توجه: لطفاً نظر خود را از طریق ثبت کامنت و یا  /- برای این مطلب ثبت نمایید.

نقش جوانان در برابر دشمن

نویسنده: مونا عموزاده
1401/08/19   00:51
پیغام جوانان ایرانی به شیطانِ بزرگ آمریکا، اسرائیل و آل‌سعود: بزودی با سجیل سراغ ‎لانه فساد ‌شما می‌آییم...13 آبان مبارزه و قیام دانش آموزان متعهد و بیدار برضد رژیم شاه و حامیان آن به ویژه استکبار جهانی ریشه دارد
نقش جوانان در برابر دشمن

پیغام جوانان ایرانی به شیطانِ بزرگ آمریکا، اسرائیل و آل سعود: بزودی با سجیل سراغ ‎لانه فساد شما می آییم ...

13 آبان که در مبارزه و قیام دانش آموزان متعهد وبیدار برضد رژیم شاه و حامیان آن به ویژه استکبار جهانی ریشه دارد،نشانه آن است که این قشر آگاه، در راه رسیدن به اهداف والای انقلاب،چه در زمان طاغوت وچه پس از پیروزی انقلاب اسلامی،ازهیچ کوششی فروگذار نکرده است.

دانش آموزان با ایفای نقش در به ثمر نشستن انقلاب تاثیر داشته اند.

چه در زمان انقلاب که با خون خود موجب سرنگونی دیکتاتور شدند و چه در زمان جنگ که حضور پر رنگ داشتند و چه در حال که با خواندن سرود سلام فرمانده موجب خشم دشمنان شدند.

در کنار آمار و ارقام های امیدوار کننده علمی، فناوری، نظامی و ... آنچه که موجب امید واقعی مردم است حضور مسئولین در میان مردم، مطالبه گری دانشجویان و مردم و پاسخگویی مسئولین و فراگیر شدن مسئله عدالتخواهی و عدالت طلبی در داخل کشور است.

نیروهای انقلابی و حزب اللهی با مطالبه گری و رساندن دردها و خواسته های مردم ایران به مسئولین نقش موثری برای حرکت در مسیر ایران قوی و همدلی و یکپارچگی ملت ایران خواهند داشت

طبق سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری ایران قوی محتاج برنامه ریزی جدی و واقعی دانش آموزان و دانشجویان است.

هر دانشجو با تلاش و پژوهش علمی و نظریه پردازی در حیطه مطالعاتی خود، می تواند سرآغاز اصلاح معضلات و نارسایی های کشور در حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی یا ... باشد

برای رسیدن به ایران قوی، باید ظرفیت های مختلف مردمی که دغدغه پیشرفت وطن خویش را دارند فارغ از اختلاف سلیقه ها متحد شوند.

آن روز که در کنفرانس تهران و پس از جنگ جهانی دوم پایه های نظم جدید جهانی توسط آمریکا، انگلستان و شوروی در حال پایه ریزی بود، ایران با ایفای نقشی منفعل هیچ بهره ای از نظم جدید نبرد

جمهوری اسلامی در این برهه که نظم جدیدی در حال رخ دادن است نمی گذارد تاریخ تکرار شود.

جهان، امروز درحال عبور از نظام بین الملل آمریکایی و سلطه هژمونیک آمریکاست؛ چرا که آمریکا توان لازم برای مدیریت جهان را نداشت.

با تحلیل سینمای راننده تاکسی که نشانگر وضع حقیقی آمریکای سال های قبل بود می توان فهمید که هژمونی آمریکا تنها با غلبه رسانه ای به دست آمده است.

افول آمریکا به معنای فروپاشی آن نیست؛ بلکه به معنای از دست دادن قدرت تاثیرگذاری و سلطه هژمونیک نظام بین الملل آمریکایی در دنیاست که ممکن است به فروپاشی آن هم منجر شود.

آن کسانی که امروز برای ایران نسخه بی طرفی نسبت به مسائل دنیا را تجویز می کنند فهمی از نظام بین الملل ندارند. اینکه نظم آینده چگونه خواهد بود مشخص نیست اما هر رویدادی که رخ می دهد ایران باید موضع عملی نسبت به آن داشته باشد.

ایران با حذف دلار از چرخه مبادلات و فروش نفت با واحد جایگزین می تواند تحریم را به شلیکی به پای خود آمریکا مبدل کند.

ایران در دوران گذار فعلی می تواند با حفظ استقلال خود با چین و روسیه در برابر بلوک غربی آمریکا، بلوک سازی کند. بلوکی که ایران با تامین امنیت آن از طریق الگوی مقاومت کشور های منطقه، از پایه های آن است؛ الگویی که در سخنان دیروز رهبری از آن یاد شد.

چه عاقبتی بدی دارند کسانی که شیطان را به دوستی خود انتخاب می کنند.

چرا آمریکا شیطان بزرگ است؟

رئیس همه شیطانهای عالم، ابلیس است؛ امّا ابلیس، انسان ها را اغواء می کند، فریب می دهد، وسوسه می کند؛ امّا آمریکا، هم اغواء می کند، هم کشتار می کند، هم تحریم می کند، هم فریب می دهد و هم ریاکاری می کند.

امام خمینی(ره):

این قدر هیاهو راه انداختند برای جلوگیری از تروریست، آن قدر تبلیغات کردند که ایران تروریست پرور است! ایران چطور جزء تروریست است و عراق از جرگه تروریستها خارج شد؟ چون سجده کرد به امریکا؟ ایران وارد شد (به لیست تروریست ها) برای اینکه اعتنایی به آنها نکرده! میزان تروریستی همین است! آنها و خود آنها مرکز این امور هستند ...

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: شیطانِ بزرگ، نقش جوانان در برابر دشمن، بزودی با سجیل سراغ ‎لانه فساد ‌شما می‌آییم، 13 آبان و روز دانش آموز، مبارک
648490
fa