توجه: لطفاً نظر خود را از طریق ثبت کامنت و یا  /- برای این مطلب ثبت نمایید.

استخاره و طلب هدایت از قرآن کریم (ریبان)

1401/06/29   08:40
انسان ها گاهی در دنیا متحیر و در مشکلات درمانده می شوند. در این مواقع دوست دارند کسی بیاید و آینده ای روشن را برایشان پیش گویی کند. آیا پیشگویی ممکن است؟ به نظر شما نشان دادن راه درست امکانپذیرتر است یا پیشگویی؟ ریبان هدایت از طریق قرآن کریم را به شما توصیه می کند.
استخاره و طلب هدایت از قرآن کریم (ریبان)

استخاره و طلب هدایت از قرآن کریم (ریبان)

گاهی اینقدر مشکلات زندگی زیاد می شود که احساس می کنید نمی توانید راه چاره ای برای خلاصی از آنها پیدا کنید. با اینکه مطمئن هستید راه چاره دست یافتنی است، اما هرچه تلاش می کنید به آن نمی رسید و احساس می کنید نیاز به یک راهنمای بزرگ دارید، چه راهنمایی از قرآن بزرگتر؟

گاهی هم پیش می آید که در زندگی روزمره نیازمند تصمیم گیری های مهمی باشید و انتخاب برای شما بسیار دشوار شود! اینجا است که به تنهایی نمی توانید تصمیم بگیرید و باید به سراغ مشورت بروید. اما گاهی مواقع هست که حتی مشورت هم گره ای از کار باز نمی کند و نیاز به دستگیره و راهنمای محکم تری هست تا بتواند راه درست را طوری که شکی در آن نباشد، به شما نشان دهد. اینجا استخاره با قرآن برای شما لازم می شود.

دریافت هدایت از قرآن این نیست که مثلاً شما بخواهید بدانید در فلان امتحان قبول می شوید یا خیر، بلکه این است که شما را به سمت راه درست هدایت می کند تا بتوانید با تلاش در مسیر صحیح، در امتحان پیروز شوید.

بهترین راهکار در این گونه مواقع رفتن به سراغ استخاره و طلب هدایت از قرآن کریم است. استخاره با قرآن یک روش مرسوم برای گرفتن پاسخ صحیح است که اگر صحیح انجام شود، می تواند نوری برای ما در عمق تاریکی ها باشد.

برای گرفتن استخاره و هدایت از قرآن کریم، راه های بسیاری وجود دارد، همین حالا اگر کلمه استخاره با قرآن را در گوگل جستجو کنید میلیون ها مورد را برای شما پیدا خواهد کرد، اما استخاره واقعی و دریافت هدایت کامل از طریق قرآن کریم، را از ریبان بخواهید!

ریبان هرگز با قرآن تفأل (فال گیری یا آینده نگری) انجام نمی دهد! چرا که قرآن نور و هدایت است و ما به وسیله قرآن راه درست و غلط را تشخیص می دهیم نه وسیله ای برای سرگرمی!

البته تفسیر قرآن کار ما نیست و باید بر اساس نظر اهل بیت علیه سلام عمل کنیم. ریبان یک استخاره یا طلب هدایت، دقیقاً مطابق با تفسیر معصومین علیه سلام است.

ریبان یک فال آنلاین یا سرکتاب قرآنی نیست، بلکه استخاره واقعی با قرآن است.

استخاره ریبان فقط به وسیله قرآن و برای دو منظور صورت می گیرد:

اول اینکه: انتخاب راه بهتر برای شما ممکن نباشد و بخواهید به کمک قرآن بهترین راه را پیدا کنید.

دوم اینکه: نیاز به هدایت داشته باشید، یعنی هرچه تلاش می کنید به نتیجه دلخواه نمی رسید، در این صورت قرآن می تواند برای شما بهترین هدایت باشد و راه درست را به شما نشان دهد!

معمولا انسان ها گاهی در دنیا متحیر و در مشکلات درمانده می شوند. در این مواقع انسان دوست دارد کسی بیاید و آینده ای روشن را برایش پیش گویی کند. آیا این امکان وجود دارد؟!

فقط در بازی های ما انسانها به دلیل محدودیت در تعداد قوانین، امکان پیشگویی وجود دارد. اما در زندگی واقعی، پیشگویی معنایی ندارد چرا که ما هر لحظه امکان انتخاب داریم و به سادگی می توانیم با انجام یا عدم انجام هر عملی، آینده خودمان را تغییر دهیم!

پس تنها راه چاره برای ما این است که با استخاره یا طلب هدایت از قرآن کریم، مسیر درست را پیدا کنیم و در راه صحیح تلاش کنیم تا بهترین نتیجه ها برای ما حاصل شوند.

اگر ما هر لحظه بدانیم چه کاری باید انجام دهیم، رسیدن به هر خواسته ای برای ما ممکن خواهد بود و هرگز در برابر سختی ها و مشکلات تسلیم نخواهیم شد، اما اگر بیهوده تلاش کنیم، به زودی نا امید و خسته، از تلاش دست می کشیم و تسلیم هر مشکلی خواهیم شد.

ریبان یک استخاره به صورت آنلاین یا استخاره توسط نرم افزار و یا دستگاه نیست، بلکه توسط شخص انجام خواهد شد و نتیجه آن کاملاً قابل اعتماد است.

پرداخت هدیه:

با توجه به اینکه این استخاره توسط شخص انجام می شود، بهتر است قبل از انجام آن، هدیه ای در نظر بگیرید.

پرداخت یا عدم پرداخت هدیه بابت استخاره کاملاً اختیاری است، چنانچه مایل به پرداخت هدیه هستید، از طریق چت هماهنگ نمایید.

گفتگو و درخواست استخاره:

جهت استخاره و دریافت هدایت قرآنی، از طریق گزینه زیر، با کارشناس ما به صورت آنلاین گفتگو کنید.

نکته: جهت انجام پیگیری های بهتر و دریافت پاسخ قطعی، قبل از شروع گفتگو، نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید. اگر قبلاً ثبت نام ننموده باشید، می توانید به سادگی ثبت نام نمایید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (14)
ترتیب
مهسا پورعلیزاده کد: 626

چرا تفأل بقرآن نهی شده دلیلش چیه
من استخاره کردم ببینم آزمون استخدامی قبول میشم خوب اومد ولی گفتن استخاره برای پیشگویی نیست الان که جواب استخاره خوب اومده یعنی قبول نمیشم

پاسخ
1402/09/19
ans_result_626
تورج کد: 622

سلام من خودم الان تو بازارکاسبم ومیخوام ازاین کار دربیام بزنم به یه کار دیگه واسم یدونه استخاره میگرید ممنون

پاسخ
1402/09/11
ans_result_622
کارشناس اسلامی کد: 471

پاسخگوی شما عزیزان هستم

پاسخ
1402/06/13
ans_result_471
پروانه رباط جزی کد: 208

یک دوره ای رو میخوام بخرم.تو دو راهی موندم

پاسخ
1401/11/26
کارشناس اسلامی کد: 226

سلام. برای استخاره وارد گفتگوی خصوصی بشید لطفا

پاسخ
1401/12/08
علیرضا زمانی کد: 637

سلام کاکا خوبی میشه یه استخاره بگیری برام

پاسخ
1402/10/25
ans_result_637
ans_result_226
ans_result_208
رباطجزی کد: 207

استخاره میخواستم

پاسخ
1401/11/26
ans_result_207
شکوه شکوهی کد: 121

سلام من رمز ندارم.نام کاربری ندارم ..چطوری ثبت نام کنم.۹۱***

پاسخ
1401/10/22
کارشناس اسلامی کد: 122

با سلام.
شما می توانید از طرق گزینه "ثبت نام" در بالای همین سایت، ثبت نام خود را به سادگی انجام دهید.

پاسخ
1401/10/22
ans_result_122
ans_result_121
کارشناس اسلامی کد: 44

دوستان عزیزی که لطف می کنید و در این بخش نظرات و سوالات خودتون رو می نویسید، اگر ثبت نام کرده باشید می تونم پاسخ رو برای خودتون بفرستم، در غیر اینصورت فقط می تونم اینجا پاسخ بدم. چون مشخصاتی از شما ثبت نشده است.

پاسخ
1401/08/01
ans_result_44
گلباغ مهدوی کد: 42

خواستم درموردایندم بدونم

پاسخ
1401/08/01
کارشناس اسلامی کد: 43

اینکه ما بخواییم در مورد آینده بدونیم بسیار خوب هست ولی اینطور نیست که کار ما پیشگویی باشه، اگر تشریف بیارید در بخش گفتگوی خصوصی، می تونم بهتر راهنماییتون کنم.

پاسخ
1401/08/01
ans_result_43
ans_result_42
سارا کریم پور کد: 38

وقتی توی یه دوراهی گیر میکنیم و نمیدونم دقیقا چه کاری به صلاحمونه میتونیم مشورت کنیم بهترین مشورت هم مشورت با خداعه چون اوست که از همه چیز باخبره و بهتر از هرکسی خیرو صلاحمونو میدونه میتونیم با استخاره راه درستو پیدا کنیم و از سردرگمی بیرون بیایم

پاسخ
1401/07/29
کارشناس اسلامی کد: 41

خداوند در قرآن کریم می فرماید:
وَ الَّذینَ اسْتَجابُوا لِرَبِّهِمْ وَ أَقامُوا الصَّلاةَ وَ أَمْرُهُمْ شُوری‏ بَیْنَهُمْ وَ مِمّا رَزَقْناهُمْ یُنْفِقُونَ (۳۸ سوره شوري)
ترجمه:
و آنان که امر خدایشان را اجابت کردند و نماز به پا داشتند و کارشان را به مشورت یکدیگر انجام می‌دهند و از آنچه روزی آنها کردیم (به فقیران) انفاق می‌کنند.
یعنی مشورت با خلق امری خداپسندانه است و اگر به خداوند توکل کنیم حتماً در این مشورت ها پاسخ مناسب را خواهیم گرفت.

پاسخ
1401/07/29
ans_result_41
ans_result_38
محمد صادق کریم پور امام کد: 37

سلام به همه عزیزان. استخاره کردن البته صحيح مثل
مشورت کردن با خالق هستیست. وچه کسی بهتر از خود خدا......

پاسخ
1401/07/29
کارشناس اسلامی کد: 40

سلام دوست خوب من؛
استخاره این است که هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم از خدا طلب خیر کنیم. بزرگان دین همواره گفته‌اند که مشورت مقدم بر استخاره است. استخاره وقتی است که ابهامی در گوشه‌های قلب شخص بماند. یک زمانی مشورت هم نتیجه نمی‌دهد و یا شرایط مشورت وجود ندارد، در اینجا شخصی که شرایط استخاره کردن را داشته باشد می‌تواند استخاره را انجام دهد. در روایات آمده است که پیامبر اکرم استخاره را به اصحاب خود آموزش می‌داده مانند اینکه یک سوره از قرآن را آموزش دهد و می‌فرمود چنانچه یکی از شما قصد انجام استخاره داشت دو رکعت نماز بخواند سپس بگوید خدایا من از تو به واسطۀ علمت خیر می‌خواهم.

پاسخ
1401/07/29
ans_result_40
ans_result_37
ن عبدالهی کد: 18

خواستم تشکر کنم از راهنمایی و استخاره خیلی خوب شما
به همه دوستام شما رو معرفی می کنم. مرسی بابت وقتی که برای من گذاشتید

پاسخ
1401/07/06
کارشناس اسلامی کد: 19

خیلی ممنون از لطف شما

پاسخ
1401/07/06
ans_result_19
ans_result_18
رضا فرهادی کد: 16

سلام .خداقوت
چه عالی ❤🙏

پاسخ
1401/06/29
کارشناس اسلامی کد: 17

این نظر لطف شماست هستم در خدمت شما

پاسخ
1401/06/29
ans_result_17
ans_result_16
تیمورزاده کد: 14

سلام خواستم بدونم چقدر طول میکشه جواب بگیرم و چه وقت هایی استخاره میگیرید؟

پاسخ
1401/06/29
کارشناس اسلامی کد: 15

سلام، هر زمان که بخواهید می توانید با ما در تماس باشید اما به هر حال برای انجام استخاره زمان های مخصوصی در نظر گرفته شده که سعی می کنیم رعایت شود

پاسخ
1401/06/29
ans_result_15
ans_result_14
خانم فولادی کد: 12

استخاره چند میگیرید

پاسخ
1401/06/29
کارشناس اسلامی کد: 13

سلام، استخاره صلواتی هست، اگر تمایل داشته باشید برای سوالات و موارد تخصصی تر می توانید به دلخواه خودتون هدیه ای پرداخت کنید

پاسخ
1401/06/29
ans_result_13
ans_result_12
کلمات کلیدی: استخاره با قرآن خوب و بد، استخاره با قرآن، استخاره واقعی، استخاره با قران با جواب، استخاره واقعی برای کار، استخاره واقعی برای ازدواج، استخاره ریبان، مفتی، مفتی دات کام
647000
fa