی دات کام

توجه داشته باشید که مبلغ پرداختی حتماً باید به ریال ثبت شود در غیر این صورت به دلیل عدم صحبت مشخصات واریزی، فیش ثبت شده رد خواهد شد.

برای تأیید فیش واریزی چقدر زمان نیاز است؟

معمولاً فیش های ثبت شده، در اولین فرصت رسیدگی خواهند شد اما به هر حال ممکن است در ساعاتی از شبانه روز این پروسه با چند ساعت تأخیر همراه باشد.

بابت افزایش موجودی آیا هدیه ای برای ما در نظر گرفته می شود؟

معمولاً به صورت دوره ای هدایایی برای اعضا در نظر گرفته ایم که می توانید از طریق سامانه چت مفتی دات کام و دیگر بخش ها، از میزان هدایا با خبر شوید.

آیا در صورت نیاز می توانم مبلغی را که بابت افزایش موجودی پرداخت نموده ام را مجدد برداشت نمایم؟

بله چنین امکانی وجود دارد.

آیا محدودیتی برای افزایش موجودی در مفتی دات کام وجود دارد؟

خیر، از یک ریال تا هر مبلغی که مایل باشید را می توانید در کیف پول خودتان افزایش دهید.

موفق و پیروز باشید، در پناه حق

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (2)
ترتیب
بابک نیکبخت مسئول سایت کد: 684

نظر لطف شما است

پاسخ
1402/11/25
ans_result_684
بهار رمزعلی کد: 657

مطالب ارزشمندی داشت این مقاله

پاسخ
1402/11/07
ans_result_657
کلمات کلیدی: افزایش موجودی در مفتی دات کام، فرم ثبت فیش بانکی در مفتی دات کام، آیا محدودیتی برای افزایش موجودی در مفتی دات کام وجود دارد؟
576030
fa