مفتی

توجه: لطفاً نظر خود را از طریق ثبت کامنت و یا  /- برای این مطلب ثبت نمایید.

نحوه ثبت محصول در مفتی دات کام

3 آبان 01 ساعت 01:04
یکی از راه های کسب ثروت داشتن محصول خوب است! اما تنها داشتن محصول خوب نیست که می تواند ثروت آفرینی داشته باشد! بلکه معرفی خوب محصول هم بسیار مهم است. اگر محصول خوبی برای فروش اینترنتی دارید، بیشترین فروش را با ما تجربه کنید.
نحوه ثبت محصول در مفتی دات کام

نحوه ثبت محصول در مفتی دات کام

ثبت محصول در مفتی دات کام یعنی فروش بسیار بالا!

اگر شما هم به فکر فروش بالای محصولات خود هستید به سادگی می توانید محصولات خود را در مفتی دات کام ثبت نمایید.

مفتی دات کام با به کار گیری بهترین روش های بازاریابی و تکنیک های فروش، بیشترین خرید را برای محصول شما به ثبت خواهد رساند.

فروش محصول اینترنتی در مفتی دات کام

ثبت محصول در مفتی دات کام شامل یک هزینه اولیه است که جهت جلوگیری از ثبت بی مورد محصول و همچنین هزینه های مربوط به امور بازاریابی و ...، در همان ابتدای کار از شما دریافت خواهد شد.

همچنین لازم است درصدی از مبلغ فروش هر محصول را برای مفتی دات کام در نظر بگیرید، این مبلغ در هنگام هر فروش، برداشته خواهد شد.

و اما توضیحات و نحوه درج محصول در مفتی دات کام:

به این منظور، وارد قسمت فروش محصول شوید، گزینه های زیادی در سایت مفتی دات کام شما را به این بخش هدایت می نمایند، از جمله منوهای بالای سایت، منوی سمت چپ و راست واقع در بالای سایت و ...

ثبت محصول در مفتی

با ورود به بخش فروش محصول (چنانچه وارد حساب کاربری شده باشید)، با چندین گزینه رو به رو خواهید شد. جهت مدیریت محصولات (افزودن محصول جدید، ویرایش محصولات قبلی و ...)، بر روی گزینه ثبت محصول در مفتی دات کام کلیک نمایید.

با این عمل وارد بخش مدیریت محصولات خود خواهید شد. حال جهت افزودن محصول جدید بر روی گزینه ثبت محصول جدید در مفتی کلیک نمایید.

در این صورت کادری برای شما نمایش داده خواهد شد که از شما می خواهد نوع محصول خود را تعیین کنید!

نوع محصول در مفتی دات کام

اگر محصول شما به صورت یک دوره آموزشی است، بر روی گزینه "دوره آنلاین" کلیک نمایید، اما اگر محصول شما از نوع قابل لمس (فیزیکی) یا قابل دانلود است، گزینه "محصول فیزیکی و دانلودی" را انتخاب نمایید.

البته توجه داشته باشید که نحوه ثبت محصولات قابل لمس (فیزیکی) و دانلودی، کمی متفاوت است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

با انتخاب گزینه محصولات فیزیکی و دانلودی، کادری شبیه به تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که ما به صورت خلاصه توضیحاتی را در آن قرار داده ایم.

فرم ثبت محصول در مفتی دات کام

در صورتی که اشاره گر را بر روی علامت مشخصات محصول مفتی دات کام، نگهدارید، توضیحات همان بخش برای شما نمایان خواهد شد.

نام محصول:

در بخش نام محصول، عبارتی کوتاه و گویا از محصول خود بنویسید. لطفاً در انتخاب نام محصول دقت نمایید چرا که چند روز بعد از ثبت، قابل ویرایش نخواهد بود.

گروه:

در این بخش می توانید از کادر موجود، نوع و دسته محصول خود را انتخاب کنید. در صورتی که نتوانستید دسته مناسب را انتخاب کنید، نگران نباشید، در هنگام تأیید محصول شما، نوع دسته اصلاح خواهد شد.

کلمات کلیدی:

کلمات کلیدی همان کلمات یا عباراتی هستند که کاربران هنگام جستجوی موضوع مورد نظر خود، در موتورهای جستجوگر درج می نمایند. درج کلمات کلیدی تأثیر بسیار زیادی در هدایت کاربران از طرف موتورهای جستجوگر دارند. البته این بخش را هم در صورت نیاز به هنگام تأیید محصول شما، اصلاح خواهیم نمود.

قیمت:

در خصوص قیمت خیلی باید رعایت نمایید، قیمت درج شده باید حداقل قیمت موجود در بازار باشد و همچنین بخشی از مبلغ درج شده به عنوان سهم مفتی دات کام در نظر گرفته شده باشد.

پورسانت:

سهم مفتی دات کام که شامل پورسانت بازاریابی هم می شود، درصدی از مبلغ محصول شما خواهد بود. انتخاب این بخش بر عهده خود شما است اما در نظر داشته باشید که انتخاب درصدهای بالاتر، باعث تشویق بیشتر بازاریابان شده و فروش بیشتری را برای محصول شما درپی خواهد داشت.

ضمانت برگشت وجه:

انتخاب این گزینه باعث اطمینان بیشتر مشتریان جهت خرید خواهد شد. اگر برای مثال شما 7 روز ضمانت برگشت کالا را انتخاب نمایید به این معنی است که خریدار می تواند حداکثر تا 7 روز بعد از خرید، در صورت مشکل در محصول شما، درخواست برگشت وجه را ثبت نماید.

لینک صفحه اطلاعات:

لینک محصولات در مفتی دات کام

اگر سایت یا هر آدرس اینترنتی برای معرفی بیشتر محصول خود دارید، می توانید آدرس آن را در این بخش وارد نمایید، تکمیل این بخش اختیاری است.

روش تحویل محصول:

توجه داشته باشید که در بخش "روش تحویل محصول" باید نوع محصول (فیزیکی یا دانلودی) را مشخص نمایید که در تصویر بالا هدف ثبت محصول قابل لمس است و ما گزینه فیزیکی را انتخاب نموده ایم.

انواع روش های ارسال فیزیکی:

شما می توانید در این بخش یک یا چند روش موجود را انتخاب نمایید. اگر در این مورد سؤالی داشته باشید، تیم پشتیبانی پاسخ گوی شما است.

بعد از تکمیل موارد خواسته شده، گزینه "ثبت شود" را کلیک نمایید. در این صورت چنانچه همه مشخصات را به خوبی و صحیح وارد نموده باشید، مبلغ 25 هزار تومان بابت درج محصول از موجودی حساب کاربری شما کسر خواهد شد. توجه داشته باشید که قبل از اقدام به ثبت محصول لازم است حداقل موجودی حساب کاربری شما 25 هزار تومان باشد.

توجه: هزینه ثبت محصول افزایش یافته است!

هزینه ثبت محصول در مفتی دات کام

با وارد شدن به مرحله بعد، کادر درج توضیحات تکمیلی برای شما نمایش داده خواهد شد.

برای مثال می توانید از بخش سایز بندی و یا رنگ بندی محصول، گزینه های مختلف را برای محصول خود انتخاب نمایید.

انتخاب رنگ و سایز محصول در مفتی دات کام

جهت ثبت تصویر هم گزینه های مربوطه وجود دارد که برای هر محصول می توانید چند تصویر مختلف ثبت نمایید.

لازم به ذکر است که اگر لینک تصاویر بیشتر خود را در بین متن توضیحات درج نمایید، ما آن تصویر را در جای مناسب درج خواهیم نمود.

در آخر هم کادری شبیه به تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد تا مشخصات و توضیحات کامل محصول خود را در آن درج نمایید.

فرم اطلاعات محصول مفتی دات کام

گزینه های ویرایش متن در کادر بالا موجود است، اما نیاز به زحمت نیست، فقط کافی است متن توضیحات و مشخصات را به صورت کامل وارد نمایید. ویرایش متن و جانمایی تصاویر ثبت شده شما هم با ما.

فروش محصولات شما در مفتی دات کام

نحوه ثبت محصولات دانلودی

جهت ثبت محصولات دانلودی هم توضیحات بالا را ادامه دهید، اما در بخش روش تحویل محصول، گزینه ی به صورت دانلود فایل را انتخاب نمایید. همانند تصویر زیر:

ثبت محصول دانلودی در مفتی دات کام

بعد از تکمیل و فشردن گزینه "ثبت شود" مبلغ 25 هزار تومان بابت هزینه ثبت محصول از شما کسر خواهد شد و وارد مرحله بعدی خواهید شد.

در مرحله بعد می توانید تصاویر مربوط به محصول و متن و فایلی که قرار است به فروش برسانید را ثبت نمایید.

کادر ویژه ثبت محصول دانلودی شبیه به تصویر زیر است.

آپلود فایل برای فروش در مفتی دات کام

می توانید چند فایل با فرمت های مختلف در این بخش آپلود کنید.

خوبی محصولات دانلودی این است که از این پس بابت تحویل محصول به مشتری زحمتی نخواهید داشت، همه کارها به صورت اتوماتیک صورت خواهد گرفت، به این صورت که به محض پرداخت هزینه محصول توسط مشتری، لینک مخصوص جهت دانلود فایل در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

برای محصولات دانلودی، می توانید توضیحاتی را درج نمایید که پس از خرید، به مشتری نمایش داده می شود. این توضیحات دقیقاً قبل از دانلود فایل برای مشتری نمایش داده خواهد شد.

توضیات پس از خرید در مفتی دات کام

فروش محصولات شما در مفتی

نحوه ثبت دوره های آنلاین:

جهت ثبت دوره های آنلاین هم می توانید به همین راحتی اقدام کنید، با این تفاوت که بعد از کلیک بر روی گزینه "ثبت محصول جدید" می بایست گزینه "دوره آنلاین" را انتخاب کنید.

نوع محصول در مفتی دات کام

فرم ثبت دوره آنلاین شبیه به تصویر زیر است:

فرم ثبت دوره آنلاین در مفتی دات کام

بعد از تکمیل فرم و فشردن گزینه "ثبت شود" و کسر هزینه 25 هزار تومانی ثبت محصول، وارد مرحله بعدی خواهید شد که می بایست تصاویر مربوطه و مطالب کافی را درج و آن را ثبت نمایید. بعد از ثبت کامل می توایند از بخش مدیریت محصولات خود، دوره های مربوطه را هم ثبت نمایید.

با ورود به بخش فروش محصول و انتخاب گزینه محصولات، لیست محصولاتی که ثبت نموده اید را می توانید مشاهده نمایید. یک کادر کوچک هم وجود دارد که می توانید در صورتی که تعداد محصولات شما زیاد است، محصول مورد نظر را فوراً پیدا کنید.

کادر جستجوی محصولات در مفتی دات کام

توضیحات تکمیلی

در بخش محصولات، شما گزینه های زیادی برای مدیریت محصول یا محصولات خود خواهید داشت.

ثبت بنر برای محصولات:

اگر یک بنر زیبا برای محصول خود بسازید، بازاریابان خیلی بهتر می توانند محصول شما را به دیگران معرفی نمایند، به این منظور روی گزینه بنر تبلیغاتی محصولات مفتی دات کام کلیک نمایید. در این صورت می توانید تا 4 بنر برای هر محصول ثبت نمایید. هر محصولی که برای آن بنر ثبت نموده باشید، تیک آن به شکل بنر تأیید شده در مفتی دات کام تغییر خواهد کرد.

ویرایش دوره:

برای محصولاتی که به صورت دوره آنلاین هستند، گزینه ویرایش دوره آنلاین در مفتی دات کام جهت ویرایش دوره های مربوطه است، شما می توانید دوره های خود را با کلیک بر روی این ویرایش دوره آنلاین در مفتی دات کام گزینه ویرایش نمایید. بهتر است برای دریافت توضیحات بیشتر در این مورد، بعد از ثبت دوره آنلاین، با پشتیبانی سایت (از طریق چت) تماس بگیرید.

ویرایش محصول:

با کلیک بر روی گزینه ویرایش محصول در مفتی دات کام می توانید محصول خود را ویرایش نمایید. لازم به ذکر است که هر بار محصول خود را ویرایش نمایید، نیاز به تأیید مجدد از طرف مفتی دات کام خواهد بود. که تا زمانی که محصول شما تأیید نشده باشد، امکان خرید برای آن وجود نخواهد داشت. معمولاً تأیید محصولات بین یک تا 24 ساعت زمان نیاز دارند.

فروشگاه مفتی

وضعیت نمایش محصول شما:

اگر در جلوی محصول شما تصویر بررسی محصولات در مفتی دات کام باشد، به این معنی است که محصول شما در نوبت تأیید مفتی دات کام است. اگر تصویر محصولات فعال در مفتی دات کام باشد، به این معنی است که محصول شما فعال است و امکان خرید برای آن وجود دارد. اگر جلوی محصول شما تصویر محصلات نا موجود در مفتی دات کام باشد، یعنی موجودی انبار برای این محصول تمام شده است. هر زمان موجودی انبار را افزایش دهید، محصول به صورت خودکار فعال خواهد شد. اگر جلوی محصول شما تصویر محصولات غیر فعال در مفتی دات کام وجود داشته باشد، به این معنی است که محصول شما از طرف مفتی دات کام به هر دلیل رد شده است، اگر اشاره گر را روی آن نگهدارید، توضیحات و دلیل آن را مشاهده خواهید نمود.

ویرایشات و توضیحات تکمیلی:

از طریق کادر زیر می توانید قیمت محصول را به صورت آنی تغییر دهید، توجه داشته باشید که قیمت محصولاتی که در حال بررسی یا غیر فعال هستند، قابل تغییر نیست.

قیمت محصولات در مفتی دات کام

میزان پورسانت محصول خود را می توانید از این بخش به صورت آنی تغییر دهید:

پورسانت محصولات در مفتی دات کام

موجودی انبار محصول خود را می توانید ازطریق کادر زیر، تعیین کنید. اگر این عدد صفر باشد، محصول غیر قابل سفارش خواهد شد و هرگاه عددی بزرگتر از صفر برای آن وارد نمایید، مجدد فعال خواهد شد.

موجودی انبار مفتی دات کام

و میزان بازدید و تعداد خریدهای محصول خود را از کادری به صورت تصویر زیر به صورت آنلاین و هر لحظه می توانید مشاهده نمایید.

میزان بازدید و فروش محصولات در مفتی دات کام

امیدواریم توضیحات این بخش را پسندیده باشید.

فروش محصولات شما در مفتی دات کام

موفق و پیروز باشید.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نحوه ثبت محصول در مفتی دات کام نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (1)
ترتیب
علی اکبر سبکتکین کد: 128

با سلام و دعای خیر: اموزش ثبت محصول واقعا بی نظیر است. تشکر و قدر دانی مینمایم. متشکرم

پاسخ
1401/10/28
تیم پشتیبانی کد: 130

سلام و ارادت، این نظر لطف شماست ...

پاسخ
1401/10/29
ans_result_130
ans_result_128
کلمات کلیدی: ثبت محصول در مفتی دات کام ، بالاترین فروش محصول در مفتی دات کام ، نحوه درج محصول در مفتی دات کام ، هزینه ثبت محصول ، مفتی ، ثبت محصولات دانلودی ، ثبت دوره آنلاین ، محصول از شما فروش از ما